Dokonalá partie

Dana Fox

Oliver Curtis

Blake Neely
  • Gilmour93

Chci se přetvařovat, tady máš prachy.. Miluji tě, tady je máš zpátky.. Uprostřed silnice ležící nesčetněkrát přejetá vačice, na kterou někdo nastříkal osvěžovač vzduchu z WC. Pár lidem to bude vonět, zbytek bude slzet a nebude to dojetím ani smíchem.. Dermot Mulroney mi byl doposud vcelku lhostejný. Ten stav trvá, jen si k němu ještě zařadím charakteristiku „kožený paňáca“..(11.2.2016)

• Splasher

Už jsem čekal, že tam každou chvílí vletí kapitán Jones (G. Chapman) a zvolá: "This is getting TOO SILLY!"(13.7.2009)

• HoneyBunny

Tak tohle by moc nebrala ani moje babička, která se vyžívá v německých "romantických" filmech. Nemasné, neslané, na tenhle film zapomenete deset minut poté, co skončí. Nejhorší je, že to asi věděli i herci. Dvojice dam je absolutně nevýrazná, Jacka Davenporta, který se dva roky před Dokonalou partií blýsknul v Pirátech z Karibiku, přehrává i jindy absolutně herecky nezajímavý Dermot Mulroney.(6.10.2006)

• Tommassi3

"Už jsi dělal někdy společníka na svatbě ??" - "Ne, ale na pohřbech často.." ;)(10.2.2016)

Docela ucházející romantická komedie. Hlavní pár mně přišel docela sympatickej, zápletka sice nikterak originální, ale to v romantickým žánru ani nejde. 60%(17.7.2009)

• - Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)

• - Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)