poster

Incident

 • USA

  The Incident

Krimi / Drama / Psychologický

USA, 1967, 107 min

 • YURAyura
  *****

  10/10 Dalsi dukaz toho, ze tu mizi hodnoceni - tento kus uz jsem popisoval pred lety a muj prispevek tu chybi. Nicmene je to pecka!(12.7.2012)

 • Snorlax
  ****

  Nevidím zlo, neslyším zlo, nemluvím zlo, ale zlo si mě stejně najde. Parádní psychologické drama s kašovitou atmosférou.(26.4.2011)

 • NinonL
  *****

  Skvělý film. Nastavuje zrcadlo, jak říká klasik, nám všem. Malicherným, lhostejným, pomstychtivým, zamindrákovaným, ustrašeným, zbabělým. Přitom stačilo tak málo a v metru by byl klid ... "Kde jste, sakra, lidi, byli?" Ve zdejších (pozitivních) komentářích je mnoho popsáno. Přeji všem, aby našli odvahu se na tento film podívat.(11.1.2014)

 • K.B.L.
  ***

  Pro mě zajímavý film hlavně co se sdělení týče. Vlak ovládnou 2 týpci, ačkoliv by je dohromady cestující zvládli raz dva. Je hrozné, když si každý hledí jen svého. Pravda je, že nikdo asi nechce dopadnout jako Michal Velíšek, ale apatie je jedna z nehorších vlastností, co znám.(7.4.2011)

 • Aky
  ****

  Téměř dokonalá psychologická studie, bezohlednosti, arogance, zbabělosti, která by byla úplně dokonalá, kdyby se dvě hlavní postavy nechovaly přehnaně exaltovaně, čímž jejich poloha malinko ztrácí na autentičnosti a vznikají tak místy nelogičnosti. Paradoxně herecké výkony ostatních převyšují oba hlavní představitele, což asi není ani tak vina samotných herců, jako spíše jejich vedení. I tak ale zejména z druhé poloviny filmu běhá i po létech mráz po zádech.(23.2.2013)

 • Beau Bridges

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace