Pobuda

Vandrák

Somrák za všetky prachy

Komedie

Francie, 2005, 104 min

Francie mě skoro nikdy nezklame. A Gérard je zárukou že se tu nebudete nudit...(30.10.2007)

Průměrná francouzská komedie s dobrým humorem. Depardieu svou roli zvládl skvěle, jeho vtipy a stěry byli geniální. Na druhou stranu nepříjemný Jugnot mi film akorát více znepříjemňoval. Jinak celkem dobrá podívaná.(15.12.2013)

skvělej film :)(27.6.2010)

Francouzská komedie ve snaze přiblížit se co největší mase utrěpla šrámy na humoru v podobě menší "richardovské" poetiky a větší vulgárnosti . To filmu sraží absolutní hodnocení, ovšem komických scén bylo ve filmu celkem dost a určitě jsem si u filmu nepřpadal jako nějaký pobuda co traví čas civěním na blbosti .(12.10.2006)

Naprosto netuším jak bych měl tento film hodnotit. Zanechal ve mě tak rozporuplné pocity, že volím průměr. Chování téměř všech postav se naprosto rozchází s mým myšlením (kupodivu kromě G. Depardieu). Ke konci, když vše vyjde najevo, mi přijde chování všech herců naprosto nelogické a nepřirozené. Úplný konec je pak naprosto nepochopitelný, ale chápu ho (vím, odporuju si, ale nevím jak jinak to vyjádřit)... Prostě to pro mě byl nelogický a umělý film, ale mám pochopení pro zamýšlenou pointu :D 50%.(19.6.2013)