poster

Pterodaktyl

 • USA

  Pterodactyl

 • Slovensko

  Pterodaktyl

Sci-Fi / Horor

USA, 2005, 89 min

Režie:

Mark L. Lester

Scénář:

Mark Sevi

Hudba:

John Dickson

Producenti:

Mark L. Lester

Střih:

Donn Aron
(další profese)
 • obitus
  ****

  Dalsi z male skupiny opravdu zabavnych a presto totalne spatnych becek. Klise strida klise a vse svym vecne zhulenym pohledem kontroluje talisman spatnych filmu Coolio. Tomu dycha na zada ceska hvezda Petr Jakl a spolecne zastinuji cely zbytek ucinkujicich, vcetne hlavnich hrdinu, Ti jsou ostatne v podobnem typu snimku nepotrebni. Potrebne ale jsou prsate blondyny, krvane efekty, nechutna umrti, trapne hlasky a jednoduche triky. Toho vseho je v Pterodactylovi dostatek a tak se divak, ktery se umi bavit bavi. A ja se bavil kralovsky.(28.5.2006)

 • eraserhead666
  ***

  Byl jsem přesvědčenej, že to bude mnohem horší sračka. Takové milé překvapení mě nepotkávaj často. Tenhle film se vám bude/nebude líbit v závislosti na tom, co od filmu očekáváte nebo neočekáváte. Tohle skoro splnilo více, než jsem očekával. Ono co taky očekávat od filmu s názvem Pterodaktyl, že jo.....(18.3.2009)

 • Sofia
  *

  Naprostá pitomost. Jedna hvězdička jen za krásné české lesy na „turecko-arménské hranici“. Chvílemi jsem měla dojem, že tvůrci točili zároveň i soft porno a tohle byla jen jedna – rádoby dobrodružná – verze. Jestlipak to má Petr Jákl ve své oficiální biografii :-) ?(24.2.2009)

 • Beckett51
  *

  Nejultimátnější ultimátní céčko. Proto si zaslouží kulaté hodnocení. 10%(4.11.2010)

 • Smok
  odpad!

  Paleontológovia a milovníci kvalitných filmov by tento hnus mali radšej obísť oblúkom.(19.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace