• Česko

Don Juan

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1994, 94 min

Rozpočet $25miliónovTržby USA $22,150,451Tržby Celosvetovo $68,792,531/55%/(31.7.2005)

• danecek24

53. Zlatý Glóbus za rok 1995 - nominace (2) - Nejlepší hudba - Michael Kamen, Nejlepší filmová píseň - "Have You Ever Really Loved a Woman?" - Hudba a text Bryan Adams, Michael Kamen, Robert John Lange(12.12.2008)

Zvláštní romantický film, který je naplněný poněkud nedotaženým filosofováním o lásce. Na Deppa se dá dívat a Brando tu hraje jednu ze svých nejvtipnějších rolí ve své kariéře - zajímavá je jeho postelová scéna, která ovšem spočívá v tom, že se i na na lůžku s manželkou po boku pouze čímsi bezbřeze nacpává.(13.12.2004)

Film při němž mi bylo (chvíli) líto ,že jsem alespoň někdy nebyl taky takový zasněný romantický pussykiller,ale pořád jen omezené patriarchální smradlavé machoprase. No nic,chlupy na pupku si kvůli tomu neoholím.(6.10.2009)

Oddychovka s dvoma hereckými velikánmi v hlavnej úlohe (hoci Don Corleone sa mi sem vôbec nehodil, ale RESPECT!!!) Ako Nunka naznacila, je to také milo iracionálne, romanticky zasnené...A mne sa veľmi veľmi páčil ten záver!!! Jojinecko asi "sentimentálnie":)))(10.8.2007)