Pterodaktyl

John Dickson

Mark L. Lester

Donn Aron
  • balba

Neuvěřitelná hovadina.Nepochopím jak něco tak příšerného se mohlo natočit.A ty triky s pterodaktylem jak usedá na tu dívku jsou amatérské.Prostě tento film je " odpad ".(12.8.2006)

• Asia_Power

Pérodaktyl je obrovský pták co vám natrhne prdel. O tom teda žádná. Děj filmu se odehrává v Turecku, které leží v České republice, kdyby jste nevěděli, víte? Petr Jákl ml. dostane ždibec prostoru, aby stihl chcípnout, raper Coolio dostane spoustu prostoru, aby stihl taky chcípnout a hlavně chcípne (a relativně brzo) i ta blonďatá píča, která mě srala od začátku filmu. Postav, kterým se dá fandit, je ve filmu nepřeberné množství. Kromě trojky psané vejš, se tam objevuje třeba frigidní profesor, kterého vzruší fosílie a pak už nic, brejlatej kokot co se snaží být chytrej, profesorova asistentka, která je ochotná svou pitchu vydávat za fosilii, jen aby jí profesor konečně zmrdal a voják co s oblibou říká vtipy, kterým se nikdo nesměje. Vyberte si podle svého uvážení. Já fandila titulkům, na které jsem se těšila asi od poloviny první minuty a ony nakonec opravdu dorazily a spolu s T-Rexem mě vysvobodily z utrpení. Jedna hvězda za tu veledůležitou informaci, že Turecko leží v Čechách a chlastaj tam Dobrou vodu.(16.12.2016)

• Popluh

Viděl jsem to až do konce, dejte mi zkurvenou cenu!(14.7.2010)

• Smok

Paleontológovia a milovníci kvalitných filmov by tento hnus mali radšej obísť oblúkom.(19.1.2010)

• Isherwood

Ed Wood feat. Uwe Boll Bylo nebylo, ale spíš nebylo než bylo, objevili se v Turecku Pterodaktylové. Nikdo neví, jak se tam dostali, ale je jisté, že někde v těch lesích (které čistě náhodou vypadají zrovna na chlup jako ty české, zvláště malebná vesnička s kostelíkem na kopci je v muslimské zemi opravdovou záhadou) se taky pohybovala parta asi deseti rebelů, se kterými si turecká armáda nevěděla rady a tak je musela zkrotit „black-op“ americké jednotky a k tomu všemu jim pomohla parta nadšených vědátorů v terénu, jejichž idiotské chování a kecy jsou teprve počátek. Režie únavná, kamera nepřehledná, hudba příšerná, efekty trapné, logiku nehledat jednoznačně největší sračka za posledních x let, kterou je však třeba rozhodně vidět!(29.7.2006)

• - Mnoho postav bylo pojmenováno podle známých autorů sci-fi a fantasy. Burroughs (Duke Faeger) podle Edgara Rice Burroughse, Clarke (Todd Kramer) podle Sira Arthura C. Clarka, Donaldson (Howie Lotker) podle Stevena Donaldsona, Heinlein (Amy Sloan) podle Roberta A. Heinleina, Herbert (David Nykl) podle Franka Herberta a Briana Herberta, Lem (Mircea Monroe) podle Stanislawa Lema, Lovecraft (Cameron Daddo) podle H.P. Lovecrafta, Serling (George Calil) podle Roda Serlinga, Yolen (Ivo Cutzarida) podle Jane Yolen a Zelazny (Jessica Ferrarone) podle Rogera Zelaznyho. (Avalon820)

• - Film se natáčel v Milíně na Příbramsku. (Yardak)

• - Hlavní hrdina filmu pije "Dobrou vodu" a dívá se na automapu ČR (přitom se nachází v Turecku). (Shr1nK)