Dokonalá partie

Elizabeth Young (kniha)

Dana Fox

Oliver Curtis

Blake Neely

jednoduchá, uvolněná, nevtíravá, obyčejná romantická komedie, asi spíš pro holky, ale mě zrovna taky docela sedla.(18.1.2006)

• mrksik

Bolo to také ... stupídne. Ako úplná väčšina romantických filmov. Napodiv väčšine žien v mojom okolí to dokonale stačilo a nemôžem poprieť, že v niektorých okamihoch ma to aj bavilo. No a čo, že je to úplne nereálne, vykonštruované a (tak ďalej). V správnej atmosfére sa tá hodina a pol prežiť dá.(11.11.2007)

• Stanislaus

Koukal jsem včera na Nově. Moc jsem od fimu neočekával a tak jsem ani nebyl zklamán. První hvězdičku bych dal Debře, protože se na ní rád koukám, umí hrát a má hezký vlasy. Druhou hvězdičku bych dal asi za téma, které bylo vcelku originální, ikdyž trochu nesmyslné.(15.7.2009)

• Patw

Zlatá Debra Messing to zachránila.(5.11.2010)

• Beagle

Film, který se neumí rozhodnout, o čem chce vyprávět. I obehraná zápletka může být nově pojatá a osvěžující, to ovšem není případ tohoto filmu.(14.7.2009)

• - Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)

• - Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)