Beethoven 4

Beethoven a Michelangelo

Komedie / Rodinný

USA, 2001, 93 min

• mzss1

Na podobné úrovni jako marná trojka. Opět nic mě nezaujalo ve filmu než pár vtipných scén - asi tak o jednu scénu víc zde bylo než ve trojce. Takže opět docela slabota. A to vzniklo po této čtyřce ještě několik dílů (5,6,7), které raději sledovat nebudu. Hodnotím na 26% = *(16.11.2012)

• Brouk

Ne! Ne! Ne! A zase Ne! Kolik jich ještě bude? Beethoven 6? 7? 24? Nevěřil jsem, že se dá udělat výtah a "výcuc" z milionkrát vytahaného scénaře... Óóó, jak jsem se mýlil... Dá!!! Bohužel...(16.10.2004)

• Dudek

Měli by zastřelit toho, kdo se rozhodl pro pokračování(2.6.2005)

• bestlama

Já se už vážně rozbrečím nad pitomosti tvůrcu !!!(20.5.2009)

• sinp

Velmi, ale opravdu velmi smutné. Nechme stranou Reinholda a ostatní tragédy, co se rozhodli tomuhle upsat, ale sprosté využití (kdysi oblíbeného) bernardýna je ze strany tvůrců bezmála hyenismus. Projdeme si to: Nenávist po trojce opadla, ale jinak je to stále stejně strašné. Záměna tu už byla stokrát a stokrát lépe zvládnutá. Špatně je všechno, a proto radím dát ruce pryč.(30.9.2005)