poster

Dokonalá partie

 • USA

  Wedding Date, The

 • Slovensko

  Svadobné trapasy

Komedie / Romantický

USA, 2005, 86 min

Režie:

Clare Kilner

Předloha:

Elizabeth Young (kniha)

Scénář:

Dana Fox

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

Blake Neely
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Co uděláte, když jste nezadaná mladá žena, máte letět na svatbu své nevlastní sestry a chcete udělat dojem na svého ex? Využijete služby gigola. Ovšem, taková služba má svá uskálí. Nejen, že zaplatíte velkou sumu peněz, ale je tu nebezpečí, že se do svého okouzlujícího doprovodu zamilujete. To se potom může pracovní vztah lehce změnit v něco jiného. Zámerně říkám může, protože Amorovým šípem musí být zasaženi oba dva. Debra Messing mi celou dobu připomínala Jennifer Aniston. Dokonce měla i stejná gesta. Dermot Mulroney byl skutečně okouzlující a milý. Taky bych měla problém udržet vztah na pracovní úrovni.(15.7.2009)

 • Stanislaus
  **

  Koukal jsem včera na Nově. Moc jsem od fimu neočekával a tak jsem ani nebyl zklamán. První hvězdičku bych dal Debře, protože se na ní rád koukám, umí hrát a má hezký vlasy. Druhou hvězdičku bych dal asi za téma, které bylo vcelku originální, ikdyž trochu nesmyslné.(15.7.2009)

 • kikuka
  **

  ..ale s melónikom a nohami na fitlopte.. :")(10.7.2010)

 • otík
  ***

  Od začátku průhledná, přesto místy hodně zmatená romantická komedie o ženě, která si na svatbu své sestry zajistí jako partnera chlápka, který nabízí službu doprovodu na podobné akce. Ale jsme v romantické komedii, jiskra přeskočí, voaláá - a láska je tu. Hodně krátká romance (bez titulků kolem 78 minut) se dá lehce zkousnout a může aspoň malinko potěšit okoralé srdce.(5.2.2008)

 • ajuska
  **

  Příliš šablonovité, nezajímavé, bez špetky originality. Koukat se na to samozřejmě dá, ale druhý den si nejspíš jen matně vzpomenete, že jste měli vůbec puštěnou televizi.(5.10.2006)

 • - Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)

 • - Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace