Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie. (oficiální text distributora)

Dreadlord

Tento film je tak blbej ze sem se unej hrozne nasmal,protoze kdyz na vas vykoukne vlak z poza stromu tak tomu proste neodolate.. ()

danielwanderer

Typicky, dalo sa čakať, že niečo bude skôr trápne, než smieštne, ale možno to Nemecko zahrnuté v krajine pôvodu spôsobilo, že to niečo, bola fakt LEN niečo. Parádna zábava. A hlavne; Chci vykuchat všechna zvířata, v jejích žalúdcich mohou být důkazy..., zeberte vzorky tapek, ...pozor špagety, mohou být horké. Takto si budem pamätať žiaľ už zosnulého Richarda Crenna. (*ale fakt som si myslel, že je to TLJ) ()

GOGO3000

Komedie, která paroduje spoustu známých scén z několika filmových pecek v osobitém podání Leslieho Nielsena je úžasná. Nenáročný film, který mne pobavil. ()

DjMetal

Ja z neho nemozem a reziser je tiez king. Ked som si zakazdym spomenul na film ktory je sparodovany,tak som nemohol.Je to suprova komedia. ()

hero_bk

Většina vtipů je tak vyčpělejch, až to bolí, i když některý fóry byly vcelku dobrý, na druhou stranu to byl nejhorší film, co jsem od Nielsena viděl. ()

IronRocky

Docela povedená parodie u který jsem se docela pěkně pobavil. Je tu hodně vtipných scén, které mě hodně rozesmály, ale jsou tu i scény, které nestojí za nic, ale je jich tu málo. Nejlepší je na filmu samozřejmě Leslie Nielsen, ale hodně mě pobavil Richard crenna, který vynikajicně parodoval Tommy Lee Jonese. ()

marvod

Leslie Nielsen udělá z podobných akcí skvost. Myslím, že na podívání s přáteli je to dokonalé, jen se to nesmí brát jako plnohodnotný film, na který se člověk dívá sám. ()

Čiban

výborná parodie od L.N. na super film Uprchlík. Škoda jen, že LN nestihl natočit i parodii na film Šerifové. ()

Godhaj

,,Chci všechna jména, zájmena, křestní, příjmení, přezdívky. Leslie Nielsen ve své nejlepší formě! Tato parodie je asi mojí nejoblíbenější vůbec. Scénář hází jednu hlášku za druhou, které se na první zhlédnutí prostě nedají stihnout. Herci jsou přesní, především Leslie Nielsen a Richard Crenna jsou k sežrání. K tomu se přidává kvalitní řemeslné zpracování včetně krásného soundtracku, který prostě sedí. Ačkoliv některé fórky jsou možná jednodušší, mně už tak moc přirostly k srdci, že vůči nim nemůžu být kritický. Kéž by bylo více takových dobře zpracovaných parodií, i když Leslie byl pouze jeden. ()

MFloyd

Poslední dobrá, opravdu dobrá, parodie, která si strčí všechny Scary Movie do kapsy. Občas už je cítit nějaký ten trapnější vtip, který se ale ztratí ve smršti dobrých. Pro mě osobně asi i poslední dobrý film Leslieho. ()

Duke90

Úroveň kvality této parodie je srovnatelná s třetí Bláznivou střelou, akorát že zde Leslie Nielsen chrlí o poznání více hlášek a různých vtipných slovních obratů a především pak Richard Crenna dal Tommy Lee Jonesovi doslova na prdel! S tím souvisí i široké zaměření právě na Uprchlíka, ale také několik dalších slavných filmů zde dostane svůj prostor. Ty "uprchlické" vtipy jsou však nejlepší. Utopenec je možná Leslieho poslední vydařenou parodií než to začalo jít definitivně z kopce... ()

Bonavita

Tenhle film se může směle rovnat s nejlepšími kousky Leslieho Nielsena. Po vynikajících bláznivých střelách přišla dlouhá odmlka a až Utopenec se mi jako jediný z novějších filmů opět líbil. Viděl jsem to už třikrát a zdá se mi, že je to pokaždý lepší a lepší. Z parodií absolutní špička. ()

pe3czech

Tenhle film osobně zařazuji do kategorie, že je špatný natolik, že je zábavný. S kamarádem jsme jej pustili během jednoho Silvestra a divili jsme se na jak nízkou hranici lidského humoru útočí. Ale s přibývajícím časem jsme se začali velice dobře bavit (bez ohledu na nepřímo úměrně ubývající whiskey). Jako úžasnou hodnotím scénu v níž se paroduje Statečné srdce. Tenhle joke jsem opravdu nečekal. ()

monty.cl

Dost dobrá parodie, Leslie Nielsen je pořád kvalitní jezdec. Smršť narážek na filmové hity je vražedná,navíc skoro všechny jsou velmi vtipné, já se bavil...70% ()

Cortesz

Myslím, že tohle byla poslední obstojná parodie s typickým Nielsenem v hlavní roli, kterému skvěle sekunduje Crenna. Ovšem s Bláznivými střelami nesrovnatelné. I zde se sice objevuje kopa vtípků, situací, ale některé působí trapně až idiotsky. Ale stále jde o koukatelnou a tu lepší parodii ve srovnání s dnešními "date movie" a hromadou dalších špatných variací a snahy o parodii. ()