Šestnáctiletá Bea je poslední panna ve třídě. Jestli se nechce dál ztrapňovat, musí jí kamarádky pomoci najít vhodnou "oběť", která by ji o panenství připravila... (oficiální text distributora)

kinderman

Mnohem příjemnější záležitost než drtivá většina teenagerovských komedií o sexu a orgasmech především díky přirozené a tím pádem věrohodné představitelce hlavní role. Děj je samosebou jednoduchý, ovšem plusem je, že tvůrci v choulostivých scénách nepřitlačí na pilu (škoda jen toho úvodního zvracení) a nestanou se trapnými. ()

4daPeace

Verdikt: Prijemny film o dospivani, lasce a sexu ze severskych zemi. Rozhodne lepsi nez podobne vytvory z nemecke, francouzske ci americke produkce. ()

necisty

Teenagerské komedie jsou mým oblíbeným žánrem, ale tenhle film mě přesto, že jsem od něj nic nečekal, naprosto zklamal. Strašně natočené a až na nějaké výjimky škaredé herečky a herci. Jak kdyby se nás snažili přesvědčit, že ve Švédsku je to taková bída. Až přehnaně trapné situace, tohle zase musela napsat nějaká zakomplexovaná ženská. Děj nic moc, ale naštěstí se místy objeví originální vtip. To ale nic nemění na tom, že jsem se dost často nudil a ani nenáročných 83 minut mě neodradilo kontrolovat, kdy už to konečně skončí. ()

Juto

Film zahŕňa mnoho základných prvkov žánru tínedžerských filmov: najúžasnejšieho a najoblúbenejšieho chlapca na škole, kabriolety, miestnu besiedku a samozrejme podivínskeho chlapca, z ktorého sa nakoniec stane ten, kto má hĺbku a inteligenciu. 5/10 ()

haushinkaa

Myslela jsem, že to bude horší... Jelikož jsem se na to dívala s kamarádkama, které se nemohly dočkat, viděla jsem film, na který bych se po zkušenostech s německými unikáty typu "Kalhoty v pozoru" nedívala... Hlavní hrdinka mi přišla nemastná neslaná a ten chlapec, co ji připravil o panenství mi připadal (s odpuštěním) jako dement... Nemůžu si pomoct... Ovšem faktem je, že to nebylo zas tak hrozné, i když nijak závratné to taky nebylo a doufám, že už mi to víckrát nebude nabídnuto... A když bude, tak snad budu mít možnost jiné volby, pokud možno takové, abych nikoho neurazila... ()

Pavlínka9

"Poprvé to není ono.. na to musíš použít někoho do koho nejsi zamilovaná, aby ses neztrapnila před někým na kom ti záleží." Tak přibližně zní motto severské "komedie" pro náctileté. Spíš to bylo bloumání mladých dívek, které sami v duchu nevěděly co chtějí.. ()

jenik71

Pravděpodobně i náctiletí se budou cítit uraženi připitomělými dialogy. Kdo, s kým, kde, jak ... Koho to zajímá ? ()

Zemi11

V komedii tohoto typu je zásadní chybou, když v ní chybí hezké holky. O panenství nebo panictví je toho mraky, přesto mě pořád baví. Člověk si rád zavzpomíná na dávné časy. (vtip) ()

patrikus odpad!

Krásné představitelky, ovšem nudný děj, slabý humor, o režii ani nemluvím... Nefunguje to ani, jako drama, ani jako komedie.. ()

M.I.K.E. odpad!

Hnus nejtěžšího kalibru. U amerických teene-movies sem se smál, u německých sem se nudil a u skandinávských sem nevěřícně koulel oči... ()

kecinzer

Ani né tak komedie, jako krásný romantický příběh. Navíc ze švédského prostředí, které působí kouzelně a k tomu ještě ten jazyk. Opravdu stojí za shlédnutí. Nevím, ale podle mě tento snímek prostě za 4x * prostě stojí. ()

dosig

Nesnáším teenagerské komedie,ale při srovnání s americkými, německými a českými se na tohle aspoň dá dívat. ()

Mattezs odpad!

Mě to spíš přišlo jak trapná reklama na Nokii...ale musím přiznat že jednou jsem se zasmál, to když tam v televizi šukali čuníci... ()