Beethoven 4

Beethoven a Michelangelo

Komedie / Rodinný

USA, 2001, 93 min

• Tommassi3

"Zlato, jen to jen na čas, než se George vrátí z Evropy !!" - "Já vím, ale zdá se mi to nespravedlivé, když v Alpách je tolik lyžařů, kterým by mohl zachránit život !!" ;)(18.4.2014)

• sinp

Velmi, ale opravdu velmi smutné. Nechme stranou Reinholda a ostatní tragédy, co se rozhodli tomuhle upsat, ale sprosté využití (kdysi oblíbeného) bernardýna je ze strany tvůrců bezmála hyenismus. Projdeme si to: Nenávist po trojce opadla, ale jinak je to stále stejně strašné. Záměna tu už byla stokrát a stokrát lépe zvládnutá. Špatně je všechno, a proto radím dát ruce pryč.(30.9.2005)

Ano je to jen prodlužování stále toho samého. Beethoven měl mít pouze dva díly, které by bohatě stačily, jenže někdo si řekl, že se musí natočit dalších X dílů, aby se na tom vydělalo pár doláčů, i když to bude stát za prd. Ono to zase není úplně příšerný, jenže se na to stačí podívat pouze jednou a máte na několik let vystaráno. Je to spíše pro ty děti a rodiče u toho můžou v klidu usnout. Horší průměr.(13.7.2013)

• draggo

Další dávka stokrát vyždímaného hnusu s nesympatickým čoklem v hlavní roli. 5% a odpad!(18.6.2010)

• bestlama

Já se už vážně rozbrečím nad pitomosti tvůrcu !!!(20.5.2009)