Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

MATADOR

Pokud máte opravdu mizerný scénář, udělejte to jako tvůrci Mistrů hazardu. Sežeňte si opravdu krásnou herečku ( Jessica Simpson ), nějakého borce přes kaskadérské kousky a v neposlední dva herce, kteří obstarají, to co Vám na očích uvidí. Mistři hazardu jsou spíše o uspokojeních chlapských snů - krásná ženská a jedno závodní auto, které dělá paseku jak v lese, tak ve městě, a k tomu hromadu policejních vozů, které budou hrát jen další ty "pitomé ňoumy". No jako komedie to nedokáže zaujmout, ale jako bláznivý film s šílenými skoky a hromadou aut všeho druhu, to určitě obstojí. *** ()

JohnMiller

Keď som mal 13 rokov tento film som žral, videl som ho vtedy mnohokrát a prial som si mať také auto. Nedávno som si to zopakoval a na moje prekvapenie ma svojim spôsobom stále baví. Je tu celkom podarená herecká zostava__ krásna Jessica Simpson ____ má to parádny soundtrack zostavený z kultových rockových skladieb (Mountain, ZZ top, AC/DC) a, hoci nie som automobilovým nadšencom, tak to má aj celkom podarené automobilové naháňačky. Dej to má síce jednoduchý no to vidiecke prostredie a obyvatelia mestečka dokázali byť vtipný aj keď sa v scénke paradoxne nič nedialo. Lacný Americký humor mi tu na prekvapenie sadol. ()

Skip

Tvůrci některých komedií by si měli uvědomit, že staré známé "opakovaný vtip přestává být vtipem" stále je a bude v platnosti. Těžko se bavit u něčeho, co nepřinese vůbec nic nového, nebo to staré alespoň něčím neokoření. ()

Tygrys

Průměrný oddychový film, u kterého se nejspíš nudit nebudete, ale nějak zvlášť milé překvapení nečekejte. Akční honičky jsou na úrovni a některé vtipy se taky povedly. ()

-Knight-

Nárez. Slusna akcia, sympaticky bratanci a zabavne krivy zaporak. Par naozaj zabavny forov. Keby som ja bol kompromitujuca informacia, urcite by som sa skryval v tom obrovskom skurvysynovi :D ()

maverick10

Ujeta blaznivina, dopujici pach spalenych pneumatik. Solidni honicky a dvojice blaznu Scott Knoxville, bohuzel zastinuje tupost a slabost pribehu, jehoz slabe dejove linky zadupava do zeme Jessica Simpson, jejiz jedina role je kroutit zadkem a producirovat se v plavkach. Mozna kdyby je sundala dostal by linie pribehu daleko zajimavejsi krivky. ()

Jango_Fett

Akční jízda s prvky komedie, kterou si užijí fanoušci Johnnyho Knoxvilla. Ovšem nejen ti! Nečekejte od toho nechuťárny a úchylnosti jako u puberťáckých komedií, zde jde hlavně o rychlou jízdu a dvě paka krerý vždycky něco provedou. ()

ZoltanCZ

5/10 ... první polovina je svižná, vtipná a sympaticky praštěná, od poloviny už ale film začně trochu nudit a od odjezdu z vězení se pomalu dostavuje spánek...přesto je to pohodová komedie na zabavení, ale nic víc. ()

kaposlav

Malo to všetky črty amerického filmu. Vrn Brm Brm autička, sexi štetku, žiadne obézne ženské, ba naopak samá modelka, raperi proti rasizmu, bitka po ktorej nie su monokle, vybité zuby ani rozbitá papula a samozrejme výbuch. Film postráda racionálne myslenie protagonistov a všetkých samozrejme zaujmajú autíčka. Netreba v tom hladat logiku držiacu sa zákonov. 100% USA! ()

William_

5/10. Asi nejzbytečnější komedie, kterou jsem za poslední dobu viděl, ale nutno dodat, že jsem si i já ve filmu našel pár scén, které mě bavily. Neurazí, nenadchne ale určitě bych našel z fleku tucet dalších a lepších komedií a pohodový večer. ()

Jino

Johnyho Knoxvilla a S. W. Scotta mám rád a klidně bych je mohl vidět i v další komedii, snad se dočkám. Tahle se docela povedla a Jessica Simpson byla taky dobrá. ()

Pugo

Asi jeden naozaj dobrý fór na celý film-komédiu je žalostne málo. Ústredná dvojica je mnohokrát trápna a vôbec nie vtipná. Jediné plus ja asi len postava Jessicy Simpson, ktorá tam aj tak toho nezahrá a nepovie veľa. ()

marcek

Kdo mohl čekat něco jineho nez komedii atomovych rozmeru - dat dohromady Scotta a Knoxvillea zarucuje 100% uspech ()

Petoss1

Videl som to viackrát a stále som sa smial. Je to zábavná, divoká jazda ktorá ma veľké plus v podobe Jessici Simpson, jednoducho som z nej nemohol. 80% ()

O´Neill

S.W. Scott je prostě machr, a není divu, že tenhle filmek je jedna velká komedie. K tomu si přičtěte Johnyho Knoxvilla, sexy Jessicu Simpson, a záporáka jak má být v podobě Burta Reynodlse. Výsledek? Perfektní! ()

Sandstorm

Docela pohodová a správně ujetá komedie. Dvojka Scott - Knoxville k sobě skvěle pasuje a je s nima celkem sranda a honičky s policajtama jsou udělaný na jedničku. btw. Jessica Simpson je fakt kundička. Ale místama je to nuda, takže průměr 3*. 65% ()

cubajz

dlouho jsem čekal na příval drsných venkovských vtipů jež se bohužel do konce filmu nedostavil - dlouho trvající nuda, v níž jsou jedinými světlými okamžiky povedené automobilové honičky, prdelka Jessici Simpson a slušivá helma z pásovce... ()

DruidKarel

743. hodnocený film: Film by nebyl zdaleka tak špatnej, ale ten dabing to podělal takovým způsobem, až hnus. Dá se vlastně docela s povděkem říct, že nám režisér nabídl ne docela tak špatnej film, jenomže se jedná o takový mix a snahu zakomponovat do filmu co nejvíce expozic, že bych se nedivil, kdyby tam byly i prvky porna. Herci by nebyli také špatní, ale co to tam povídají, to si člověk občas raději zacpává uši. Laciný trik s nádhernou Jessicou Simpson nevyšel a dá se říct, že ona byla jediným pozlátkem tohoto snímku. Vlastně zápletka je nulová a nějaký nádech dramatičnosti, tak s ním se rozlučte. 2* jsou sice možná dost kruté, nicméně mě to hodně zamrzelo. 2* ()