poster

Charlie Bartlett

 • USA

  Charlie Bartlett

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  ****

  Další neotřelý (bojím se říct inteligentní) film z prostředí střední školy. Ano, dámy a pánové, originální filmy na téma útrap z americké střední skutečně existují! Přechytralý kluk toužící po popularitě a davu skandujícího jeho jméno se rozhodne udělat z pánských záchodků ve škole svou vlastní psychiatrickou praxi. A jen tak mimochodem i předepisuje léky.. Už samotný námět je opravdu zajímavý a jinde těžko k vidění, škoda jen, že do hlavní role obsadili takového nesympatického floutka. To ale alespoň z části vynahrazuje Downey Jr., protože ten zdatně zastínil všechny ostatní. Přesto se mi ještě o trochu víc líbila Kat Dennings, které si pro její výběr rolí začínám vážit (už od Daydream Nation). Co mi ale vážně kazí dojem jsou ty rušivé momenty jako např. protest proti kamerám, místo toho tam mohli více rozvést příběh zdeptaného Kipa anebo celkové porady na záchodcích. Nevermind, zasloužilé 4*.(31.12.2012)

 • lesumir
  **

  Naštěstí to není bezduchá hovadina ve stylu prciček, ale aspoň to mladým ukazuje i tu horší stránku a jak to vidí i ostatní. Jinak by to byl odpad jak vyšitej a ani zajímavej Downey Jr. to nezachrání. Hlavní hrdina je dobrej nulááák a jeho kočka vypadala jak z nechutnýho německýho pornofilmu. Od začátku se ten konec dá hodně předvídat...(6.8.2008)

 • Martinibaby
  ****

  Charlie Bartlett (vlastně Anton Yelchin:) mě velmi příjemně překvapil, přestože jsem se na něj koukala hlavně kvůli Kat Dennings, kterou mám moc ráda. Neotřelý námět se spoustou geniálních hlášek a pro mě neprofláknuté herecké osazenstvo (mimochodem perfektní) udělalo své a vysloužilo si ode mě 4*. Film sice nepatří mezi moje úplně nejoblíbenější, ale za podívání rozhodně stojí!(22.11.2009)

 • T2

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $3,950,984Tržby Celosvetovo $5,240,340(3.1.2009)

 • Spiker01
  *****

  Typický mustr z ranku rom-com, atypický díky skvělému Antonu Yelchinovi. Škoda, že se člověk musí nejprve dozvědět o jeho smrti a pak zjistit, že to byl nesmírně talentovaný člověk, který to bohužel ke slávě příliš nedotáhl. Jednoznačný symbol jak uctít jeho památku je téměř dokonalý Charlie Bartlett...9/10(22.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace