Právníci John Beckwith a Jeremy Grey jsou nerozluční kamarádi s neobvyklým koníčkem. Pod falešnými jmény se jako dávní rodinní přátelé vtírají na cizí svatby, kde to vždy pořádně roztočí, dobře se nají, pobaví se a užijící si s pěknými dívkami. Všechno funguje a běží hladce na velké židovské svatbě, na ještě větší indické svatbě, na svatbě italské, irské, čínské i klasické americké. Osudnou se však kamarádům stane svatba Christiny, dcery ministra Clearyho. Zpočátku vše běží hladce a dvojice si vyhlédne sympatické družičky, nevěstiny sestry Claire a Glorii. Claire má však poněkud rázného přítele Sacka, což situaci komplikuje Johnovi. Jeremy se sice na pláži pomiluje s Glorií, ale ministr Jeremymu oznámí, že dohlédne, aby Gloria nebyla jen dalším jeho skalpem. Když chce vyděšený Jeremy zmizet, přiměje ho John zůstat, protože se mezitím zamiloval do Claire. A naštvaný Sack odhalí jejich pravou identitu a hloupý koníček... (TV Nova)

Bodega_Bay

Zbytečně pokažená romantická komedie. Plná klišé, plná lidských karikatur, pár vtipných hlášek. Je to docela škoda. Proč i v docela vtipných komediích musím trpět kostelové scény, kdy si svědci vyříkávají svoje problémy, zatímco nikoho nezajímá, že probíhá svatba, proč jsou původní partneři hrdinek totální hňupové, aby bylo fér je vyměnit za našeho klaďase.....no nevím, asi už jsem na tyhle okoukané šablony alergická. ()

vykyn

Owen Wilson a V.Vaughn jsou sympatáci každým coulem a tento film táhnou.Je to vtipné a pohodové,nic se na tom vlastně ani nedalo zkazit.Velmi slušná romantická komedie,kterých není až zase tolik. ()

Antonymi

Vulgární humor nikdy nepatřil k mému oblíbenému žánru, což potvrdili i Nesvatbovi. Ano, občas jsem se usmála, ale převážnou většinu jsem se cítila trapně za hlavní hrdiny. Klasické filmové klišé - hlavní hrdina se zamiluje a skončí s ní až do konce života - je samozřejmě dodrženo, nechybí scéna patetického přiznání a prošení o odpuštění před davem lidí a happy end. Ach jo. Co musím udělat, abych dostala snesitelnou romantickou komedii, kde nebude sexuálně vulgární, samoúčelný humor? Už vím, pustit si Lásku nebeskou... ()

baterka.27

Dost mě to zklamalo. Celou dobu jsem se nudila, vtipných momentů bylo pomálu a romantická scéna na závěr trapná trapná trapná!!! ()

mine.slayer

Vtipný, dojemný povinnost pro každého, myslím že tenhle film se nelíbí akorát holkám, který tyhle dva týpkové sbalily na svatbě tedy všem těm před těmi pravými:) ()

Butch71

Překvapivě dobrá americká komedie, která má velmi dobrý rozjezd, v závěru však už trochu zadrhává a zvolňuje. Stopáž na tento žánr na můj vkus kapku delší a Ferrell v závěrečné části zcela trapný a otravný. ()

Pythonator

Will Ferrell vyprávějící jak obráží pohřby, to prostě nemá chybu:-) Celý film nemá chybu. Je to dokonalá kombinace romantického filmu a ujeté crazy komedie. Za vše mluví jedna romantická scéna, za kterou by se nemusel stydět kdejaký slavný romanťák. Řeč je o scéně, kde Rachel McAdams a Owen Wilson obcházejí po chodbě a postávají u dveří toho druhého. No a po této přeslazené kouzelné scéně následuje scéna blití do hajzlu. Tenhle film prostě nemůžete nemilovat. Takových moc není. Ústřední dvojice kamarádů je perfektní, Rachel McAdams je okouzlující, nadržená perverzní Isla Fisher je roztomilá, kozy Jane Seymour jsou super aspoň na pohmat a jako třešnička na dortu je zde jako vždy démonicky vážný Christopher Walken. Tomu všemu ovšem vévodí totálně ujetý Will Ferrell. ()

camomilla

Tohle je presne ten typ romanticke komedie, kterou si znovu radi pustite a vzdy se zasmejete i kdyz ji znate nazpamet. Lepsi prumer, ale nechme to na tech trech hvezdickach. ()

zero_zelo

naprosto v pořádku zábava bez plácání se do kolen... a potěšilo mě, že hlavní hrdinky nejsou třeba židovky, aby se na tý síle lásky přidalo. will ferrell mi zpestřil tu limonádovou finálovku, které nás opět obyvatelé optimistického kontinentu neušetřili. ()

montel

John (Owen Wilson) a Jeremy (Vince Vaughn) jsou obchodní partneři a nejlepší kamarádi. Zároveň mají také velmi zvláštní zálibu. Vetřou se na svatbu a pro hosty si vymyslí dokonalou historku, která je přesvědčí, že patří k vzdálené rodině. Mezitím však mají za lubem dostat do postele co nejvíce družiček. Nyní je na řadě svatba dcery Willima Clearyho (Christopher Walken), který bude brzy kandidovat na prezidenta. Johnovi se od počátku začne líbit jeho druhá dcera Claire (Rachel McAdams) a Jeremymu pro změnu dcera třetí, Gloria (Isla Fisher). Ta přemluví otce, aby vzaly oba podivné mladíky do svého rodinného sídla. No a zatímco Gloria Jeremyho nespustí z očí a ten si užívá po nocích divokého sexu, John najde protivníka v podobě Claireniho snoubence, který si brzy začne prověřovat Johnovu a Jeremyho identitu...Zábavná komedie plná svateb, krásných slečen, vtipných hlášek ale také plná trapných scén a neuvěřitelného amerického klišé. Hold v čem jiném byste taky hledali Owena Wilsona. 60% ()

bergeron

Toto je proste jednotka medzi komédiami. Moja srdcovečka. Obsadenie ani nehovorím. Akcenty ani nehovorím. Námet, scenár , spracovanie, kamery ani nehovorím. Vtip, humor, bizarita , ani nehovorím, Kvalitne podaný OST ani nehoovvorím, Ale prečo len 73 percent, To si už hovorím, niekde tu je chyba. ()

DannyVlk

Začátek je super, bohužel jsem vždycky viděl jen ten začátek a když jsem se rozhodl film celý dokoukat, tak mě dost zklamal. Srdceryvný proslov o lásce, když tu buchtu viděl 3 dny a pak na ní 7 měsíců nemohl zapomenout? To snad ne .. ()

agentkenny

Sice jsem se zasmál jen párkrat, ale nenudil jsem. Asi bych vytkl jen to, že mě už přestávají bavit tyhle přeslazené konce. Chtělo by to už nějaký film o tom, jak to v životě končí doopravdy. ()

Signore

Hodnocení filmu bych rozdělil podle pomyslných třetin - první 80%, druhá 60% a třetí 40% - z originální bláznivé komedie se postupně stává standardní (nenápaditá) komedie romantická. Hercům ale opravdu není co vytknout, vyzdvihnout je třeba na prvním místě Christophera Walkena. ()

KeskarM

Komediální kořeny Vince Vaughna, Owen Wilson dosud nehrající si na Woodyho Allena v komedii, která mne donutila přehodnotit doktorku Quinnovou :D, Jane Seymour. ()

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes & Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (více)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)