poster

Bosé nohy v parku

 • USA

  Barefoot in the Park

 • Československo

  Bosé nohy v parku

Komedie / Romantický

USA, 1967, 104 min

Režie:

Gene Saks

Scénář:

Neil Simon (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Joseph LaShelle

Hudba:

Neal Hefti

Producenti:

Hal B. Wallis

Střih:

William A. Lyon

Kostýmy:

Edith Head
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $19,994,515Tržby Celosvetovo $-║ Jane Fonda je živel, Redford skvele sekunduje a 5poschodie je totálny dych berúci zabiják, celkovo príjemný úlet s nečakane dramatickým záverom. /80%/(16.5.2009)

 • misterz
  ****

  Veľmi sympatická dvojica Redford-Fonda to tu roztočili v plnej paráde. Bavilo ma pozerať na tie ich doťahovačky a slovné prestrelky, hlavne keď zistili, že v manželstve nie je nič také ako si predstavovali. Najmä J. Fonda bola perfektná, s tým jej prehnaným entuziazmom niekedy dokázala Redforda dostať do peknej manželskej vývrtky a poriadne mu vytočiť jeho naškrobený límec. Do toho keď sa primiešal pán Velasco tak o príjemnú a nenútenú zábavu bolo postarané. Kto hľadá niečo na oddych alebo niečo na pozretie vo dvojici tak toto je tá správna voľba. 75/100(16.10.2016)

 • sud
  *****

  Parádní konverzační komedie s Robertem Redfordem, který ještě tehdy nebyl hvězdou a Jane Fondovou v období, kdy byla prohlášena nejkrásnější ženou světa. Oba jsou coby novomanželé k sežrání. A když se k nim přidají ještě matka a seladon z půdy, vznikne rozkošný blázinec a zábava první třídy. A ani ten hodně crazy závěr není ke škodě. 90%.(19.4.2009)

 • Terva
  *****

  Jane Fonda hraje novomanželku Corii Bratterovou v komedii o partnerství a životních postojích. Ocenění : Oscar 1967 - nominace : vedlejší herečka (M. Natwick). Kamera : Joseph LaShelle. Hudba : Neal Hefti.(25.4.2011)

 • ajuska
  ****

  Podařená partnerská komedie, v níž je několik nezapomenutelných situací a hlavně vtipných břitkých dialogů mezi hlavními hrdiny, ale postava Jane Fondové mě hlavně ze začátku poněkud iritovala.(30.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace