Připoutejte se, prosím!

• USA Airplane! (více)

zeromen

Po pravdě nevím, těšil jsem se na dobrou starou komedii ale moc mě to neuchvátilo. Myslím, teda vím určitě že jsou daleko lepší s té doby. ()

kuri-noha

Snaha o vtip všude a za každou cenu vyvolává místy trapnost. Nijak zvláštní komedie, ve světě parodií je to nadprůměr, ale taky co je to za kategorii, že...? ()

avalonek

"A to jsem chtěl dneska přestat kouřit" já z téhle komedie fakt nemůžu!Umírám smíchy pokaždé když to vidím.Tam prostě cokoliv co udělaji je vtip..Ale luxusní vtip..Fakt paráda a už se nemůžu dočkat až to zase uvidim ()

Kriegmann

No, jakožto zástupce té mladší generace jsem některé ty referencí moc nepochytil, ale to vůbec nevadilo, protože všechno zachraňují opravdu "výstřední" situace. Navíc vám film mezi všemi těmi gagy dává čas na oddych a tím pak ještě umocní jejich vtipnost. ()

jeany23

Tak jsem se nechala nalákat vysokým hodnocením a nestačila jsem se divit... Jasně, pár scén tu celkem ujde, párkrát jsem se usmála, to jo, ala dávat tomuto skoro 80% ??? Asi nemám smysl pro humor ale po většinu času jsem se nehorázně nudila. O mnoho vtipnější komedie tu dostávají odpad, nechápu...No nic, jestli toto patří mezi 10 nejlepších komedií všech dob, tak to radši nechci vidět ty ostatní. ()

soukyd33

Poznámka: Po tomhle filmu už do letadla nesednete. 😀 Poznámka: Prý když tohle dávali v kinech USA, tak se diváci zároveň zapsali do dějin, jako nejvíce vysmáté publikum. 🤔😀 Film zároveň patří mezi TOP nejlepších amerických komedií. Nejčastěji se smějící. Počet smíchů za minutu=3 😀 Už v první minutě se smějete. 👍😀 Ve druhé zase, a ve třetí opět. A tak stále dál. Nápady a scény jsou super. Všechno je v pohodě, dokud je letadlo na zemi. 😀 Jakmile ale vzlétne, začne doslova peklo. 😂 Poznámka: Kdo tohle neviděl, neviděl nejslanější parodii všech dob. Herci si to vyloženě užívali. 🤔😀 Vybrat si z nejlepších scén je těžké. Za mě autopilot a kytara. 😀 Herecké výkony TOP. 👍 Hvězdiček 5 ()

futislav

Komediální jednohubka, předzvěst mnohem lepších komedií série Bláznivá střela. S odstupem času už to není taková legrace, jako při prvním sledování, ale nudný večer dokáže zpříjemnit vcelku dobře. ()

Sa.sa

Super parodie na letecké katastrofy... Opravdu nemá chybu a jistě již zestárla, ale to tolik nevadí... Jinak ty hlášky opravdu nemají chybu 😅😅 ()

EddyT3

Problém s parodiemi je v tom, že musíš mít nakoukaný filmy, ze kterých si dělaj srandu, protože jinak třeba půlku vtipů nepochopíš nebo nedoceníš tak jak si zaslouží. Nakoukáno celkem mám, ale tohle je starší kus a tam mám mezery. Každopádně tady je spousta gagů, ale nepřijdou mi tak dobrý jako třeba v Bláznivé střele, kterou mám radši. ()

ZelenyPaul

Jedna z nejlepších filmových parodií, desítky nezapomenutelných scén. Zkuste si srovnat Airplane! s filmy, kterým se parodie říká dnes. ()

sun.eagle

Jako dítě jsem u toho prskal smíchy. Dnes je to nuda. Není to ani vtipné, ale ke cti filmu ani moc trapné. Pár momentů sice pobaví, ale vzhledem k žánru a k obsazení těch All stars herců parodií je to málo. ()

KITTbx

Co napsat, kopíroval bych uživatele Radyo, takže jen, přesně tak v té době i dnes maxi původní, ztřeštěná a ujetá sranda. ()

Lkprak

Myslím, že až na třetí nebo čtvrté shlédnutí jsem pochopil, že je to parodie a na páté i na co. A můžu říct, že mi to zpočátku moc vtipné nepřipadalo. Je to takové tmavé, mlhavé, jiné, než jsme u parodií zvyklí. Ale po té, co jsem viděl film letiště, který je tímto filmem také parodován, přišel jsem i prvnímu "Připoutejte se..." na kloub. ()

Chobotano

Jo, jasně, teď už taky vidím, že to má pár chybiček, ale pro mě coby puberťáka to bylo v kině něco jako zjevení a totálně jiný druh humoru. Proto 100% a velký dík tvůrcům! ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí