Márnice

všechny plakáty

Dojlova rodina se přestěhuje do venkovské oblasti Kalifornie, aby zde začala nový život. Možná je to zvláštní volba, jelikož opětně zprovozní pohřební službu ve dlouho opuštěném domě bratří Fowlerů . Místní obyvatelé se tohoto domu bojí a ve městě se povídá, že místo, kde tento dům stojí, je prokleté. Dojlova rodina brzy přijde na to, že na jejich pozemku se skrývá něco, co probouzí mrtvoly z jejich dlouho zapomenutých hrobů a živí se na smrti samotné. (oficiální text distributora)

Majka_SVK odpad!

Hnevám sa na seba, že som vôbec tento film pozerala. Bola som varovaná a napriek tomu som neposlúchla. V prvých minútach filmu som mala pocit, že ide o klasický priemerný horor a že nič nestratím, keď ho dopozerám. Bola to však chyba. Film sa zvrtol do šialenej miestami až paródie plnej smiešnych efektov, hlúpej zápletky a klišé. Horor pôsobil nízkorozpočtovo, efekty boli miestami až smiešne. Ak mám odporučiť, ten film nepozerajte, je to strata času, jedine ak máte radi paródie, pretože tento film naozaj paródiu pripomínal. ()

Cassovian odpad!

Stupídny scenár, príšerné herecké výkony, priam smiešne efekty... k tomuto filmu ani neexistuje výstižnejšie hodnotenie, jako odpad. Odpad odpadov. ()

jericho001

Tak zase špatně bych to neviděl.Je už vidět že Mistr hororu Tobe Hooper ztrácí dech,ale mě to zase nepřipadalo tak hrozny.Na Alexandru Adi je hezký pohled(kuwa ani nevypadá na to kolik je ji ve skutečnosti),Dan Byrd ukázal že mu role v hororech sedí jak prdel na hrnci a nějaky hlášky to má taky.Takže takový průměrný horor. ()

Pollini

Scénář se opravdu hodně zbytečně věnuje postavám, protože zápletka je nesmysl. Postrádám dokonce i parodii na záhrobní život z 80. let, v jejichž duchu se film nese. Celkově: Velké čekání na nic. ()

Sylviiik

Mladá patoložka s dětmi jede na venkov, aby se mohla více do hloubky zabývat svou prací. Dům, ve kterém se ale zabydlí, tíží hrozivá minulost. - Nápad to nebyl špatný. Ovšem odporná černá hmota ve sklepě, která činí z lidí něco jako zombie a nesnáší sůl, to už je opravdu přitažené za vlasy. Kdyby se scénárista držel trochu při zemi a natočil film bez zbytečných nadpřirozených a fantasticko-věděckých jevů, stál by film za mnohem víc. ()

Sadova302b50

Vzpomněla jsem si, že jsem před třemi roky viděla tento počin a nebyla jsem nijak uchvácena. Čím bych vlastně měla být? Tím, že se film zpočátku tváří jako vábnička pro milovníky starších snímků a v průběhu jako řada dalších spolehlivě selhává? Párkrát jsem se ušklíbla, párkrát zaťukala na čelo... to je vše. Hvězdičku za snahu během první části, druhou za to, že jsem vydržela až do titulků. Velký kus hodnocení sráží samotný konec, ale k hororům jsem milosrdná. 35% ()

BigJohn02

To takhle jednou natočil Tobe Hooper kolosální píčovinu. Děj totálně zhovadilý, herci příšerní a do toho vříská holčička. Alexandra Adi ve svých 34 letech hraje teenagerku, co se nechá sbalit od hnusáka Dana Byrda. Ani nevím, za co jsem dal tu jednu hvězdičku. ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr