poster

Charlie Bartlett

 • USA

  Charlie Bartlett

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

Režie:

Jon Poll

Scénář:

Gustin Nash

Kamera:

Paul Sarossy

Producenti:

Sidney Kimmel, Jay Roach

Střih:

Alan Baumgarten

Scénografie:

Tamara Deverell

Kostýmy:

Luis Sequeira
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  ****

  Je jen dobře, že teenagerovské komedie stále častěji reflektují skutečné problémy - nedávno je řešila takřka dokonalá Juno, teď Charlie Bartlett. Neotřelou komedii o samozvaném školním psychologovi tvůrci naladili na sympatickou tragikomickou vlnu, díky které u mě mají filmy z poloviny vyhráno. Příběhem navíc proplouvají veskrze sympatické, životné postavy s charaktery na míle vzdálenými hollywoodským schématům. Kdy se vám poštěstí, že se s jednou z postav skoro dokonale ztotožníte? Byl jsem překvapen a potěšen zároveň:). Anton Yelchin dokazuje, že (komediální) talent rozhodně nepostrádá, Robert Downey junior je sázka na jistotu. Nenápadný Charlie Bartlett není bezchybný, jen je tak mile bezprostřední, jako právě zmiňovaná Juno. Za 5 let na mě může působit jinak, teď mu napálím silných 80%...(1.11.2008)

 • T2

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $3,950,984Tržby Celosvetovo $5,240,340(3.1.2009)

 • Adrian
  ****

  lepsie s pribudajucimi minutami a Kate ako vzdy vyborna a bodove hodnotenie dvihajuca...(19.1.2013)

 • Payushka
  **

  Hrozivy klise, nakonec vse ale zachranuji prijemni a neokoukani herci (zvlast Robert Downey se mi nikdy neokouka ;) ). Je jenom skoda, ze dej se trochu vlece, a tak pro vas bude problem dokoukat tech malo pres 90 minut. Kazdopadne ale jak rekl Robert: "Never attack a drunk guy with a gun!"(14.3.2008)

 • Terva
  ****

  Této komedie jsem se trochu obával. Čekal jsem klasickou středoškolskou ubohou komedii o tom jak "je mi náct let a nebaví mně svět". Opak je pravdou, komedie se rozjela v úplně jiném stylu. Ukázala, že i ve školách jsou myslící lidé a svět nebavil někoho jiného. Robert Downey Jr. si zahrál ředitele školy, otce, alkoholika, majitele motorového člunu a pistole. Konec byl trochu "dramatický" ale jen v uvozovkách. Jmenuji se Charlie Bartlett.(10.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace