Bývalý agent CIA Jonathan Cold (Steven Seagal) se záhadně objevuje v hledáčku zpravodajské služby poté, co vysvobodil z vězení nebezpečného obchodníka se zbraněmi a chystá se pomoci skupině teroristů, kteří chtějí získat jadernou zbraň a použít ji při útoku na USA. Všichni si mysleli, že je Cold mrtvý, tak proč se tak najednou vynořil? A jak může být teroristům užitečný? CIA má celé spiknutí pod kontrolou až do chvíle, kdy ji teroristé oklamou a celá země je rázem bezbranná. Ve strhujícím závěru závisí bezpečí milionů lidí na tom, jestli se podaří najít odpověď na neřešitelnou otázku Na čí straně vlastně stojí Cold? (oficiální text distributora)

eraserhead666

Hele, jako když si někdo troufne v akčních scénách Seagala nahradit dublérem, který je o třicet kilo lehčí než on, vůbec mu není podobný a střihač to ještě sestříhá tak, že to hlasitě volá a vykřikuje, že sledujete dva naprosto odlišné lidi, tak to si, sakra alespoň jedno zhlédnutí zaslouží, ne? Úplně blbé to není, to Steven zvládá i horší kraviny. Takový klasický pozdně noční televizní akčňák plný scén, u nichž budete přemýšlet, jestli si dělají srandu (agenti dělající naprosto školácké chyby), ale koukat se na to dá. Už jsem to viděl dvakrát. 2.5* ()

Bauer

Nuda, nuda a nuda! Co byste taky čekali od filmu se Stevenem Seagalem? Totálně dementní scénář a do toho příšerné herecké výkony ve kterých tedy hlavně vede tlustý Seagal, na kterém je vidět, jak si myslí, že je neuvěřitelně cool, když chodí a střílí ale že by předvedl nějaké to bojové umění to ne. Tak nesmíme se divit s tou jeho tlustou postavou může být rád, že ho nohy unesou. Když je ve filmu nějaká akční scéna, tak je neuvěřitelně nudně a nepůsobivě natočená. Proč tedy dávám pohou 1*? Tak docela mně zaujala hudba to by bylo za půl hvězdičky a docela se mi líbil konec s vrtulníkem, takže to je další pul hvězdičky. Podprůměrný akční a hlavně nudný film, který už vidět nemusím!!! ()

Lacike odpad!

Verne pokracovanie jednotky, ktore si z nej berie tie najlepsie veci ako su chaoticky dej a chujovy strih, ktory dodrbal vsetky akcne sceny. Tentokrat sa cely film vsetci nenahanaju za tajomnym balickom ale rovno za atomovkou. Strih je predsalen o chlp prehladnejsi ako minule, ale vdaka tomu iba viac vynikne, ze samotne prevedenie akcnych scen je mizerne. V prestrelkach nebolo dost penazi na kapsulky, pocas bitiek mal Seagal pauzu na obed, takze namiesto neho si to ocividne odmaka nejaky kaskader, no a ako bonbonik tu mame jednu nahanacku behom ktorej sa zdemoluje slusne mnozstvo aut a aj ked je zase chujovo zostrihana, tak sa v nej aspon neustale nieco deje. Takze celkovo to je o triedu lepsi film ako jednotka, ale stale nie dost na to, aby som tomu dal aspon jednu hviezdicku. 1/10. ()

PROROK14

To už tu bolo. Alebo aspoň niečo podobné. Seagal a jeho šikovné ruky mu pomôžu vyhrať nad nepriateľom. Samozrejme vystupuje tu ako bývalý agent CIA - no veď ako inak . ()

slatkac odpad!

50 minut čisté nudy, pak začlo teprve movie, ale to byly přestřelky, že sem se smíchy netrefil ani do pytlíku brambůrek. ()

buldock odpad!

Debilita nejvyššího kalibru tak jako všechny poslední filmy Seagala , který vypadá jako by přešel z Aikida na Sumo. Proč raději nejde prodávat párky na nádraží a neskončí se svou kariérou "Herce". ()

peto12

Seagal mám rád. Patrí medzi mojich najoblúbenejších hercov. Niektoré filmy po roku 2004 už sú neni tak dobré, ako bývali. Tento patrí medzi takých priemerných filmov. Čo sa týka filmu, obsahovo dobré, dejovo slabé. ()

Martin741 odpad!

" Zklamal jste me Colde, já myslel, že máme Dohodu - človek míní ... na to ti kašlu". Dalsia zbytocna lopata hnoja prihodena na kopu filmov, ktora je dostatocne velka vdaka Stevovej "filmovej tvorbe" po kvalitnom filme Exit Wounds /2001/. 0 % ()

Seag

V porovnaní s Cizincom je to dosť slabé. Súboje skoro žiadne, Seagal v najhoršej (ne)forme, jediné čo stojí za niečo je začiatok. Nikdy v živote sa mi pri seagalovom filme nestalo, že ked som videl nejaký jeho súboj, tak som si prial aby už skončil. ()

otík

„Steven Seagal nezklamal a opět natočil zcela nesolidní céčkovou podívanou, kterou snesou už jen pouze jeho největší příznivci. Přitom je to škoda, protože film bez něj je ucházející, scény s ním však film srážejí o celou třídu níž. Tentokrát si zahrál několik let ztraceného agenta jakési odnože CIA, který z počátku pomáhá té zlé straně, aby se brzy připojil ke své studentce a bývalé milence při záchraně amerického města před výbuchem atomové bomby, kterou chtějí odpálit z příručního kufříku čečenští separatisté (spíše skupinka ubohých čečenských naivistů). A že to všechno zvládne, aniž by si na konci filmu léčil jakoukoli bolístku, to ví každý „příznivce“ posledních Seagalových opusů. Co kritizovat dřív? Už titulky na úvod filmu avizují, že ve filmu se žádných šílených střihů či pojezdů kamer nedočkáme a skutečně, film postaršího režiséra je jakoby vystřižen z hodně statických akčňáků let osmdesátých. Seagal ve filmu pouze chodí, jakékoli složitější pohyby vykonává za něj kaskadér (i když ve filmu o filmu je přeci jen vidět, že ještě zvládne i něco sám) a hodně mi připomíná vizáží i pohyby Buda Spencera, jenže ten se aspoň uměl pořádně opřít do rukou a mlátit s nimi o sto šest. Seagal už bohužel neudělá ani to, pouze střílí a má-li zabít soupeře ručně, kamera snímá pouze nešťastného snaživce, jehož zabijí jakési ruce. Triky jsou na tak ubohé úrovni, že se mi chtělo občas brečet. Hudba bratří Wurstů připomíná ohranou písničku, kterou jsme už slyšeli buď v Seagalově Cizinci nebo v některém z Lundgrenových filmů. Přes tyhle mnohé výhrady všechny mimoseagalovské scény jsou docela svižné a svým způsobem i zajímavé. Závěrem tedy konstatuji tohle: film jako Seagalovka dobrý, Seagal jako akční hrdina katastrofální a Seagal jako kráčející hora masa zcela nezajímavý. Přeber si to každý po svém.“ ()

tom88

No, čo treba o tomto vedieť?....Nič. Je to ďalší úplne zbytočný film kde hrá bohom zabudnutý Steven Seagal. Dejovo je to veľmi chabé a tupé, hlavne ku koncu už nevedeli čím prekvapiť respektíve rozosmiať diváka. Akčné scény stoja za prt, až na jednu, ale tá aj tak nie je dotiahnutá a má nevyužitý potenciál. Počúvať Segalove trápne vtípky typu (nahoře je pár chlápkú, nejak se jim nechce žít) počas bitiek alebo prestreliek už asi tiež každého omrzelo. Herecky je to na príšernej úrovni a Segalko sa fakt zabudol biť. Asi nám chlapec stárne a kariéru má od roku 2001 za sebou. Jediná vec čo je na miernej úrovni je kamera a celkový vizuál, ale fakt je to len dostatočné v dnešnej dobe. Ale musím uznať, že Steven má vo filmotéke aj horšie filmy. 20% ()