V jícnu vulkánu hory Ararat dříme už miliony let strašlivé nebezpečí. Dvě expedice, které se pohybují v přilehlých lesích, o tom zatím nemají ani tušení. První, vědecká, pátá po ztracených a artefaktech a ta druhá, vojenská, se snaží na úpatí hory nalézt základnu teroristů. Brzy se ale plány obou týmů zúží na jediný, velmi jednoduchý cíl - přižití. V sopce se totiž právě probudila nejstrašnější pravěká monstra - pterodaktylové, kteří mají po vydatném spánku obrovský hlad. Přeživší členové expedice záhy zjistí, že ve hře nejsou jen jejich životy, ale také osud celého lidstva! (oficiální text distributora)

hiczech odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. A nepomohly zřejmě ani dle mého názoru české exteriéry - filmově lehce posunuté někde na tureckou hranici. Brak, který ani o milimetr nezvedl svojí krátkou přítomností z prachu David Nykl, známy jako Dr.Zelenka z SG Atlantis. Film nehodný shlednutí. Zbytečná ztráta času. ()

Allka odpad!

Sazkakoule, škodovky a obecní úřad v Turecku? Výýýýborně... Už dlouho jsem se tak nepobavila... Vlastně jsem byla na vážkách, jestli nedat tomuhle blábolu aspoň nějaký hvězdičky za zasmání, ale to by asi byla urážka všech dalších filmů, které kdy ode mě dostaly byť jen jednu hvězdu... Nechápu, jak tohle moh natočit režisér Commanda... ()

Zdendin

Béčko které nemá obdoby. Jeden z filmů na které rozhodně do smrti nezapomenu(proto ta jedna *) a přesto je to totální odpad. Tenhle film zkrátka musíte vidět ! Je to opravdu nezapomenutelné dílo, které je taková sr…a, že nese až magické kouzlo toho jakou budete mít pr…l z toho co tvůrci mysleli vážně a jak to zrealizovali. Je to totální hnůj – Přesto však hnůj velmi zábavný. Perlička-V jedné scéně lezou herci přes propast po laně a víte co použijí na ukotvení lana ? To neuhodnete ...nikdo by to neuhodl . Použitou totiž živou OVCI :D !!! ()

web-dat odpad!

Nejvíc mě pobavilo že nedaleko vulkánu - hory Ararat mají Českou telefonní budku s velkým českým nápisem TELECOM :-))) Celý film je v podobném duchu. Totální ztráta času, v době kdy čas jsou peníze :-D :-D ()

BrianStorker odpad!

Tohle snad nemyslel režisér vážně!!?? Snad i slepý by v "Turecku" poznal českou vesničku, Dobrou vodu a Českou spořitelnu... navíc ten "úchvatný" příběh, dialogy, triky... To snad ne! ()

PRobin

Nezapomenutelná podívaná! Po výbuchu hory Ararat se vyvalí z jejího nitra pár vajec (žádné se cestou nerozbije) a z nich se vyklubou pterodaktylové, kteří začnou decimovat vše živé. Na expedici tam jede nesourodá skupina amerických studentů (původně pátrají po zkamenělinách), kteří svojí zbytečností jasně dávají najevo, že jejich životním cílem bylo nasytit hladový břich pradávných monster. V tu samou dobu tam je na tajňačku i americké komando, které má pod vedením Coolia zajmout nějakého vlasatého tureckého rebela. A pak je tu vlasatý turecký rebel. Příliš mnoho postav? Nenechte se zmást. Brzo se začne s jejich trháním, lovením a úpěním (pořadí není pevně dané). Přesto jsem se u tohoto snímku neskutečně bavil a dávám tři hvězdy. První za to, že ta hrozná podívaná nešetří na krvi a několika překvapivými momenty (asi dva...). Druhá za scénu s lezením po laně. Ta mě málem shodila ze židle :) Za třetí: Celé se to natáčelo v Čechách!!! A nevím, co mě bavilo víc. Jestli krásná vesnička proměněná v turecký zapadákov (a to díky vágusákům před obecním úřadem), nebo české lesy, nad kterými vládla prehistorická monstra. V pozadí pak vidíme krásně namalovaný Ararat a do cesty se nám připlete taky Jákl (který je naštěstí poměrně brzo vymazán z bytí). Suma sumárum: neskutečně zábavná bejkovina, jejíž potenciál bude jen stoupat. Tohle má našlápnuto na kult! ()

pery352

Jednu hvězdičku dávám za nehorázné hlášky Coolia a za to jak jsme se u toho nasmáli s kamarádem. Kdybych na to koukal sám asi bych hodnotil jinak. ()

Brano odpad!

Céčkový film, ktorý je bez deja, hereckých výkonov, scenáru a čo sa týka vizuálnych efektov a trikov, tak tie boli na dosť amatérskej úrovni. Ale aspoň pobavili. Vydržal som to pozerať polhodinu. Bohužiaľ ten vzácny čas mi už nevráti nik späť. ()

wopi odpad!

Neuvěřitelně pitomý film s neuvěřitelně pitomými triky, s nulovou logikou a mnoha nehoráznostmi. Úchylnost, jakých je málo. Ale nedá se říct, že nestojí za vidění. Tohle naopak STOJÍ za vidění, co všechno dokáže někdo zcela vážně natočit. ()

Prubner

Tohle je typické filmové céčko simandlovského střihu (ostatně Simandl se na tom taky trochu podílel), takže můžete čekat otřesný scénář, tunu klišé, přiblblé dialogy, nic moc triky a řadu nelogičností (nejvíc mě pobavil způsob, jak lze nejlépe upevnit lano - musíte ho uvázat za mrtvou ovci). Aspoň že herci v hlavních rolích jsou docela sympatičtí. ()

mty

Na jednu stranu neskutečně zpackanej film: Za českou vesničkou s kostelíkem se rýsuje počítačově vyrobená silueta sopky, Coolio v roli vojenskýho velitele je opravdu funky a dialogy jsou tak neuvěřitelný, že je Coolio musel psát snad sám. Na druhou stranu je to právě proto jeden z nejvtipnějších filmů vůbec. A teď babo raď: je to na odpad nebo pět hvězd? Kompromisní "judgement by dinosaur" je za tři hvězdy, ale docela bych si to zase někdy pustil znova. ()

djbarrel odpad!

Tak nevím, jestli to byla parodie nebo vážně myšlený film ? Jestli parodie, má u mě 5 hvězd, ale asi ne ... Toto dílko je opravdu perla ne B filmů, ale asi Z filmů. Je tu všechno, banda dementních vědátorů, banda dementních záporáků, žijících ve stanech, banda dementních vojáků, banda dementních pterodaktylů a jeden chytrej pterodaktyl ... Hektolitry krve, dementní hlášky, hromada mrtvol a drsně se tvářící Coolio . A to vše kdesi v turecku u prahy asi ... Film stojí za shlédnutí, protože tohle se opravdu nevidí každý den. 0 % ()

jack_scott

Klasické béčko osmdesátých let, které se ocitlo nějakou náhodou v 21. století. Věci, které platily v Komadu a Zúčtování v Malém Tokyu, už dáááávno neplatí. Mark Lester to ale neví, protože mu ukousnula hlavu gumová pteroještěrka. Na filmu je příjemné, že se kromě polystyrenové sopky na Barrandově natáčelo v českých exteriérech, jako je typicky česká vesnice a typicky českej les/louka. Tim taky pozitiva končí. Béčkoví čeští herci přehrávají velice dsrsně, že by těm pterodaktylum nechutnali jak se debilně xichtěj… Coolio si hraje na hrdinu, ale potřeboval bych si dát taky nějakej crack,abych tomu věřil. No nejlepší je Mircea Monroe. Když jsem ji na začátku viděl, tak sem si myslel že to jsou všechno pornoherci a půjde o porno (xichtili se tak úplně všichni nazačátku – třeba si to mysleli spíš oni.  Dialogy má tak děsné, že by jí člověk do tý její tlamičky lecos strčil, jen aby jí už zavřela. Ale dialogy jsou obecně brutální no. Clkově to není tak debilní jako filmy od Asyla, ale blbý je to stejně dost…dávam tedy * a 20%. ()

Krimliman

Dvě fajn věci na tomhle odpadu všech odpadů. 1. Hlášky Coolia, 2. useknutí půlky těla (u toho jsem se vážně nasmál), jinak běs a utrpení. ()

Madax

Všechno, co je na tomto filmu trapné a směšné tu už napsali ostatní, takže nemá cenu se rozepisovat o tom, že Irák tu vypadá nějak povědomě, herecké výkony jsou příšerné atd. Mě spíš zarazilo, že to točil režisér Komanda, prostě někdo, kdo by měl během těch dvaceti let co tyto filmy dělí získat nějaké zkušenosti a někam se vypracovat, a ne spadnout k takovémuto videobéčku, které spíš vypadá jako celovečerní debut nějakého pomocného režiséra nebo režiséra reklam a televizních klipů. Přesto jsem se do jisté míry pobavil, a to nemyslím jenom na účet tvůrců. Takový útok ptakoještěrů na chajdu mi přijde stejně podařený jako většina lepších scén z Jurských parků, a možná by se našlo i pár dalších drobných kladů. Takže slabší **. ()