Pterodaktyl

John Dickson

Mark L. Lester

Donn Aron
  • Sofia

Naprostá pitomost. Jedna hvězdička jen za krásné české lesy na „turecko-arménské hranici“. Chvílemi jsem měla dojem, že tvůrci točili zároveň i soft porno a tohle byla jen jedna – rádoby dobrodružná – verze. Jestlipak to má Petr Jákl ve své oficiální biografii :-) ?(24.2.2009)

• Asia_Power

Pérodaktyl je obrovský pták co vám natrhne prdel. O tom teda žádná. Děj filmu se odehrává v Turecku, které leží v České republice, kdyby jste nevěděli, víte? Petr Jákl ml. dostane ždibec prostoru, aby stihl chcípnout, raper Coolio dostane spoustu prostoru, aby stihl taky chcípnout a hlavně chcípne (a relativně brzo) i ta blonďatá píča, která mě srala od začátku filmu. Postav, kterým se dá fandit, je ve filmu nepřeberné množství. Kromě trojky psané vejš, se tam objevuje třeba frigidní profesor, kterého vzruší fosílie a pak už nic, brejlatej kokot co se snaží být chytrej, profesorova asistentka, která je ochotná svou pitchu vydávat za fosilii, jen aby jí profesor konečně zmrdal a voják co s oblibou říká vtipy, kterým se nikdo nesměje. Vyberte si podle svého uvážení. Já fandila titulkům, na které jsem se těšila asi od poloviny první minuty a ony nakonec opravdu dorazily a spolu s T-Rexem mě vysvobodily z utrpení. Jedna hvězda za tu veledůležitou informaci, že Turecko leží v Čechách a chlastaj tam Dobrou vodu.(16.12.2016)

• Ouwen

Létající ptákovina.(18.8.2010)

• tibenskym

tak toto nie :D:D:D možno tak, keď budem ožratý :D:D(2.9.2009)

• Shr1nK

Ve filmu jsme s kámošem našli tyto chyby: - Na hranicích Turecka s Irákem má být víceméně poušt a jelikož je film natáčen v ČR, tak tam jsou typické české lesy. - Hlavní "hrdina" filmu ukazuje horu, která je 7 dní daleko od českého městečka plné bezdomovců a jde vidět, jako by byla 10 minut od města. - Když se dívá na mapu Turecka, vytáhne Automapu české repulbiky. - Jakmile se napije, pije dobrou vodu. - Pterodaktylové žili v poušti a byli bíložravci. Ve filmu žijí v listnatém lese na nějaké podivné hoře, která by se hodila do pouště a žerou lidi. Hodnotím film jako jeden z nejvtipnějnších a zároveň nejhorších filmů... Ale oceňuji režisérovu práci. U filmu jsem nevěděl, jsetli mám dát odpad nebo 5hvězdiček. Tak se budu držet ostatních. 0 a zároveň 90%(11.1.2009)

• - V turecké vesnici jde vidět plakát české spořitelny. (Shr1nK)

• - Hlavní hrdina filmu pije "Dobrou vodu" a dívá se na automapu ČR (přitom se nachází v Turecku). (Shr1nK)

• - Mnoho postav bylo pojmenováno podle známých autorů sci-fi a fantasy. Burroughs (Duke Faeger) podle Edgara Rice Burroughse, Clarke (Todd Kramer) podle Sira Arthura C. Clarka, Donaldson (Howie Lotker) podle Stevena Donaldsona, Heinlein (Amy Sloan) podle Roberta A. Heinleina, Herbert (David Nykl) podle Franka Herberta a Briana Herberta, Lem (Mircea Monroe) podle Stanislawa Lema, Lovecraft (Cameron Daddo) podle H.P. Lovecrafta, Serling (George Calil) podle Roda Serlinga, Yolen (Ivo Cutzarida) podle Jane Yolen a Zelazny (Jessica Ferrarone) podle Rogera Zelaznyho. (Avalon820)