Ředitel společnosti obviněný z podvodu, mentálně retardovaný chlapec, který snědl svou šestiměsíční sestru, transsexuál a postarší intelektuál, jenž zavraždil manželku - tito lidé tvoří osazenstvo vězeňské cely. Když se jednoho dne uvolní kámen ze stěny, objeví přítomní skrýš s deníkem bývalého vězně Danverse, který zde pobýval na začátku minulého století. Deník obsahuje magické formule, s jejichž pomocí se vězňové údajně mohou dostat na svobodu - a takovou příležitost si přece nesmějí nechat ujít! (oficiální text distributora)

BMAJTZ

Zajímavá divně zpracovaná premisa která v kontextu s působištěm moc nefunguje. Nicméně abych nebyl příliš kritický z části mi to připomínalo Hellraisera i když pasáže jako gay sex a různých filosofických promluv během filmu mi přišly hodně divné. Jednoznačně se jedná o film který by se prakticky od začátku dal považovat za jedno velké WTF. ()

herr_carter

Nápad bezesporu není zlý, ale zpracování a výběr herců posílá film zase do hluboké prdele, jako už několik jeho podobných předchůdců. Navíc se nejedná o horor, jediné hororové momenty filmu přináší místní travestita, který posbíral hereckého talentu asi jako Troška toho režijního...............moje hodnocení = 2 z 10. ()

Tjaden

Celý nápad filmu a jeho výtvarné zpracování není vůbec špatné. Začátek je zajímavý - čtyři různorodí vězni (stařík nad věcí, transsexuál, mentoš a obviněný ředitel firmy) najdou ve zdi tajemný deník, s jehož pomocí hodlají opustit celu, ve které se celý film odehrává. Bohužel mě neuvěřitelně štval dabing, nechápu proč musely 2 postavy mluvit tak strašně přitepleně, když o orientaci jednoho z nich nebyla vůbec řeč. Příběh postupem času ztrácí dech a vyústí do opravdu podivného konce, který jsem až tak úplně nepobral. Skutečnost, že zde účinkují prakticky jenom 4 herci a kamera neopustí celu musím ocenit. ()

666Carnage

1 cela 4 vězni a zajímavá atmosféra a mysteriozní nehoror s pár ostřejšíma scénama. Čekal jsem fakt bídu, ale nakonec to nebylo tak špatný jak jsem zprvu očekával.Originálnější příběh. 50% ()

Rockytu

Od hororu očakávam, že ma poriadne postraší a zmrazí moje emócie, ale tento krát sa tak nestalo. Tvorcovia síce ponúkli pekné a zaujímavé snímanie uväznených mužov, ale do deja vložili nežiaduce elementy ako kojenie chlapa z mužského prsníka ako aj prílišnú povolenú uzdu od dozorcov a aj niektoré až vysoko fantáziou zasiahnuté okamihy. Príbeh pôsobil pútavo a s niekoľko vydarenými krvavými replikami sa dostal do môjho priemerného hodnotenia. ()

CjKukis

Fakt zvláštní úlet. Počínaje lidma kteří obývají zdi cely, konče harcore knížkou. Bohužel filmů k dokonalosti chybí poněkud hodně. Atmosféra v několika scénách je naprosto dokonalá, ale objevují se tu i hluchá místa. Herecký výkon pana transexuála je poněkud zvláštní, nevím doteď co si o něm myslet. Každopádně závěr je výbornej. Průměrně zpracovaný film, ale myslím že pod jinou režií by se z tohohle námětu dalo vycucat mnohem víc. ()

Untentrauer

Velmi zajímavě natočený film, který mne zaujal příběhem. Nicméně provedení je pro mne příliš retrospektivní, někdy příliš fantaskní. Hutnou, špinavou a místy zoufalou atmosféru dotváří stísněné prostory cely o kterou se dělí 4 vězni - ústřední postavy filmu. Každý z vězňů má prapodivně napsanou postavu/povahu. Jejich chování je někdy vyloženě zoufalé a čekání na to, co z nich vypadne, jak to bude, co udělají je stresující. V momentě, kdy se ale dočkáme reakce mě kolikrát překvapili souvislosti. V některých úsecích filmu jsem ztrácel pointu. Někdy jsem dokonce netušil, zda se scéna, kterou sleduji odehrává ve skutečnosti či jen v představě některého z vězňů. Celkově se mi film spíš nelíbil, ale úplná ztráta času to nebyla. Popravdě jsem čekal něco úplně jiného. Tohle je spíš psycho fantaskní depresivní jízda. ()

Oxymoron

Když je ve filmu hlavní hrdina chlap s kozama a jedna z mála děsivých scén spočívá v tom, že se na zdi objeví vagína s okem, tak co to asi může být za horor? No... ale zase tak hrozný to není. ()

BlackHood odpad!

Po domácku natočené video to beru, ale jako film, který vyšel na DVD? Hrozné. Hnusní herci, strašná nuda. Hrozný vizuál! ()

Yarwen

Možná trochu předvídatelné, na druhé straně - přestože se děj odehrává v jedné místnosti a hraje zde jen pár herců, tak si snímek udrží divákovu pozornost až do konce. 55%. ()

Joll

Škoda mohlo to být lepší!nápad i prostředí dobrý ale není to úplně ono! každopádně nezatracuji, jen je škoda, že to nevyšlo o chloupek líp 50-60% pro mě. ()

S.Dedalus

kromě slušného technického zpracování mi maléfique neposkytl nic kromě nudy předvídatelného děje a klasické kýčovité duchařiny i ono morální poselství nezahrávejte si s ďáblem nesnažte se napravit věci rychlou jehlou ale radši věřte ve vlastní schopnosti jsem viděl v kdejaké pohádce pro děti zpracované lépe ()

Heroine

Zajímavé je, že je ve filmu řečeno, že knihy často nedávají odpovědi. Tenhle film je filosofický, je taky dost klaustrofobický, ale odpovědi rozhodně nedává. Myslím že situace byla dobře rozehraná, námět celkem originální, ale velká chyba nastala už u scénáře, který se rozhodl dát divákům až příliš málo informací. Díky tomu je sice film tajemný, ale až do konce člověk čeká kdy "to" přijde, a ono nic. Což je zklamání na závěr, a ty nemám ráda. ()

jirkis

Zajímavý nápad, vězení podané zas trochu jinak. Ale herci, na kterých to v podstatě celé stojí, jsou k ničemu. Konec mě nasral. Čekal jsem od toho daleko víc! ()