Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

marttaN

Skvělé honičky, dobrá auta, celkem v poho hlášky a Jessica Simpson....chlapi co jsi budem nalhávat, film na nedělní odpoledne... 65% ()

El Loco

Kardinálna tuposť, ktorá by si miestami zaslúžila spláchnutie do „odpadu“. S.W.Scott a J.Knoxville sú neskutočne nepresvedčiví a slabí herci, no a ešte ak sa k tomu pridá teen-hviezdička Jessica "Cítim sa strašne sexy" Simpson – filmový masaker je na svete. K scenáru sa vyjadrovať ani nebudem, lebo pravdepodobne žiadny napísaný ani nebol a vyššie menovaní „umelci“ si jednotlivé scény vymýšľali priamo „na pľaci“. Povedzme si však pravdu - od režiséra hovadiny, akou je Super Troopers, sa však ani nič lepšie čakať nedalo. ()

cinci

Skvělej soundtrack a General Lee nezklamali. Parádně vypilované honičky a hlášky ohodnotím 80%. Scénář sice není nejnápaditější ale nemůžeme mít všechno. ()

waits

Oddechový film pro hodně nudné odpoledne. Jak mě obvykle automobilové honičky nudí, tady mi přišly docela fajn. Hlavní duo je cool jen kvůli scénáři, ale ty holky, co sebou vozí, vypadají dost dobře. ()

lardko

Tak z tohohle filmu fakt nemužu je prostě skvělej a Johnny Knoxville a William Scott se k sobě dost hodili a bili fakt skvěle komediální dvojice. ()

Santino7

Na jedno pozretie fajn, druhýkrát to však pre mňa bolo už tak trochu utrpenie. Film obsahuje pár vtipných scénok, pri ktorých sa dá celkom dosť zasmiať (pri opakovanom pozretí ich už logicky bolo menej) a to je v podstate všetko, rozumej ako dosť málo. Samozrejme, že od takýchto kúskov sa extra obšírny dej očakávať nedá, lenže aspoň nejaký ten náznak by sa tu zišiel, to nikdy nie je na škodu. Opak je však pravdou, celé je to strelené. A moc. Presne tak ako by sa aj od dvojice Scott + Knoxville dalo čakať, neprekvapili. Pre mňa teda iba ďalšia z rady priemerných komédií, ktoré viackrát opakovať nechcem. 2/5 ()

costa

Parádní komedie ve střeleným vidláckým vohozu s neskutečným hereckým obsazením. Cením, že někoho napadlo vedle sebe hodit tydle legendární týpky. Tedlencten nápad fakt klapnul. Stiffy a Johnny aka bráchanci Dukové jedou bizarní buranskej riddim až do závěrečnejch titulků. Viděl jsem to už několikrát, je to fakt tupá komedie. Já ji ale prostě můžu. Jó, je to nářez prostě, tyvogo, fakt, že jo. ()

MAJkLSON

7/10 - Velice dobre sem se bavil, navic ty honicky a kocicky=D Ouu S.W Scott je vyborny a Jessica Simpson taky=) Proste vypnout se a koukat... ()

FakyCZ

Průměrný komedie jak má být, zde však průměrná znamená velmi zábavná a povedená. Akce bylo dost, kravin nadělali taky dost a vedlější postavy byli trhlý jak se patří. ()

Rehooo

Průměrná závodní komedie, kterou drží nad vodou půvabná Jessica Simpson. Není to sice kdoví jaká filmová hvězda, ale před kamerou se umí hýbat :-) No a samozřejmě nesmím opomenout šíleného Johnnyho Knoxvilla. Na jedno skouknutí to vůbec není špatná oddechovka. Víc však rozhodně nečekejte. ()

Saur.us

Sice úplně tupá ale nadruhou stranu zábavná, automobilovou akcí prošpikovaná, záležitost. Navíc ten oranžovej Dodge Charger byl víc než k nakousnutí. Stejně jako ty bábušky, který se tam každou chvíli promenádovaly s co nejmenším množstvím oblečení, v čele s J. Simpson. ()

El-Barto

Americké buranství na druhou a k tomu nevtipné až to bolí. Film má navíc příšerný obsazení a jediné co oko potěší je Jessica Simpson v bikinách. Ale ani kvůli tomu bych tohle už znova nepodstoupil. ()

Filmárik

Panebože to snáď nemyslíte vážne! Tak primitívnu zápletku a jej realizáciu som už dávno nevidel .Od odpadu ho síce zachraňuje zopár slušných gagov ale aj tak si myslím , že Johnny Knoxville mal ostať pekne pri Jackass, S.W.Scott pri amerických koláčoch a Jessica Simpson? Je síce očarujúco krásna a ževraj aj spievať vie dievča ,ale ten herecký výkon ktorý vykonala v Dukes of Hazard by bezpochyby zvládla lepšie akákoľvek jej rovesníčka z pornoindustry.Jednu * dávam za Generála a druhú za tričko Led Zeppelin. ()

-Marc-

Opravdu moc dobrá komedie. Je tu "Stifler", "brouk převlečenej za Edgara" a nažhavená..kára jménem Generál Lee. Občas jsem se až chlámal smíchy, sice jindy zase ne, ale nakonec jsem se vážně moc bavil. Seann Scott hláškuje a Knoxville mu moc dobře přizvukuje a překvapivě jsou moc dobrá dvojka. Více takových komedií. ()

Wargoo

Klasická komédia, ktorá ale nepôsobí až tak vtipne, ako by sama chcela. Tento snímok som videl už dávnejšie, a teraz som to videl znovu, a stále mi to príde málo vtipné. Seann bude pre mňa stále nezabudnuteľný a úžasný Steve Stifler a exot Knoxville je doma v Jackass... Tu sa ale celkom k sebe "hodili", a čo sa týka hviezdičky s menom Jessica Simpson, o jej prednostiach písať nebudem, je ich ale dosť, ale tak hereckého talentu moc nenabrala... Fajn na nudu, ale nie vhodné ako film, keď sa chcete moooooc smiať. Na to odporúčam The Hangover... :)) 60, 001% a 3 hviezdy ()