Dokonalá partie

Dana Fox

Oliver Curtis

Blake Neely
  • Jamal

Tak trochu nudná dokonalá partie.(24.1.2008)

Co uděláte, když jste nezadaná mladá žena, máte letět na svatbu své nevlastní sestry a chcete udělat dojem na svého ex? Využijete služby gigola. Ovšem, taková služba má svá uskálí. Nejen, že zaplatíte velkou sumu peněz, ale je tu nebezpečí, že se do svého okouzlujícího doprovodu zamilujete. To se potom může pracovní vztah lehce změnit v něco jiného. Zámerně říkám může, protože Amorovým šípem musí být zasaženi oba dva. Debra Messing mi celou dobu připomínala Jennifer Aniston. Dokonce měla i stejná gesta. Dermot Mulroney byl skutečně okouzlující a milý. Taky bych měla problém udržet vztah na pracovní úrovni.(15.7.2009)

Romantický filmek, jak vyšitý pro ponurou náladu. Hlavní dvojka Debry a Dermota je senzačně vybraná a ta chemie tam fungovala báječně. Pokud si chcete odpočinout od těžších filmových kalibrů a moc nepřemýšlet, tak proč ne s Dokonalou partií ?(31.12.2012)

Docela ucházející romantická komedie. Hlavní pár mně přišel docela sympatickej, zápletka sice nikterak originální, ale to v romantickým žánru ani nejde. 60%(17.7.2009)

Je to dobrou náladou nebo jsem vážně jeden z mála, komu se to tak líbilo? Ze začátku nijak atypická romantická komedie se změní v celkem zajímavou a v tomto žánru originální zápletku, k tomu hlavní dva herci si myslím hrají na výbornou a celkově celé osazenstvo je mi dostatečně sympatické.(13.9.2015)