Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

annash

Nebudu tady lamentovat nad rozpačitým výkonem animátorů a radši pochválím, jak se příběhy jednotlivých postav pěkně skládají dohromady. Místo kritiky animace se spíše zaměřím na kritiku naprosto zjevného kopírování Shreka. Vážení, pokud už potřebujete objet nějakou tu předlohu pro nedostatek vlastní fantazie, vyberte si alespoň kvalitnější materiál k parazitování... Samotná Karkulka mě neskutečně štvala, zato jsem celou dobu nadšeně fandila vlkovi. Nic světoborného, ale kdo nečeká nic, může být překvapen jen kladně. ()

Merenre

mám rohy na svý další rohy, ty rohy tady sou...lei lei lei... místy opravdu vtipná a podařená skopičina. Je to mezi 3 a 4. ()

filmovyfan

Pro děti to má jistě velmi zajímavou detektivní zápletku. V některých pasážích je to moc vtipné, ale někdy se mi to zdálo až přehnané (babička milující extrémní sporty, závěrečná honička). I když vlastně proč ne? Dětem by se to mělo líbit. ()

rigby

Zpočátku vtipné a originální, ale pak to sklouzne několikanásobným opakováním k roztahané bezbřehé nudě, která už originalitu zcela postrádá. Některé věci bych oželel úplně a možná z toho pak mohl vzniknout humorný půlhodinový animáček. 3- ()

Radek273

Jediné, co zaslouží pochvalu je nápad, s kterým tvůrci přišli. Vše ostatní (humor, animace, efekty,..) je tak akorát připravené zahučet do koše. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

BrMikes

S tímto filmem mám totální dilema. Na jednu stranu mu chci strašně napálit čtyři hvězdy za humor, dějově velmi solidní první polovinu a hádám, že trochu i za nostalgii. Na druhou stranu animace film sráží docela dost, už v sedmi letech pro mě bylo velké odhalení záporáka dost předvídatelné a celkově je druhá půlka, kde nikdo nic nevypráví, výrazně slabší. Aneb proč mi na ČSFD chybí možnost hodnocení půlhvězdy. Ale nakonec se hádám srdce přiklání ke čtyřem. Velmi slabým ale čtyřem. Za lehký bizárek, za moc povedený český dabing i za Vlka, který je absolutně nedoceněné komediální zlato a kterého můžu hojně citovat. Suma sumárum taková z hlediska kinematografie slabší srdcovka. ()

Kundil

Na tento film jsem šel s nevědomím, co to bude. Po shlédnutí snímku nemohu řici, že tento film byl propadák nebo nějakej hit ale upřímě jsem se zasmál třeba víc jak na Garfieldovy. Celý film je uhozený, plný vtipných situací a dialogů. Něco sice chtělo dodělat nebo udělat jinak ale stěžovat si opravdu nemůžu. Moc pěkně bylo uděláno prolínání příběhů čtyř zainteresovaných a hyperaktivní veverka po napití kafe taky neměla chybu. ()

bažant

Ano, ano, ano. Praví filmofilové napíšou, že je to odpad, vždyť je to tak jednoduché, odsoudit to. Ve srovnání se Shrekem či Ratatouillem je to určitě béčko, vždyť je to špatně naanimované, humor možná pokleslý, pointa předvídatelná (já hádal králíka hned, jak se tam objevil :-)). Pak ale vaše dítě (sedmiletá holka) řekne: Táto, pusť mi tam Karcoolku, od srdce se směje, nakreslí Karkulku, babičku i žabáka a chce to pustit ještě jednou a ještě jednou. V tu chvíli vám dojde, že film vlastně splnil to, co měl za cíl - pobavit vás. A když ne přímo vás, tak někoho jiného. Osobně bych dával tři hvězdičky, tu čtvrtou dávám za dceru. Miluji, když se směje ... ()

jcall2bad

Trapas. Jednoduše jedním slovem trapas. je trapné tento film srovnávat se Shrekem. Je trapné tento film nazývat rodinnou komedií. Je trapné prohlašovat o animaci, že je na úrovni. Vtipy jsou trapné, hlášky jsou trapné a napínavé scény jakbysmet. Prostě je to celé trapné! Málem bych zapomněl na tu muzikálovou vložku. Rovněž trapas. Naštěstí to bylo dostatečně krátké, ale měl jsem co dělat, abych neusnul. Tak proč to neházím do koše za dalším odpadem? Protože nemám to srdce udělit takový rozsudek animovanému filmu. Alespoň tedy za tu snahu ta jedna hvězdička. ()

mikul

Slyšel jsem, že to není nic moc film, ale člověk se dobře zasměje, nudil jsem se, tak jsem si to pustil, ale nudil jsem se dál....chtěl jsem se dodívat až do konce, ale stejně jsem to nevydržel a vypnul to. 15% za kozla ()

Eddy178

Taka premodernizovana klasika. Stara dobra cervena ciapocka s vracia ako Karcoolka. Rozpravka pri ktorej som sa aj narehotal aj zamyslel ( nieco v zmysle ako CO ???) . Ale celkom v poho. Linie daja sa prelinaju, vracanie v case, sranda, ale beckova detektivka. Ja davam 50 % ()

Incogn1to

Překombinovaná experimentální slátanina se slušným koeficientem zábavnosti, plynoucím z povedeného parodování všem dobře známé povídy. ()

xhonza5

Normální filmek, který stojí za shlédnutí. Animované filmy mají co do sebe a tento není výjimkou. Bohužel nápad byl zrealizován tak nějak z půlky, takže jeho kouzlo se trochu vytrácí. ()

james11

Animace tohohle filmečku není sice nic převratného, ale scénář mě příjemně překvapil. Myslím, že nápad to byl dobrý a vznikl tak pěkný oddechový film. Dával bych něco kolem 70%... A protože to tady nikdo moc dobře nehodnotí přiklonim se nahoru :-) ()