• Česko

Don Juan

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1994, 94 min

Nikterak výrazná romantika s výrazným nápadem. Ale z Branda bude vždycky vyzařovat neuvěřitelná přitažlivost, bez ohledu na to, jestli je frajerem v kožené bundě nebo utahaným dvoumetrákovým sedmdesátníkem. A bez ohledu na to, kolik mladých, přitažlivých a nadaných herců Deppova typu se motá poblíž. Chybíš mi, Marlone, moc mi chybíš...(5.7.2007)

Lidská představivost dokáže být bezmezná, což je na tomto snímku perfektně vidět. Je tenká linie mezi realitou a sněním, a lze snadno dosáhnout toho, aby člověk věřil tomu, čemu věřit chce, i když ví, že je to jen iluze. Příběh působil mile a závěr byl celkem hezky zpracován.(2.1.2013)

Jestli chcete vidět hezký romantický film, herecky nevýrazného Deppa a dvěstěkilového Branda, tak neváhejte a pusťte si to. Na zaplácnutí jednoho nudného večera ideální.(11.5.2003)

• Tosim

Já být psychiatry, tak toho Chuana šoupnu ve svěrací kazajce do nějaké díry hned. Nejen já sám se ptám: o co tady vlastně šlo? Je to zmatené a herecké výkony v zátylku se stodvacetikilovým Marlonem Brandem to jen potvrzují.(16.8.2002)

Pozitivní film, netradiční romance, příjemní herci.(17.8.2006)