Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie. (oficiální text distributora)

me3x®

72 ročný dedo... v čase nakrúcania a stále myslí len na sex... ale tak je to týpek... zaslúži si priemer ()

Toumyk

"Staré" parodie byly v mnoha ohledech naprosto geniální. I v tomto filmu je tato genialita vidět. Tvůrci se nebáli vzít si do parády mnohé velmi oceňované snímky a udělat z nich opravdu povedenou komedii. Narozdíl od dnešních Disaster movie a podobně toto má kouzlo, náboj...atd. Zkrátka super film. ()

rafix

Mě se to moc líbilota parodie s Leslie Nielsenem. Povedené scény byly k smíchu no prostě bylo to boží. ()

Gadamf

Najvydarenejšou Leslieho paródiou som si dnes poctil jeho pamiatku, keď som si tento skvost pozrel v pôvodnom znení. Je jedno koľkokrát to vidím, vždy poteší, rozosmeje a človek si spomenie na detské časy, kedy tento človek bol pre mňa bohom zábavy. ()

Taron

Určitě jedna z nejlepších Nielsenových parodií. Viděl jsem ji už několikrát a vždycky se nasměju až až. Vševědoucí vyšetřovatel, jednonohý jednoruký a jednooký barman, pobřežní hlídka, neprávem obviněný Leslie Nielsen a mnoho dalšího diváka rozhodně pobaví. 80% ()

HellFireFery

Komedie to vůbec není špatná (přestože na sérii "Bláznivá střela" nemá) a scéna s houpajícím se autem je nezapomenutelná. :D ()

Stanmi

Houslový virtuóz Ryan Harrison (Leslie Nielsen) je obviněn a odsouzen za vraždu, kterou nespáchal. Podaří se mu však utéct a začne pátrat na vlastní pěst... Už z mého krátkého nastínění děje je zřejmé, že tentokrát se bude parodovat především snímek Uprchlík, ale různé šprýmy jsou zaměřené také na Star Wars, Titanic, Mission Impossible nebo Pobřežní hlídku. O scénář a režii se postaral Pat Proft, což ve světě parodií není žádné neznámé jméno, protože se jako scénarista podílel jak na Bláznivých střelách, tak na Žhavých výstřelech a na Utopenci jsou jeho zkušenosti znát. Film totiž každou chvíli nabízí nějaký ten vtípek, hlášku nebo odkaz na parodovaný film. V takovém množství se sice našlo pár slabších fórků, ale většina je jich opravdu povedených a jestli nevyvolají smích, tak aspoň lehký úsměv. Leslie Nielsen je v tomto snímku stále v top formě a dokazuje, že je zkrátka mistr parodií. Také se mně velmi líbil výkon Richarda Crenny, který si svého hláškujícího vyšetřovatele opravdu vychutnal a zaujal také Michael York (pro něj tento žánr nebyl úplnou novinkou, protože si o rok dříve zahrál v Austinu Powersovi) a fešná Kelly LeBrock. Utopenec na útěku je tak pro mne vtipnou a podařenou komedií a také labutí písní klasických devadesátkových parodií. ()

Simako

Zní to bláznivě, ale do Bláznivé střely to má daleko!!! Pár dobrejch fórů tam je, ale jinak nic moc. Prostě průměr, tedy 3!! ()

TesterX

Bud jsem uz z tech parodii vyrostl nebo je to opravdu takova traparna. Nicmene je tam par momentu, u kterych jsem se zasmal (napr scena s pronasledujicim vlakem). ()

Murmand

Ne všechny komedie humoru spíše splachovacího (resp. parodie) jsou vtipné. Vesměs to dopadne trapasem a spíše lítostným kroucením hlavy místo úsměvu. To ovšem neplatí pro tento film. Leslie Nielsen podal svůj typický výkon, který parádně pobaví. Role policajta byla pro Richarda Crenna jako vystřižená a hlášky typu "...200 000 kubíků adrenalinu!", či "...to vím, jako že toto je anakonda..." mě bavily natolik, že jsem nedokázal nadcházející scény ani zpozorovat, natož vnímat. Zase jsem po dlouhé době zažil křeče v břiše a slzy v očích, což ne každý film dokáže... a proto hodnotím vysoko, komedie má pobavit, tento film to zvládl dokonale. ()

ChR1S

Tuto komedii jsem viděl už mnohokrát a pokaždé se zasměju i přesto, že vím, jaká scéna bude následovat. Filmy parodující ostatní filmy jsou prostě moje parketa a vždycky mě pobaví. Podmínkou je samozřejmě znát filmy, které se parodují, jinak to podle mě nemá význam. Hlášky Leslieho Nielsena a hlavně šerifa, který se ho snaží dopadnout, opravdu nemají chybu. Chápu, že ne každý ocení tento jednoduchý humor, ale já si to opravdu užívám :). ()

david666

Ani jsem nečekal, že se u tohoto filmu tak nasměju. Zejména začátečních cca 30 minut je skvělých. Po Bláznivých střelách filmy s Lesliem pravda dost upadají - zde se ale ještě udělala slušná práce. ()

Pjotrik

Velice povedená parodie. Hlavně Richard Crenna alias vševědoucí šerif Tommy Lee Jones je k popukání ("jsem si tak jistý jakože tohle je anakonda!", "mohl by narazit na mědvěda...", "Becklyová, zastavte to auto." ). Leslie Nielsen nasadil bláznivými střelami laťku ohromně vysoko, ale tenhle snímek je podle mě těsně v závěsu. 85%. ()

paniColombova

Po Funesovi se při tomhle člověku zasměju někdy až k pláči. Neskutečnej blbec, kterej zvedne mojí náladu o 100 stupňů. Tenhle film je jeden z jeho nejlepších. Vynikající komedie. ()

Bounder

Velice povedená parodie na uprchlíka v podání Leslie Nielsena . Vtipné , Veselé ,Zábavné , Oddechové . Hezká večerní komedie ()