Charlie Bartlett

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

60%(24.2.2009)

• BoPo

Dôvod prečo ľudia zaregistrovali tento film, bolo herecké obsadenie a dajme tomu zaujímavý námet. No ako to už býva realita je akosi mimo naše predstavy. No aspoň môžeme dúfať, že A. Yelchin dokáže svoj potenciál naplno využiť v inom filme.(1.8.2010)

Mám rád podobné filmy. Jsou ze života, člověk se u nich pobaví, něčemu se možná i přiučí, a v samotném závěru zjistí, že po celou dobu vlastně sleduje takové milé nezávislé drama. V tomto případě propůjčil celé stopáži své nezaměnitelné charisma výnikající Anton Yelchin, sem tam mu navíc pomohl skvělý Robert - IronMan - Downey Jr. Už jen kvůli poslední scéně filmu, která v sobě má tolik emocí, že se to ani na první pohled nezdá, a ve které oba výše uvedení bezvadně hrají, se vyplatí film shlédnout. Ale samozřejmě nejen kvůli tomu: podobný mix komedie ze střední a psychologického dramatu budu jen těžko znovu hledat. Fronta před záchodky, ze kterých si Charlie udělá svou osobní poradnu, a kde spolu s největším punkáčem ze školy dealují "léky" je nezapomenutelná, stejně jako Bartlettova první zkušenost s předávkováním. Jak bylo řečeno: milé drama.(20.7.2009)

Další z řady malých nezávislých komedií, americké produkce, (kterou trochu povyšuje účast Downey Jr.) která zaujme více hereckými výkony než samotným příběhem.(3.1.2013)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $3,950,984Tržby Celosvetovo $5,240,340(3.1.2009)