poster

Dokonalá partie

 • USA

  Wedding Date, The

 • Slovensko

  Svadobné trapasy

Komedie / Romantický

USA, 2005, 86 min

Režie:

Clare Kilner

Předloha:

Elizabeth Young (kniha)

Scénář:

Dana Fox

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

Blake Neely
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rt12
  ***

  Nenudila jsem se a o to jde.(25.5.2014)

 • Damiel
  ***

  Nebyla by to romantická komedie, kdyby profesionální odstup hlavní hrdinky a jejího najmutého společníka vydržel až do konce: i průměrně bystrý divák vytuší, kudy dějová cestička povede. Dokonalá partie je nejen z toho důvodu průměrnou romantickou komedií. Kromě přesného žánrového vzorce, kde vytušíte jak bod zvratu, tak pointu, má bohužel i mnoho hluchých míst, kde se nic neděje. Jan Svěrák v Obecné škole takovou pasáž charakterizoval jako odpočinkovou a je to ta, kde vláček jede krajinou. Jenomže v Obecné škole byl vláček jeden, tady je hned několik souprav a odpočinková pasáž střídá odpočinkovou – děj prostě nemá správnou hustotu. Pikantní je i to, že závěrečné titulky zabírají 12 % z celkové stopáže.(22.1.2006)

 • Orlau32
  **

  Pitomoučké až to bolelo.(16.6.2008)

 • AngelAngie
  **

  Viděno na Nově, 14. července 2009, film celkem dost o ničem s nulovými hereckými výkony a pro mě i nesympatickými herci, pár vydařených scén, jinak o ničem. Typické romantické klišé snažíc bý zabaleno do nového obalu, bez výsledku.(14.7.2009)

 • Morganela
  **

  Oddychová záležitosť, ktorá nudné sobotňajšie popoludnie pri chrípke neurazí, na Debru Messing a Dermota Mulroney sa totiž až tak zle nepozerá, ale napriek tomu beznádejne rýchlo vyšumí do stratena. Ak bol zámer filmárov pripraviť druhý Pretty Woman tentoraz ako Pretty Man, neuspeli, výsledkom je žiaľ galimatiáš nepravdepodobných scénok a klišé.(28.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace