poster

Kachní sezóna

 • Mexiko

  Temporada de patos

 • anglický

  Duck Season

 • Slovensko

  Kačacia sezóna

Komedie

Mexiko, 2004, 90 min

Kamera:

Alexis Zabé
(další profese)
 • 5150
  ****

  Jeden byt, čtyři maldí (ne)herci, spousta nápadů a na světě je příjemně svěží komedie. Přestože Fernando Eimbcke nedokázal svůj film uchránit slabších míst (pasáž ze psího útulku na mě působila vysloveně rušivě a vůbec nekorespondovala s celkovou atmosférou filmu), tak zážitek z filmu byl velký.(29.5.2006)

 • Jhershaw
  ****

  IMHO velmi příjemná nezávislá komedie, která se pro trochu pomalejším začátku docela rozjede...(12.7.2005)

 • swamp
  *****

  Opravdu odpočinkový film, který si ovšem svou originalitou troufne i na některé španělské snímky (nedalo mi to..přestože se jedná o zcela jiný film, atmosféru Amores perros mi přesto připomínal). :)(20.6.2006)

 • murakamigirl
  ****

  Áno, tak táto čb mexická komédia- nie jedinečne vtipná, zápletkou skôr menej výrazná, poľahky zabudnuteľná (preto sa i vyjadrujem, aby dojmy ostali konzervované) je učinená milota! Kachní sezona vás pozitívne prepóluje, verte, takže ak sa vám z podobných extrémov robí nevoľno, nejak sa vyzbrojte alebo proste radšej nepozerajte. Táto úsmevná komédia je priateľom každého večera, pôsobí a nenudí. Osobne ma nádherne naladila. Schválne, ak ste čítali obsah a nejak sa nepozdáva, choďte do toho, ono sa oplatí! A názov je krásny, keď uvidíte, pochopíte. :ˇ) Obsahu a presahu tohto filmu nemožno nedať takéto hodnotenie. Zaujímavé komentáre: tereza.s, cactiforme, Pierret, 5150, fonkiaz, DDT(29.10.2008)

 • Gimp
  ***

  Nezávislá laciná komedie osciluící někde velmi lehce nad průměrem. Chtěla by být takovou tou hořkou tragikomedií pro intelektuály, což se jí daří (a mě nudí), ale mám pocit že využívá až příliš mnoho totálně profláklých motivů. Zábavné neverbální pasáže, kdy se občas usmějete střídají několikaminutové dialogy o ničem, kdy bych to nejraději zabalil. Nebýt na tom v kině tak to po třech minutách vypnu.(12.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace