Bodom

• Estonsko Bodom (více)

Skupinka štyroch kamarátov, dve dievčatá a dvaja chlapci, sa vyberie k jazeru Bodom, preslávenému vďaka záhadným vraždám v roku 1960. Chcú sa pokúsiť o rekonštrukciu starých udalostí. S príchodom noci ale zisťujú, že nie sú jediní, kto si chce na históriu jazera zaspomínať. Noc bude ešte krvavejšia ako tá z roku 1960. (Marceloo)

J.Mayen

Velmi amaterska, slaba podivana, plna nesympatickych lidi, jak herecky, tak lidsky. V polovnie filmu prijde zasadni zvrat (predvidatelny),ale do konce filmu jsme spis svedky, nelogickeho a hloupeho amaterskeho chovani vsech zucastnenych. To byl oper krok vedle. ()

brasek

Ja neviem... zaujímavá zápletka aj keď jej chýbali grády a nie veľmi podarený koniec bez pointy. Les, jazero a vraždy z minulosti nahrávali na oveľa lepší príbeh. ()

Kushina

Trošku ulítlé. Ze začátku to vypadalo jako dobrý horor, ale nakonec spojili 2 filmy do sebe. Vraždící holky a pak pravý vrah bodom? No nevím. Tu první část mohli vynechat, ale je fakt, že to zase bylo originální. Moc se mi to ale nelíbilo. 45% ()

Little_Sawy

Dve baby, dvaja chalani, spoločný výlet, jazero, les camping a jedna historka o šialenom vrahovi, ktorý masakruje návštevníkov toho očarujúceho miesta. No neviem, šiel by som vyššie z bodovaním, keby sa neriešilo toľko tínedžerských kecov vo filme, pri ktorých by som radšej strčil ruku do kyseliny. Historka o mužovi, ktorý si chodí len tak po lese a sem tam si kuchne ňejakého turistu, bola celkom zaujímavá, aj som dúfal, či by sa tam ten záhadný tajomný niekde neobjavil. Zvrat ku koncu milo prekvapil. Aj keď jeho šoferácke schopnosti boli unikátne. Nakoniec sme sa aj dozvedeli, že to Nora bola ta čo splnila prianie svojej kamarátky, pretože ju očividne chcela mať len pre seba, vidno na ňej, že bola šiibnutá ona, zmanipulovala si "obeť" podľa seba. A čo vytknem je to, že čo sa akože, stalo s Norou? Niektoré scény tam boli wtf ..ale budiš. Ale aspoň chválim ovčiaka. ()

Martin29

Bohužel je to hodně slabé což je škoda vzhledem k velkému potenciálu co to mohlo mít v rukou někoho schopného. Nejprve fakta doporučuji si je zjistit, aby jste věděli o co zhruba jde některé ve filmu zazní některé ne (většina ne) V roce 1960 u jezera Bodom došlo k vraždě 3 turistů přežil pouze 1. Existovalo několik teorii kdo je zavraždil od neznámého člověka po to, že je zavraždil jediný přeživší, který byl z toho časem obviněn, ale osvobozen pro nedostatek důkazů. A nyní film V roce 1969 se rozhodne skupina 4 lidí (2 holky a 2 kluci) o rekonstrukci činu s tím, že by jim to mohlo pomoci odhalit pachatele. Samozřejmě ti kluci mají jiné plány a ty holky jiné (nebudu spoilerovat) a zpovzdálí je sleduje někdo třetí kdo má s nima své plány. Bohužel slabší horor kde se něco pořádně začne dít až na konci a i tak je toho málo. Pochválit se dá tak jen krvavost vražd (i když skoro nic neukážou) a osoba vraha, která vypadá zajímavě. Filmu chybí i výrazní herci a jejich osobnosti kromě toho, že jeden se zabývá vyšetřováním vražd a vypadá jak úchyl druhý tam jde jen kvůli tomu, aby si zasouložil a ty dvě holky se mají navzájem rády a chcou napravit křivdy na jednu z nich se nic nedozvíme. O osobě vraha se nedozvíme už vůbec nic kromě toho, že má psa. ()

C.A.T.

2* za druhou polovinu a za brutalitu... Jinak první polovina je dost nudná. Nudná tak, až jsem u ní usnula a film jsem dokoukávala nadvakrát. Pak se to naštěstí aspoň trochu rozjelo a závěr trochu sice překvapil, ale neohromil. ()

DyingAngel

Takto to vyzerá, keď žralok zožerie menšie ryby... Mám slabosť na Fínsko a tá príroda bola jednoducho neodolateľná! Mrkla by som si aj pokračovanie... ()

lineker

Čtveřice finské mládeže se vydá k jezeru, kde se kdysi brutálně vraždilo. Každý má pro tento výlet navíc trochu jinou záminku. Přiznejme si, že ta s fotkama je řádně hloupá. Atmosféra u jezera než dojde k prvnímu ataku je fajn. Čekáte co odkud a hkavně od kiho příjde. Bohužel, jakmile se tak stane film začne nešetřit zvraty a nakonec se "uzvratuje" k průměrnosti. ()