Márnice

všechny plakáty

Dojlova rodina se přestěhuje do venkovské oblasti Kalifornie, aby zde začala nový život. Možná je to zvláštní volba, jelikož opětně zprovozní pohřební službu ve dlouho opuštěném domě bratří Fowlerů . Místní obyvatelé se tohoto domu bojí a ve městě se povídá, že místo, kde tento dům stojí, je prokleté. Dojlova rodina brzy přijde na to, že na jejich pozemku se skrývá něco, co probouzí mrtvoly z jejich dlouho zapomenutých hrobů a živí se na smrti samotné. (oficiální text distributora)

helloween93

Další zklamání, čekal jsem zabijárnu s dobrou atmosférou a výsledek byl víc než bídný. Chtěl jsem dát dvě hvězdy, ale za ten debilní konec to snižuji na jednu hvězdu. Nemyslel bych, že Hooper je schopný natočit takovéhle bahno. ()

Rathalos

Tak tu to uz reziser Tobe Hooper pos*al na celej ciare,mal som dojem,ako keby to bol jeho prvy film v zivote,ktory natocil,totalne vsetko odflaknute...:-) ()

Leoric odpad!

Netuším, co chtěl Tobe Hooper říci tímto filmem. Tohle dílo je jedním velkým klišé.. Bezmanželní rodina se přestěhuje na zapadákov, a to nečekaně do starého domu opředeného pověstmi, nenáviděného místními obyvateli, a strašidělně vypadajícího za bouřky, která město sužuje vpodstatě každý večer. Aby toho nebylo málo, hned za zahrádkou radostně kyne hřbitov, a vybízí děti oné zmíněné rodiny k veselému skotačení kolem hrobů. Uzavřenému synovi začne znepříjemňovat život parta teenagerů, a ještě se kvšemu probudí ve sklepě zombies díky neznámému viru. Ani teď se člověk nedočká čehokoliv překvapivého, a když se film dokodrcá ke konci, přesně už víte, kolik máte na stropě kocourů, a v nose holubů. ()

B.e.n.Q odpad!

Tento film byl pro mě opravdu ztrátou času. Nečekal jsem od toho bůhví co, ale takovou koninu jsem nečekal opravdu. Příběh mi přijde nudný, až trapný. No, posuďte sami. :) ()

DarkMatter odpad!

Stále ještě nevím, jestli šlo o horor nebo o komedii. Bohužel jako ani jedna z možností to nezafungovalo. Naprosto příšerný konec filmu udělal definitivní tečku. ()

Knor

Tak něco takového jsem od režiséra Texaskýho masakru nečekal, Tobe Tobe, kam to s tebou spěje, hrozný zklamání... ()

.killer. odpad!

Ačkoliv jsem film viděl asi tak před třemi roky, pořád to tak nějak nechápu. Jak může někdo jako je Tobe Hooper v dnešní době vytvořit něco tak pekelného, že se na to v podstatě nedá dívat? Nesympatičtí herci, příšerné masky, nulová atmosféra, nízkorozpočtové efekty a tak dále... Doufám, že se mu nepodaří zdevastovat chystaný From a Buick 8 vycházející z knižní předlohy Stephena Kinga. ()

GameboyNES

co to xakru bylo?!!!!!!! Nějaká rodinková pohádka pro děcka? Není nad to si zombie trošku posolit co. Jednu slabů za Sašu Adi, byla fuckt kusanec.3% ()

LukeSharp

Tak pokud to vezmeme jako parodii tak za **.Pokud se chcete podívat na horor tak od tohohle ruce pryč.Sračkoidnost je do očí bijící a tvůrci si asi pouze dělali legraci.Jako parodie se na to dá celkem dívat.Ale podruhé už nikdy!!!!!!!! ()

Luki.V

Velmi zábavný nízkorozpočtový horůrek který sice moc nepoděsí (tedy téměř vůbec) ale zato královsky pobaví. Velmi příjemný mix atmosférického hororu a lehounké komedie který se po výtečné a atmosférické první polovině zvrhne v bizardní a komickou naháněčku. Nebýt otřesného využití špatných digitálních efektů (ale v první polovině ta plíseň vypadala opravdu dobře) a zmateného konce kde se očividně někdo nemohl rozhodnout jestli se to všechno bere alespoň částečně vážně nebo ne, tak bych dal i čtyři. Jako plus je rozhodně Lovecraftovsky načichlá zápletka a sympatické a vtipné charaktery. ()

Kleopatr

Z počátku to vypadalo na další z řady hororů na jedno použití, ke konci se z Márnice stala slušná komedie na jedno použití. Jen si nejsem jistý, jestli měl Hooper tu srandu na závěr v úmyslu, nebo mu to jenom nevyšlo. Hodnocení se mi pohybuje někde mezi 0% - 70%, čili raději nehodnotim. ()

ktzc odpad!

Nechce se mi věřit, že za něčím takovým stojí Tobe Hooper. Už asi bude senilní, jinak si to vysvětlit nedovedu. Mizernější horor, nebo co to k sakru je, jsem ještě neviděl. Chvílemi jsem uvažoval, že dám jednu hvězdičku, ale ten neuvěřitelně debilní závěr to zazdil. Fuj!!! ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr