Dokonalá partie

Dana Fox

Oliver Curtis

Blake Neely
  • zette

Nic jsem necekal a krome nudy jsem ani nic nedostal. Scenarista tohoto filmu musel mit krute detstvi...(14.7.2009)

• mandlova

Tak to se nepovedlo..film pro rychlou spotřebu-pusťte si ho,projděte se na záchod,uvařte si čaj a stejně budete přesně vědet,co se stalo a vlastně i jak to bude pokračovat a dopadne. Nebýt toho najatého hezouna,tak to ani nedokoukám!(17.5.2013)

Nic zajímavýho. Romantická komedie plná všech provařených klišé, ale se zajímavým Dermotem Mulroneym. 50%(8.10.2006)

• Djkoma

Kdyby hlavní hrdinka neměla hezký vlasy dam odpad :D. Koukám, že hrát v jednom filmu s Cameron Diaz a romantickou star Julii Roberts znamená propad do Béčekových vod pro jednoho nejmenovaného herce. Dívat se na někoho kdo si zaplatí přitele, kvůli svatbě sestry a pak se do něj zamiluje to fakt nechci.(5.1.2006)

• mrksik

Bolo to také ... stupídne. Ako úplná väčšina romantických filmov. Napodiv väčšine žien v mojom okolí to dokonale stačilo a nemôžem poprieť, že v niektorých okamihoch ma to aj bavilo. No a čo, že je to úplne nereálne, vykonštruované a (tak ďalej). V správnej atmosfére sa tá hodina a pol prežiť dá.(11.11.2007)