poster

Pterodaktyl

 • USA

  Pterodactyl

 • Slovensko

  Pterodaktyl

Sci-Fi / Horor

USA, 2005, 89 min

Režie:

Mark L. Lester

Scénář:

Mark Sevi

Hudba:

John Dickson

Producenti:

Mark L. Lester

Střih:

Donn Aron
(další profese)
 • PinokKio
  odpad!

  Pořád mi to bude vrtat v hlavě - bylo dříve vejce nebo pterodaktyl? Kdepak, tady žádnou filozofii nečekejte, leda tak evoluci, někdo možná i poluci nad vším tím kroužícím hejnem ze špatných jedniček a nul či nad jejich (herecky) bezvýznamnou lidskou návnadou ..(7.1.2014)

 • Hellboy
  odpad!

  Pterodaktyl je skvělou ukázkou toho, co se stane, když se sejde tak skvělá kombinace jako extrémně nízký rozpočet - neskutečně špatné digitální triky, brakový námět, mizerný scénář a neschopný režisér. Hlavní hrdina se jmenuje Lovecraft, další zase Bradbury, Zelazny, Lem, Burroughs, Clarke, Herbert - přímo ukázkové kacířství:)(16.9.2010)

 • Terva
  *

  Teda, hned od začátku mi ta skupina "vědců" nesedla. Jen jsem se začal těšit až budou pomalu sežráni. CITÁT - Všichni do jeepu, jedeme............ Tak zase jeden film (a není od Asylum), kdy je potřeba se hodně obrnit, vypnout mozek a jen se smát. Jsou to jen zvířata.......... Jedna hvězda za jekot blondýny s velkejma kozama.(26.5.2015)

 • packa
  odpad!

  Jedna z nejzábavnějších sraček všech dob! U podobných zvrhlostí připadá v úvahu pouze pětihvězdičkové hodnocení, nebo odpad. Pro milovníky stupidních filmů naprostá povinnost!(29.12.2009)

 • Ingrid
  ****

  Asi můj nejoblíbenější giant monster z těch nových. Hejno pterodaktylů se vznáší nad českými luhy a háji, to je třeba vědět dopředu a rozmyslet si, jestli to chci opravdu vidět, než pak vřeštit, že tomu tak opravdu je a co si to kdo dovolil:) Škoda, že se nejedná o tuzemský produkt, konečně něco trochu zábavného z našeho prostředí. Rozhodně žádný monster movie, kde se zvířátko objeví v půlce nebo až před koncem a ještě je ho vidět čtvrtka, naopak nalétávají hned v úvodu a trhají vojínům hlavičky, později malincí, vyklubaný vyzobávají z nebožtíka střívka a spousta dalších milých výjevů:o*(20.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace