Dennis - postrach okolí

• Česko Postrach Dennis (více)

Pohromou pro poklidné městečko je šestiletý chlapec Dennis. Obětí jeho dobře míněných nápadů se stává soused, starý pan Wilson, který prchá, jen zaslechne charakteristický zvuk Dennisova kola. Zatímco jsou jeho rodiče v práci, vydá se Dennis s kamarády na výpravu do okolí. Pan Wilson se připravuje na velkou oslavu - na deset vteřin má rozkvést vzácná orchidej. Večer Dennise hlídá dívka Polly, kterou navštíví její přítel. Chlapec se dostane z domu a neustále jejich schůzku ruší zvoněním. Odnese to, kdo jiný, pan Wilson, kterého Polly poleje vodou a posype moukou v domnění, že to zvonil on. Když pak nese ráno Dennis panu Wilsonovi psaníčko s omluvou, způsobí starému pánovi další nepříjemnosti. Dennisovi rodiče musí odjet na služební cestu a marně hledají někoho, kdo by syna pohlídal. Nakonec přemluví hodnou Martu, manželku pana Wilsona, který nakonec svolí a navíc ukáže Dennisovi svou sbírku mincí. Velmi brzy se však stane obětí dalších nehod a katastrof způsobených malým rošťákem. (TV Nova)

AxelWers

Walther Matthau ako pán Wilson večne bez nálady zahral svoju rolu skvele. Christopher Lloyd zas zahral vandráka o akého by ste neopreli ani bicykel. Celkom fajn film, ktorého pokračovania alebo napodobneniny zďaleka neprekročili. ()

tranquill

Scénář z pera Johna Hughese byl opět na principu Kevina, ale už to tak nedopadlo, takže celkem průměr. Možná škoda, že se podstatně více mohla využít účast Waltera Matthaua... ()

Tyna31

,,Sklapni, ty líbači pchdelí" , tak nějak to pronesla Margaret,ne?:D Jako malá jsem si Denise pravidelně pouštěla na VHS a vždycky jsem se hodně bavila, i všechny vedlejší role nemají chybu:) ()

waska

Lehce nadprůměrný dětsko-rodinný film z celkem zábavnými situacemi. Bez "starého bručouna" Waltera Matthaua by to ale nebylo ono. ()

Demonic189

Aj po niekolkych zhliadnutiach perfektná komedia s neuveriteľným deduľom Walterom Matthauom (RIP) a taktiež Christopherom Lloydom v úlohe šibalského zlodejíčka. Scény ako tie so zubami, v kúpelni, bozkávaním psa a najmä so správnym viazaním špagáta sú jednoducho zábavné. ()

DjMetal

Tak toto bola dobra komedia..aj ked som ju videl este ako maly na kazete, ale bavilo ma to a teraz by som si to tiez este skukol. ()

TommyDiamond

Jeden z oblíbených filmů mého dětství. Mrknul jsem na něj po dlouhé době a musím říct,že se mi i s odstupem času líbil. Prostě ani čas mu neubral na kvalitě. V dnešní digitální době filmu by už asi u dětí neobstál. Ale ze staré nostalgie mu dávám tři hvězdy. Celkově 50% ()

topi80

V rámci filmů pro děti jde o velmi výrazný nadstandard. Když to srovnám se Sám doma, je to vtipnější, akčnější, má to povedenější casting a má to i něco navíc, co nedokážu tak úplně popsat. ()

Knor

Oddychová komedie se skvělým a sympatickým obsazením. Walter Matthau jako věčně mrzutý pan Wilson byl asi nejlepší. ()

Marťulka

Čtyři hvězdy. Možná přehnané... ALE, vždy, kžyž na něj narazím, projede mnou nostalgie, kdy jsem seděla v teplácích na gauči a koukala na skvělého Denise. U scény se žvýkačkami místo zubů se směju doteď :-) ()

helrohir

Pred takými 10 rokmi ma to celkom bavilo, ale teraz to považujeme len za podpriemernú napodobeninu Sám doma, s minimom vtipných situácií, aj keď pár sa ich nájde, tak preto aspoň dve hviezdy. ()

kolik27

Hahááááá, nezapomenutelný zážitek v podání malého blonďatého vyčůraného darmožrouta podaného v situacích na důvtipném podnose ... ()