• Francie

• Francie

Akční / Drama / Komedie / Thriller

Francie / Japonsko, 2001, 94 min

• kleopatra

Zásadní mínus spočívá v tom, že Jean Reno je pro mě Leon event. "ten" z Magické hlubiny. Tahle taškařice ho naprosto není hodna, jakkoli jsou jeho herecké schopnosti pružné. A ta japonská děsně nesympatická holka mi pěkně lezla na nervy.(5.9.2004)

Skrátka priemer pri ktorom sa dá usmievať. Najviac potešia bitky a výbuchy...(4.11.2005)

• Faidra

17:23 - moje spolužačky a já zíráme na nového přednášejícího. 18:48 - shodujeme se na tom, že to nestojí za to a že bychom měly přestat zírat na přednášejícího a začít zírat do skript. 20:52 - shodujeme se na tom, že to nestojí za to a že budeme zírat na Wasabi. 22:37 - shodujeme se na tom, že to nestojí za to, ale na Rena se dá zírat v čemkoli. 23:44 - uprostřed zírání na Šifru mistra Leonarda se vracejí naši partneři z hospody a jen zírají, jakým způsobem nám stojí za to prošustrovat večer. 23:56 - zavládl všeobecný mír, všichni zíráme na Brutální Nikitu. Stálo to za to, ale o tom zase někdy jindy.(20.11.2007)

Jean Reno skvěle podává svuj výkon a Ryoko je hrozně sexy ale příběh je průměr.(7.2.2012)

Reno bohužel nedostává takové role, na kterých by se vyhrál, tzn., že jeho herectví je velice průměrné, mohlo by být však lepší, chce to zkrátka inteligentní scénář a dobrou scénu.! Tohle je alespoň zábavné a utíká to.(1.8.2009)