Pterodaktyl

Mark Sevi

John Dickson

Mark L. Lester

Donn Aron

Dalsi z male skupiny opravdu zabavnych a presto totalne spatnych becek. Klise strida klise a vse svym vecne zhulenym pohledem kontroluje talisman spatnych filmu Coolio. Tomu dycha na zada ceska hvezda Petr Jakl a spolecne zastinuji cely zbytek ucinkujicich, vcetne hlavnich hrdinu, Ti jsou ostatne v podobnem typu snimku nepotrebni. Potrebne ale jsou prsate blondyny, krvane efekty, nechutna umrti, trapne hlasky a jednoduche triky. Toho vseho je v Pterodactylovi dostatek a tak se divak, ktery se umi bavit bavi. A ja se bavil kralovsky.(28.5.2006)

Byl jsem přesvědčenej, že to bude mnohem horší sračka. Takové milé překvapení mě nepotkávaj často. Tenhle film se vám bude/nebude líbit v závislosti na tom, co od filmu očekáváte nebo neočekáváte. Tohle skoro splnilo více, než jsem očekával. Ono co taky očekávat od filmu s názvem Pterodaktyl, že jo.....(18.3.2009)

• Sofia

Naprostá pitomost. Jedna hvězdička jen za krásné české lesy na „turecko-arménské hranici“. Chvílemi jsem měla dojem, že tvůrci točili zároveň i soft porno a tohle byla jen jedna – rádoby dobrodružná – verze. Jestlipak to má Petr Jákl ve své oficiální biografii :-) ?(24.2.2009)

• Beckett51

Nejultimátnější ultimátní céčko. Proto si zaslouží kulaté hodnocení. 10%(4.11.2010)

• Smok

Paleontológovia a milovníci kvalitných filmov by tento hnus mali radšej obísť oblúkom.(19.1.2010)