poster

Pterodaktyl

 • USA

  Pterodactyl

 • Slovensko

  Pterodaktyl

Sci-Fi / Horor

USA, 2005, 89 min

Režie:

Mark L. Lester

Scénář:

Mark Sevi

Hudba:

John Dickson

Producenti:

Mark L. Lester

Střih:

Donn Aron
(další profese)
 • Kryton
  odpad!

  A tohle byl co za sra*ku? Na tohle by se mělo změnit hodnocení na sra*ka! Nechápu, že tohle dělal režisér komanda.(6.2.2010)

 • Viktooorka
  *

  Jak říkáte takovému tamtomu.. Ano je to Pterofaktyl, ten co je už několik století vyhynulý, ale někdo mu to zapomněl říct, tak jako Raptorům ( http://www.csfd.cz/film/222324-raptor-island-jesteri-utoci/ ) a tak se hezky množili a množili, až se rozmnožili natolik, že mohli vstoupit do historie béčkových filmů, kde jim ale velkou slávu kazí lidé.. Pche.. Sežerte je za to!!(14.6.2010)

 • Ouwen
  odpad!

  Létající ptákovina.(18.8.2010)

 • Isherwood
  odpad!

  Ed Wood feat. Uwe Boll Bylo nebylo, ale spíš nebylo než bylo, objevili se v Turecku Pterodaktylové. Nikdo neví, jak se tam dostali, ale je jisté, že někde v těch lesích (které čistě náhodou vypadají zrovna na chlup jako ty české, zvláště malebná vesnička s kostelíkem na kopci je v muslimské zemi opravdovou záhadou) se taky pohybovala parta asi deseti rebelů, se kterými si turecká armáda nevěděla rady a tak je musela zkrotit „black-op“ americké jednotky a k tomu všemu jim pomohla parta nadšených vědátorů v terénu, jejichž idiotské chování a kecy jsou teprve počátek. Režie únavná, kamera nepřehledná, hudba příšerná, efekty trapné, logiku nehledat jednoznačně největší sračka za posledních x let, kterou je však třeba rozhodně vidět!(29.7.2006)

 • Vyrida
  *

  Ha ha ha. Pobavilo mě to, ale to asi záměrným cílem filmečku nebylo, když si říká na obalu horror. Pterodactyl je prostě všechno jen né dobrý film a horror. Animace jsou přímo příšerné a raději se omezuji na minimalní pohyb ptáka, protože pak vypadá jak tučňák po obrně. Když to přece jen nejde jinak, tak ho ukážeme pěkně z dálky, to bude cool. Potrava ptáků jsou totalně hloupí lidé s hloupějšími dialogy a tak tomu ptákovi prostě nejde jinak, než držet palce, aby je sežral co nejrychleji. Už nevím ani za co ta jedna hvězda, ale budiž nejspíše za českou přírodu, kde se film natáčel.(25.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace