poster

Don Juan DeMarco

 • Česko

  Don Juan

 • USA

  Don Juan DeMarco

 • Slovensko

  Don Juan DeMarco

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1994, 94 min

 • Wacoslav1
  odpad!

  Ach to je dojak budu bulet! ja sem Don Juan ale bez trojky v zile bych jim nebyl to byla opravdu romantika ze z ni jdu do kolen a tyto podobny uzasne emocionalni dila at jdou tam kam patri takze do prdele!(27.3.2012)

 • Radek99
  ***

  Americký odpočinkový film, z něhož doslova přetéká romantika a sentiment, který ale selhává v tom podstatném - nenabízí nic výjimečného. Není to ani velké umění, ani velká zábava, ani variace na klasické dílo (donem Juanem se pouze nechal volně inspirovat), ani nic novátorského a progresivního. Pouze tam hraje Johnny Depp. Ale to možná k natočení takového filmu stačí... PS: Jo a taky má vlastně to...no...poselství... :-)(21.8.2007)

 • Pohrobek
  *****

  Zvláštní romantický film, který je naplněný poněkud nedotaženým filosofováním o lásce. Na Deppa se dá dívat a Brando tu hraje jednu ze svých nejvtipnějších rolí ve své kariéře - zajímavá je jeho postelová scéna, která ovšem spočívá v tom, že se i na na lůžku s manželkou po boku pouze čímsi bezbřeze nacpává.(13.12.2004)

 • Crawler-D
  ***

  Zajímavá psychologická sonda do mozku muže, který si myslí, že je Don Chuan DeMarco. 3* jen proto, že toho muže hraje Johnny Depp.(6.11.2006)

 • hirnlego
  ***

  Neodolatelný Depp v roli, kterou by nemohl hrát nikdo jiný na světě – tentokrát to ale nejsou jen kecičky, je to prostě suchý fakt. Škoda, že ta role je součástí tak nemastnoneslaného filmu. Jako má to svý chvilky a pár chlápků to třeba rozhoupe k "trochu jinému náhledu" (i když maximálně tak na zbytek večera), ale celkově toho moc není. Vtipná byla scéna, kdy vepř Brando mluví do diktafonu, kterej v tý jeho pracce vůbec neni vidět. ... Ale určitě nelituju, že jsem na to koukla – když už pro nic, tak aspoň pro doplnění Deppovy filmografie. Stejnak je jen jeden :´)(30.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace