Charlie Bartlett

Charlie Bartlett

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

Charlie Bartlett je příběh jednoho puberťáka co se sám hledá a i když má bohatou rodinu tak to pro něj asi není vše co potřebuje.Na to,že jde zde film v červených číslech tak jsem čekal větší zábavu,ale zase není to tak hrozné jak byste mohli čekat od podobných filmu.Mnoho lidí určitě potěšila účast Roberta Downeyho ,který zde má scénu kdy vypráví o své drogové minulosti.Mě třeba potěšila Kat Dennings.Za mě celkově 65 % a tři hvězdy.(8.7.2015)

Další z řady malých nezávislých komedií, americké produkce, (kterou trochu povyšuje účast Downey Jr.) která zaujme více hereckými výkony než samotným příběhem.(3.1.2013)

Typický mustr z ranku rom-com, atypický díky skvělému Antonu Yelchinovi. Škoda, že se člověk musí nejprve dozvědět o jeho smrti a pak zjistit, že to byl nesmírně talentovaný člověk, který to bohužel ke slávě příliš nedotáhl. Jednoznačný symbol jak uctít jeho památku je téměř dokonalý Charlie Bartlett...9/10(22.6.2016)

Můj oblíbený žánr vyplodil další film, který se na problematiku střední školy dívá zase trochu jinak. Anton Yelchin si tu zahrál sympaťáka Charlieho Bartletta, který sice radí všem ostatním, co mají dělat, ale sám vlastně neví, jak s životem naložit. Je důležité stát se hvězdou školy, nebo spíš co uděláte ve chvíli, kdy jí jste? Svěží a zábavná komedie, ve které nezaostávají ani přihrávající Downey a Kat Dennings.(25.1.2009)

60%(24.2.2009)