Dokonalá partie

Dana Fox

Oliver Curtis

Blake Neely
  • mandlova

Tak to se nepovedlo..film pro rychlou spotřebu-pusťte si ho,projděte se na záchod,uvařte si čaj a stejně budete přesně vědet,co se stalo a vlastně i jak to bude pokračovat a dopadne. Nebýt toho najatého hezouna,tak to ani nedokoukám!(17.5.2013)

• mrksik

Bolo to také ... stupídne. Ako úplná väčšina romantických filmov. Napodiv väčšine žien v mojom okolí to dokonale stačilo a nemôžem poprieť, že v niektorých okamihoch ma to aj bavilo. No a čo, že je to úplne nereálne, vykonštruované a (tak ďalej). V správnej atmosfére sa tá hodina a pol prežiť dá.(11.11.2007)

• Splasher

Už jsem čekal, že tam každou chvílí vletí kapitán Jones (G. Chapman) a zvolá: "This is getting TOO SILLY!"(13.7.2009)

• Orlau32

Pitomoučké až to bolelo.(16.6.2008)

Nic zajímavýho. Romantická komedie plná všech provařených klišé, ale se zajímavým Dermotem Mulroneym. 50%(8.10.2006)

• - Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)

• - Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)