Humphrey Bogart v této veselé exkurzi o třech trestancích Josephovi (Bogart), Albertovi (Aldo Ray) a Julesovi (Peter Ustinov) plánujících útěk z Ďábelských ostrovů, hraje jednu ze svých vzácných komediálních rolí. Osud tomu chce a oni se ukryjí u laskavého, ale neschopného Felixe Ducotela (Leo G. Carroll) a jeho rodiny. Felix řídí obchod svého náročného, arogantního bratrance Andrého (Basil Rathbone), který udělá osudovou chybu když ukradne Albertovo milovaného mazlíčka - jedovatého hada! Pro rodinu Ducotelů to budou nezapomenutelné Vánoce sdílené s trojicí darebáků, ze kterých se nakonec vyklubou tři „králové“! (Magic Box)

Scevola

Traja basisti s velkym srdcom a este vacsim zmyslom pre humor. Cela trojka si skvele nabijala a hlavne Bogart mi v tejto role velmi sadol. Taka old school mila komedia, ktora rozhodne nesklame. 8/10 ()

aLPaC

Úvod trochu pomalejší, ale poté, co Bogart a spol slezou ze střechy se roztrhne pytel zábavy, no a poté co přijede bratranec Andre se roztrhne kontajner zábavy. Z We´re No Angels je jasně vidět, že Bogart dokázal zahrát přesvědčivě nejenom drsné hochy, ale oplíval i velmi výrazným komediálním talentem. Trochu bych ho tímto přirovnal k Robertu De Nirovi. ()

ddf76

No moc jsem se nezasmal u teto komedie. Zub casu se na ni dost podepsal, co bylo vtipne tehdy, uz neni vtipne ted. Hodne nadhodnocena komedie. ()

Killingjoke

Doposud jsem se mnohokrát nesetkal, aby černý humor působil tak moc laskavě, jako něžné pohlazení. We´re No Angels jsou právě takovýmto filmem. Netradiční vánoční komedie, jaké se dnes už netočí a na které se podívám ve kteroukoliv roční dobu či náladovém rozpoložení. Výtečnému Humphrey Bogartovi zde tentokrát parádně sekunduje Peter Ustinov, Aldo Ray nebo herečka mne známá především z filmu Fritze Langa Joan Bennett. Všichni tito prožijí neuvěřitelný vánoční den a noc, plnou nečekaných událostí a několika úmrtí. Paradoxem je, že všechno to, co by mělo působit smutným dojmem působí naprosto úsměvně. Cynismus dovedený až do extrému berete jako něco normálního a spíše naopak na vás povahy uprchlých trestanců postupem času začnou působit opravdu andělsky. Navíc to prostředí exotických ostrovů sousedící s nechvalně proslulými Ďábelskými ostrovy absolutně nepůsobí vánočně. Tento film je plný paradoxů, výborných hlášek a nadprůměrných hereckých výkonů. Obsahuje tedy naprosto vše, co potřebuji k tomu, abych se nenuceně a od srdce zasmál... ()

JimiH

Velice zábavný styl humoru, ale schází tomu větší drive i komplikovanější příběh. Jezinky a bezinky se navzdory dějové spřízněnosti nekonají. ()

EricNor

Pohodova cerna komedie, kde ovsem druha pulka pokulhava za prvni a cekal jsem, ze se dej vyvine trochu jinym smerem, respektive me posledni tretina zklamala. Bogart hraje Bogarta, ale Ustinov a ten druhy poberta jsou proste k sezrani. ()