poster

Wasabi

 • Francie

  Wasabi - La petite moutarde qui monte au nez

 • Francie

  Wasabi

 • Slovensko

  Wasabi

Akční / Drama / Komedie / Thriller

Francie / Japonsko, 2001, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ***

  „Práve som ju bol vziať z väzenia. Nebojte sa, nebolo to nič vážne. Len sa trocha opila... a zmlátila pár... policajtov.“ WASABI je ďalšia nenáročná zábavná blbosť z produkčnej stajne Luca Bessona, ktorú na milý a svižný priemer povyšuje prekvapivo dobrý (po všetkých Návštevníkoch, Jaguároch a Godzillách je to naozaj prekvapivé) zarastený suchý vlk Jean Reno. Hrá policajného francúzskeho samotára, ktorý devätnásť (nie 20, devätnásť!) rokov veril v lásku. Teraz za to, možno, bude zberať úrodu. Ťažkotonážna akcia, osobitý zmysel pre humor, niekoľko nečakane citlivých psychologických scén, atraktívne prostredie Japonska - a jedna šialená dcéra. Mne sa to páčilo.(19.2.2007)

 • Faidra
  **

  17:23 - moje spolužačky a já zíráme na nového přednášejícího. 18:48 - shodujeme se na tom, že to nestojí za to a že bychom měly přestat zírat na přednášejícího a začít zírat do skript. 20:52 - shodujeme se na tom, že to nestojí za to a že budeme zírat na Wasabi. 22:37 - shodujeme se na tom, že to nestojí za to, ale na Rena se dá zírat v čemkoli. 23:44 - uprostřed zírání na Šifru mistra Leonarda se vracejí naši partneři z hospody a jen zírají, jakým způsobem nám stojí za to prošustrovat večer. 23:56 - zavládl všeobecný mír, všichni zíráme na Brutální Nikitu. Stálo to za to, ale o tom zase někdy jindy.(20.11.2007)

 • LiVentura
  ***

  Reno bohužel nedostává takové role, na kterých by se vyhrál, tzn., že jeho herectví je velice průměrné, mohlo by být však lepší, chce to zkrátka inteligentní scénář a dobrou scénu.! Tohle je alespoň zábavné a utíká to.(1.8.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Čekal jsem rozhodně více akce (než jen trapnou závěrečnou přestřelku) ale díky Renovi jsem se celkem slušně bavil.(9.6.2007)

 • Shit
  ***

  Reno je zase skvelej, ale zbytek uz za moc nestoji(30.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace