poster

Dokonalá partie

 • USA

  Wedding Date, The

 • Slovensko

  Svadobné trapasy

Komedie / Romantický

USA, 2005, 86 min

Režie:

Clare Kilner

Předloha:

Elizabeth Young (kniha)

Scénář:

Dana Fox

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

Blake Neely
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  **

  "Už jsi dělal někdy společníka na svatbě ??" - "Ne, ale na pohřbech často.." ;)(10.2.2016)

 • Roman.Ticka
  odpad!

  Jestli tady proběhl casting na herecké obsazení, tak to muselo být takhle. Každý měl ve frontě na čele cedulku s označením, jak zaujat porotu. Debra tam musela mít "Zoufalá zhrzená puťka" a Dermot "Nekonečný proutník" a navíc v místě pod pasem "Neustále v pozoru". Vlastně to ani nemuseli mít napsané, stačí se na oba podívat i jen jedním okem. Pro mě má film nálepku "Jasný propad"! Hrůza.(24.12.2010)

 • TO
  ***

  jednoduchá, uvolněná, nevtíravá, obyčejná romantická komedie, asi spíš pro holky, ale mě zrovna taky docela sedla.(18.1.2006)

 • blackrain
  ***

  Co uděláte, když jste nezadaná mladá žena, máte letět na svatbu své nevlastní sestry a chcete udělat dojem na svého ex? Využijete služby gigola. Ovšem, taková služba má svá uskálí. Nejen, že zaplatíte velkou sumu peněz, ale je tu nebezpečí, že se do svého okouzlujícího doprovodu zamilujete. To se potom může pracovní vztah lehce změnit v něco jiného. Zámerně říkám může, protože Amorovým šípem musí být zasaženi oba dva. Debra Messing mi celou dobu připomínala Jennifer Aniston. Dokonce měla i stejná gesta. Dermot Mulroney byl skutečně okouzlující a milý. Taky bych měla problém udržet vztah na pracovní úrovni.(15.7.2009)

 • zette
  *

  Nic jsem necekal a krome nudy jsem ani nic nedostal. Scenarista tohoto filmu musel mit krute detstvi...(14.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace