Bosé nohy v parku

Bosé nohy v parku

Komedie / Romantický

USA, 1967, 104 min

Gene Saks

Neil Simon (scénář, divadelní hra)

Joseph LaShelle

Neal Hefti

Hal B. Wallis

William A. Lyon

Kostýmy:

Edith Head

Prima, oddechový film, tři hlavní hvězdy, nelze nic vytknout. Kdykoliv bych se na to znovu podívala. Dávám 5*.(3.10.2007)

Příjemná komedie plynoucí v rytmu výborných dialogů a odehrávající se z větší části v jednom bytě o čtyřech výborných hercích. I když je to opravdu jen "konverzačka" a situačních fórů je pomálu, snímku to vůbec neubírá na kvalitě, především díky sarkastickým hláškám Roberta Redforda.(11.5.2009)

Film, kterym Robert Redford dokazal, ze je i vybornym hercem do komedii. Nadprumerna nevtirava zabava.(31.7.2002)

Atmosféra, pár povedených scén se zdařilým vtipem, hudba, herci a dobré řemeslné zpracování. To jsou klady tohoto snímku, kde hlavní duo Redford a Jane Fonda opravdu předvádí vynikající výkony. Film jako takový mi ale příliš nesedl, očekával jsem trochu víc, takže spíš zklamání. Nejde o komedii, ke které bych se rád vrátil, proto dávám 3* za kvality, které Saksovu počinu upřít nelze.(8.3.2012)

Parádní konverzační komedie s Robertem Redfordem, který ještě tehdy nebyl hvězdou a Jane Fondovou v období, kdy byla prohlášena nejkrásnější ženou světa. Oba jsou coby novomanželé k sežrání. A když se k nim přidají ještě matka a seladon z půdy, vznikne rozkošný blázinec a zábava první třídy. A ani ten hodně crazy závěr není ke škodě. 90%.(19.4.2009)