poster

Charlie Bartlett

 • USA

  Charlie Bartlett

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

Režie:

Jon Poll

Scénář:

Gustin Nash

Kamera:

Paul Sarossy

Producenti:

Sidney Kimmel, Jay Roach

Střih:

Alan Baumgarten

Scénografie:

Tamara Deverell

Kostýmy:

Luis Sequeira
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  *****

  Charlie Bartlett je inteligentný chlapec z dobre situovanej rodiny a vďaka svojej priebojnosti a dôvtipu sa rýchlo stane na novej škole samozvaným študentským guru. Film ako taký ponúka mierne ironický pohľad na adolescentov na jednej strednej škole a dosť tvrdý pohľad na svet dospelých. V každom prípade je to však (ani nie tak celkom) komédia tak trochu z iného súdka.(12.8.2009)

 • Zíza
  ****

  *__* Roztomilá komedie, kde se nic nesmí brát vážně, jen si užívat herectví Antona Yelchin, přivírat uši nad patetickými proslovy a je to ok. Bavila jsem se, smála i nahlas, akorát ve dvě ráno je to trochu potížistické :-D(23.12.2009)

 • JohnnyD
  ****

  Vynikajúca komédia s Robertom Downeym Jr., Antonom Yelchinom a punkáčom, čo vyzerá ako Morrissey.(14.7.2009)

 • Adrian
  ****

  lepsie s pribudajucimi minutami a Kate ako vzdy vyborna a bodove hodnotenie dvihajuca...(19.1.2013)

 • Hellboy
  ****

  Vůbec to prvních cca 10 minut nepřipomína legendární Rushmore!! Až na to, že místo Billa Murrayho je tu Robert Downey jr. což tedy vůbec není špatné. A jsem jediný, komu Anton připomíná mladého Malcolma McDowella? A teď k filmu: No prostě - začíná tím nejobyčejnějším, tisíckrát viděným schematem, ale přesto to pořád natolik funguje, že mě ani nenapadlo film vypnout. No a pak, asi tak po půl hodině, se film začal ubírat úplně jiným směrem a konečně to přestalo vypadat jen jako kopie, ale objevily se i první vlastní nápady. Konec je pochopitelně odhadnutelný, ale ani mi to tak moc nevadilo, spíš mě rušilo to, jak moc se střídala úroveň, jako na horské dráze. Občas super, dokonalé vtipy, občas naprosto nehorázné WTF momenty. Je tam několik vážnějších momentů, které jsem tomu nevěřil, prostě není třeba se znepokojovat, tohle je 100% bezstarostná pohoda. PS: Kéž by tu ale místo Kat Dennings byla Kristen Stewart... Jo a Kip má v pokoji plakát Marilyna Mansona, jak příhodné...(4.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace