Dokonalá partie

Dana Fox

Oliver Curtis

Blake Neely
  • AngelAngie

Viděno na Nově, 14. července 2009, film celkem dost o ničem s nulovými hereckými výkony a pro mě i nesympatickými herci, pár vydařených scén, jinak o ničem. Typické romantické klišé snažíc bý zabaleno do nového obalu, bez výsledku.(14.7.2009)

jednoduchá, uvolněná, nevtíravá, obyčejná romantická komedie, asi spíš pro holky, ale mě zrovna taky docela sedla.(18.1.2006)

• Djkoma

Kdyby hlavní hrdinka neměla hezký vlasy dam odpad :D. Koukám, že hrát v jednom filmu s Cameron Diaz a romantickou star Julii Roberts znamená propad do Béčekových vod pro jednoho nejmenovaného herce. Dívat se na někoho kdo si zaplatí přitele, kvůli svatbě sestry a pak se do něj zamiluje to fakt nechci.(5.1.2006)

• Beagle

Film, který se neumí rozhodnout, o čem chce vyprávět. I obehraná zápletka může být nově pojatá a osvěžující, to ovšem není případ tohoto filmu.(14.7.2009)

• Pajky3

Film, který ničim nepřekvapí, ničim nešokuje. Vše už tady bylo, při úvodních titulkách je jasný, jak to skončí. Přesto se mi na to před spanim koukalo docela dobře, avšak opakovat to už nebudu.(23.4.2010)