poster

Wasabi

 • Francie

  Wasabi

 • Francie

  Wasabi - La petite moutarde qui monte au nez

 • Slovensko

  Wasabi

Akční / Drama / Komedie / Thriller

Francie / Japonsko, 2001, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ****

  Vypněte mozek a užijte si devadesát minut francouzského humoru v japonském stylu...(3.10.2002)

 • MikeCool
  ****

  Výborná komedie s Jeanem Reno, který opravdu pobavil svými hláškami. Celý film byl i citově zabarvený. Hubert (Reno) objeví svojí dceru (Miko), o které ani neví, že jí má. Když se s ní v Japonsku setká, dcera vyhrožuje, že až potká svého pravého otce, pošle na něho Yakuzu a v tu chvíli si Hubert uvědomil, že by nebylo zrovna nejlepší říci Miko, kdo opravdu je.(6.11.2012)

 • Xeelee
  ***

  Bez Moma a s uvěřitelnějšími scénami Huberta (Reno) s dcerou by to mohl být dobrý film. Jako oddechovka se mi Wasabi líbil, ale scény typu Momovi nenastartuje auto, zázrakem zjistí kam Huberta odvedli a přijede (autem zboří zeď) pomoct Hubertovi potom, co ho chtěli zabít a všechny postřílel, v ruce drží (bůhví proč) odjištěnej granát, který pak po zběsilém úprku vybuchne (s dalšími dvaceti granáty v kufru auta), to je na mě fakt trošku moc. Místy skvělý akční film a místy taškařice plus pár vtipných scén a suchý francouzský humor. Při nakupování za doprovodu Voodoo People od Prodigy jsem čekal něco akčnějšího. Z tohoto tématu šlo vytěžit mnohem víc, scénář je poněkud slabší a filmu by určitě slušel vážnější tón. Verdikt: jdu si koupit atomový tapety, kde kolem atomového hřibu tancuje spousta lidiček techno.(16.3.2008)

 • kinej
  **

  Je to takový film o ničem. Má to být akční komedie, což je zvláštní, protože akce v ní moc není a humoru by se člověk taky dohledal. Takž film svůj účel nesplňuje. Ještě, že je tu Jean Reno, který dokáže diváka alespoň upoutat a na Ryoko Hirosue, je taky docela dobrý pohled. Alespoň jsem se vysloveně nenudil.(20.1.2005)

 • T2
  ***

  Rozpočet €15,3miliónovTržby USA $97,220Tržby Celosvetovo $10,366,360/55%/(8.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace