poster

Wasabi

 • Francie

  Wasabi

 • Francie

  Wasabi - La petite moutarde qui monte au nez

 • Slovensko

  Wasabi

Akční / Drama / Komedie / Thriller

Francie / Japonsko, 2001, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BioGrower
  ****

  Fakt vydarená japonskofrancúzska komédia s príjemným humorom a krásne odľahčenou atmosférou. Jean Reno opäť predviedol svoj komediálny talent a výborne ma pobavil. Rozhodne dosť nadpriemerná záležitosť.(30.5.2007)

 • Spiker01
  ****

  Francouzi, alespoň dříve, uměli natočit komedie, které padnou do vkusu i v našich luzích a hájích. A když je u toho Jean Renno, tím lépe. Wasabi jede v zajetých a osvědčených francouzských principem, protentokrát jsme však zahaleni do krás Země vycházejícího slunce a filmu to celkem svědčí...70%(2.1.2015)

 • B!shop
  ***

  Tenhle film je v podstate slozenej ze dvou casti, ktery se ve filmu ruzne stridaj. V jedny casti je Reno totalne krutej policajt, kterej kazdyho okamzite zastreli nebo zboucha a vypada pri tom nehorazne cool. Navic, to, jak kazdej po zasahu prehnane daleko odleti, je fakt vyborny. Hlavne uvodni vycisteni banky nezapomenu. Pak tu je druha cast a to seznamovani Rena s japonskou holkou, kde je trochu komedie a trochu hrani na city. Ta mala japonka je spravne silena, ale po case uz leze na nervy a vtipu tu tolik neni. Kdyby byl celej film slozenej z Rena, jak de do ruznejch akci, bylo by to jasnejch 5*, ale jelikoz tu jsou i casti s japonkou, kterejm je navic venovano vic prostoru, muzu dat jen lepsi 3* a to v podstate jen diky Renovi, kterej sice neumi moc vyrazu, ale roli perfektne zvlad.(12.9.2006)

 • MoRTy
  ***

  tři a půl(7.9.2007)

 • Aluska88
  ***

  Wasabi mi uběhlo hrozně rychle. Několik málo minut před koncem jsem se podívala na hodiny a zjistila, že už bude končit. Přitom jsem měla pocit, jako by od počátku sledování uběhla jen chvíle. Každopádně Jean Reno je tím nejvíce fungujícím prvkem, který táhne celý film svižně kupředu. Sám příběh a jeho zpracování také nabízí značnou porci dynamiky a zábavných dialogů i scén. Kupříkladu likvidace Yakuzáckého komanda v nákupním centru či konzumace Wasabi:) Ale celkově tomu chybělo něco, nějaký silnější náboj, který by tento film dokázal vytáhnout z průměru.(19.8.2011)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 22. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Ve filmu je řečeno, že Hubert (Jean Reno) měří 193 cm a váží 90 kg. Váha se s vahou představitele shoduje, avšak do výšky hercovi chybí 6 cm.

 • - Ve scéně, kdy Hubert (Jean Reno) vyjde od právníka na ulici, je možné všimnout si, že jeho společník Momo (Michel Muller), který na něj čeká, je připoután bezpečnostními pásy. Hned v dalším záběru je ale odpoutaný. (MartinM)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace