Pterodaktyl

John Dickson

Mark L. Lester

Donn Aron
  • Tuxedo

Nevěřím, že toto natočil režisér Komanda. Ještě bych překousl námět, ale scénář už je totálně mimo. Postavy se chovají natolik nepřirozeně, že bych je nejradši zabil sám. Triky na úrovni novější počítačové hry. Ještě, že je tu Petr Jákl, jinak bych to šel tvůrcům omlátit o hlavu.(23.3.2006)

• gumli

Dosť hlúpy béčkovy film,ale musím priznať,že sa dá naozaj pri ňom pobaviť.Postavy mali mená spisovateľov sci-fi,ako Heinlein,Clarke,Lovectaft,Zelazny a pod.Prišlo mi to trochu smiešne,lebo náhoda to nemôže byť.Film mi pripadal strašne gýčovitý,stereotypný.Držanie zbrane vojakov bolo neuveriteľné,ako keby prvý krát držali zbraň.Tí vojaci boli bez urážky nekompetentný.Pterodactyli sú nepriestrelný ani zbraňami ťažkého kalibru,dokonca ani raketami.A tá rozmaznaná ,bohatá dievčina mi žrala nervy hneď od začiatku,chcel som ,aby ju zožrali prvú,bola hrozná.Chudáci dinosaury,hrozná urážka.(2.5.2009)

• Ainy

Cíleně a vědomě jsem šla do tohoto céčkového hororu neb jsem na něj dostala doporučení, že se od srdce zasměji. Přiznám se, že smích v těchto dnech potřebuji opravdu jako sůl ... jako celý žejdlík soli! No ale moc jsem se nenasmála, párkrát jsem sebou lehce cukla a tím to skončilo. Spíš to bylo velmi nekvalitně natočeno, nebylo ani poznat jak se náhlá existence stran vyhynulých prehistorických ptáků probudila k životu a výběr studentů paleontologie na výpravě za dobrodružstvím, mě doslova odrovnával svou přihlouplostí. Hlavně se tam blýskl náš svalovec Jákl. Zahrál si tam teda brutálně drsného padoucha.(25.2.2014)

• J*A*S*M

:D Přesně tohle jsem hledal. Pterodactyl je tak špatným a nechtěně vtipným filmem, že si doslova říká o zkultovnění. Scény turecko-arménská hranice a lezení přes lano patří vůbec k tomu nejúsměvnějšímu, co jsem kdy viděl. To by měl zhlídnout každej, kdo se někdy rád podívá na nějaký to špatný béčko. "Lepší" najdete stěží. Tady jde jakýkoli systém hodnocení stranou, aspoň dvě hvězdy tomu dát musím.(2.8.2008)

• Beckett51

Nejultimátnější ultimátní céčko. Proto si zaslouží kulaté hodnocení. 10%(4.11.2010)

• - Mnoho postav bylo pojmenováno podle známých autorů sci-fi a fantasy. Burroughs (Duke Faeger) podle Edgara Rice Burroughse, Clarke (Todd Kramer) podle Sira Arthura C. Clarka, Donaldson (Howie Lotker) podle Stevena Donaldsona, Heinlein (Amy Sloan) podle Roberta A. Heinleina, Herbert (David Nykl) podle Franka Herberta a Briana Herberta, Lem (Mircea Monroe) podle Stanislawa Lema, Lovecraft (Cameron Daddo) podle H.P. Lovecrafta, Serling (George Calil) podle Roda Serlinga, Yolen (Ivo Cutzarida) podle Jane Yolen a Zelazny (Jessica Ferrarone) podle Rogera Zelaznyho. (Avalon820)

• - Film se natáčel v Milíně na Příbramsku. (Yardak)

• - V turecké vesnici jde vidět plakát české spořitelny. (Shr1nK)