Pobuda

Vandrák

Somrák za všetky prachy

Komedie

Francie, 2005, 104 min

Průměrná francouzská komedie s dobrým humorem. Depardieu svou roli zvládl skvěle, jeho vtipy a stěry byli geniální. Na druhou stranu nepříjemný Jugnot mi film akorát více znepříjemňoval. Jinak celkem dobrá podívaná.(15.12.2013)

Celý film je celkem zábava, ale děj je od začátku jasný. Na konci se celý děj krapet zvrhne do uměleckého ducha, což k pobudovi nějak nejde,...(22.3.2009)

Neurazí a ani nenadchne. Průměrná letní komedie, kde si bezdomovce vystřihl Depardieu. Toho si jeden člověk veme pod střechu a celkově mu změní život.(26.8.2012)

Francouzská komedie ve snaze přiblížit se co největší mase utrěpla šrámy na humoru v podobě menší "richardovské" poetiky a větší vulgárnosti . To filmu sraží absolutní hodnocení, ovšem komických scén bylo ve filmu celkem dost a určitě jsem si u filmu nepřpadal jako nějaký pobuda co traví čas civěním na blbosti .(12.10.2006)

• IQ Tiqe

Celé to stojí na Depardieum, nebýt jeho, je to o ničem.(11.9.2008)