poster

Bosé nohy v parku

 • USA

  Barefoot in the Park

 • Československo

  Bosé nohy v parku

Komedie / Romantický

USA, 1967, 104 min

Režie:

Gene Saks

Scénář:

Neil Simon (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Joseph LaShelle

Hudba:

Neal Hefti

Producenti:

Hal B. Wallis

Střih:

William A. Lyon

Kostýmy:

Edith Head
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Orlau32
  *****

  Prima, oddechový film, tři hlavní hvězdy, nelze nic vytknout. Kdykoliv bych se na to znovu podívala. Dávám 5*.(3.10.2007)

 • Chrustyn
  ****

  Příjemná komedie plynoucí v rytmu výborných dialogů a odehrávající se z větší části v jednom bytě o čtyřech výborných hercích. I když je to opravdu jen "konverzačka" a situačních fórů je pomálu, snímku to vůbec neubírá na kvalitě, především díky sarkastickým hláškám Roberta Redforda.(11.5.2009)

 • gouryella
  ****

  Film, kterym Robert Redford dokazal, ze je i vybornym hercem do komedii. Nadprumerna nevtirava zabava.(31.7.2002)

 • cheyene
  ***

  Atmosféra, pár povedených scén se zdařilým vtipem, hudba, herci a dobré řemeslné zpracování. To jsou klady tohoto snímku, kde hlavní duo Redford a Jane Fonda opravdu předvádí vynikající výkony. Film jako takový mi ale příliš nesedl, očekával jsem trochu víc, takže spíš zklamání. Nejde o komedii, ke které bych se rád vrátil, proto dávám 3* za kvality, které Saksovu počinu upřít nelze.(8.3.2012)

 • sud
  *****

  Parádní konverzační komedie s Robertem Redfordem, který ještě tehdy nebyl hvězdou a Jane Fondovou v období, kdy byla prohlášena nejkrásnější ženou světa. Oba jsou coby novomanželé k sežrání. A když se k nim přidají ještě matka a seladon z půdy, vznikne rozkošný blázinec a zábava první třídy. A ani ten hodně crazy závěr není ke škodě. 90%.(19.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace