poster

Wasabi

 • Francie

  Wasabi - La petite moutarde qui monte au nez

 • Francie

  Wasabi

 • Slovensko

  Wasabi

Akční / Drama / Komedie / Thriller

Francie / Japonsko, 2001, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet €15,3miliónovTržby USA $97,220Tržby Celosvetovo $10,366,360/55%/(8.6.2005)

 • Fr
  ***

  Muž, který by neublížil mouše,….ale lidi nejsou mouchy! J.Reno v roli policajta, jakého chceme vidět. A když ji někomu napálí pěstí, nejenže to bolí, ale je to i legrace. PŘÍBĚH:*** normální francouzská komedie, ještě z časů, kdy L.Besson alespoň za něco stál. Zápletka nijak originální, ale nuda to není. Občas to vypadne z tempa, ale hlavně i občas pobaví. A vše je podtrženo nekonvečními vyšetřovacími metodami J.Reno./ HUMOR:*** jsou okamžiky, které pobaví a potěší zároveň. Není jich víc než obvykle, ale s tím nic nenaděláte./ AKCE:*** když se dostane ke slovu, je to francouzský standart./ NAPĚTÍ:** stále se bavíme o komedii, takže napnutí budete hlavně v očekávání, komu dalšímu Reno rozbije hubu.(10.2.2008)

 • Faidra
  **

  17:23 - moje spolužačky a já zíráme na nového přednášejícího. 18:48 - shodujeme se na tom, že to nestojí za to a že bychom měly přestat zírat na přednášejícího a začít zírat do skript. 20:52 - shodujeme se na tom, že to nestojí za to a že budeme zírat na Wasabi. 22:37 - shodujeme se na tom, že to nestojí za to, ale na Rena se dá zírat v čemkoli. 23:44 - uprostřed zírání na Šifru mistra Leonarda se vracejí naši partneři z hospody a jen zírají, jakým způsobem nám stojí za to prošustrovat večer. 23:56 - zavládl všeobecný mír, všichni zíráme na Brutální Nikitu. Stálo to za to, ale o tom zase někdy jindy.(20.11.2007)

 • Matty
  **

  Velkej hodnej polda a ztělesnění výrazu "kamikaze" unikají smrti v komedii stejně blbé jako osoba, jež i přes varování pozře hromádku wasabi větší než pěst, a ostentativní stejně otravně jako chlápci v drahých oblecích, kteří, netuše jak správně držet hůlky, pravidelně navštěvují suši bar. 45% Zajímavý komentář: Faidra(17.5.2008)

 • Aluska88
  ***

  Wasabi mi uběhlo hrozně rychle. Několik málo minut před koncem jsem se podívala na hodiny a zjistila, že už bude končit. Přitom jsem měla pocit, jako by od počátku sledování uběhla jen chvíle. Každopádně Jean Reno je tím nejvíce fungujícím prvkem, který táhne celý film svižně kupředu. Sám příběh a jeho zpracování také nabízí značnou porci dynamiky a zábavných dialogů i scén. Kupříkladu likvidace Yakuzáckého komanda v nákupním centru či konzumace Wasabi:) Ale celkově tomu chybělo něco, nějaký silnější náboj, který by tento film dokázal vytáhnout z průměru.(19.8.2011)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v Paríži a tokijskej mestskej časti Chiyoda. (dyfur)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 22. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Ve scéně, kdy Hubert (Jean Reno) vyjde od právníka na ulici, je možné všimnout si, že jeho společník Momo (Michel Muller), který na něj čeká, je připoután bezpečnostními pásy. Hned v dalším záběru je ale odpoutaný. (MartinM)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace