Clementine

• Jižní Korea Clementine (více)

Policista Kim (Jun Lee) je propuštěn pro své brutální způsoby vyšetřování. Podsvětí ho najímá jako gladiátora do ilegálních zápasů v aréně. Jednoho dne se rozhodne ukončit svoji kariéru, protože se chce postarat o svoji dcerku Sa Rang. Gangsteři ji ale unesou a Kim se musí vrátit do ringu, aby jí vybojoval svobodu. Ocitá se tak tváří v tvář "Králi ringu" Jackovi Millerovi (Steven Seagal), muži, který ještě nikdy neprohrál. (oficiální text distributora)

Jizni Tlapa

Nevím přesně,jestli je dobře nebo špatně,že to o Steviem tak úplně neni. Poměrně solidní úvod plný kvalitních fightů a dobré choreografie naprosto rozbila dějová linka malé hrdinky, ktere jsou obě opravdu,ale opravdu na pěst...jedna výsledná za zmiňovaný úvod a cca prvních třicet minut..PS:uvedená stopáž je chybná-trýznění celkově trvá cca 110min ()

TylerGage

začátek filmu byl celkem zajímavý a slibně se to rozjíždělo,ale ta část kde si hreje na tatínka a strará se o svojí dceru je opravdu děsná. Ještě k tomu se mu najde ''mrtvá'' manželka to už sem myslel ,že u filmu usnu.. Závěrečný boj byl celkem dobrý . Horší 1* ****myslel jsem ,že si tam Steven Seagal zahraje větší roly**** ()

Beky

...film Clementine u nás nevyšel ( zatim )!!!!...já ho viděl ve fránině a nerozuměl jsem ani slovo ( neovlivnilo to mé hodnocení!!, obávám se, že čeština nebo české titulky by nic nezměnily )!!!!...přes to jsem ho dokoukal a to jen díky jedné věci a to je cameo Stevena Seagala....děj se točí kolem policisty, který je propuštěn pro své brutální způsoby vyšetřování....podsvětí ihned najímá jeho jako gladiátora do ilegálních zápasů v aréně....kolem je spousty filmové omáčky blablabla....nebudu prozrazovat jak dlouho Seagal setrvá na plátně a koho hraje ( ..vy to stějně víte:)....od Exit Wounds je Clementine Seagalovo nejlepší počin!!!! P.S. v rámci žánru naprosto zbytečný film, proto za 2 hvězdy!!! ()

Torgal odpad!

Tento film môže vďačiť tomu že som mu venoval 90 minút svojho života jedine prítomnosti mocného Stevena Seagala. Objaví sa tu síce dohromady ani nie na 5 minút a povie jednu vetu, ale sú to vrcholné momenty snímky. To o kvalitách filmu už čo to naznačuje. Zo začiatku je to ešte celkom znesiteľné - vizuál je síce ťažko televízny, strih a herecké výkony typicky ázijsky preexponované, ale aspoň sa niečo deje a film niekam smeruje. Keď ale približne v polovičke filmu dôjde k šokujúcemu (čítaj "totálne úchylne idiotskému") odhaleniu, tak sa film, v ktorom mali výrazné zastúpenie (nijak extra vydarené) súboje mení na prechádzku slzavým údolím. V závere to bolo už totálne neznesiteľné. Humus. 1-/10 PS: Tú malú by som zaškrtil holými rukami, nehorázne mi liezla na nervy. ()

Beo.wulf odpad!

Silný příběh o tom, jak malá holčička žije sama s tatínkem, doté doby než si najdou maminku!! Na co sem to vůbec koukal????Čekal jsem film plný akce a krve, a ono nic! No a na konec sem se velice tešil, jak se tam ukáže Steven Seagal a on se tam opravdu ukázal, ale jak? No prostě mě ten film zklamal! ()

• Jack Miller (Steven Seagal) je před zápasem uveden jako úřadující pětinásobný šampion v těžké váze o výšce 193 centimetrů (6 ft 4 in) a váze 102 kilogramů (225 pounds). Steven Seagal sdílí s filmovou postavou svojí skutečnou výšku. Český dabing na DVD toto vůbec nerespektuje, protože výška je 190 centimetrů a hmotnost 130 kilogramů. (Rominator)