Rodinná válka

USA, (2005–2007), 16 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Rob Lotterstein

Režie:

Andy Cadiff

Michael Rapaport, Anita Barone, Kaylee DeFer, Kyle Sullivan, Dean Collins, Maggie Wheeler, Rami Malek, Julia Sweeney, Pat Crawford Brown, Anita Gillette (více)

Série(2) / Epizody(44)

Americký komediální seriál vypráví o rodině se třemi teenagery, kde neustále zuří domácí válka. Když Dave a Vicky vyrůstali, jejich rodiče to měli snazší... Teď mají sami tři dospívající děti a každé z nich vyvádí, až se z toho dělají mžitky před očima. (HBO Europe)

Recenze uživatele Sany33 k tomuto seriálu (2)

Pilot (2005) (S01E01)

Príbeh: V podstate sa jedná o predstavenie rodiny, ktorej členovia majú veľmi zaujímavé charaktery. Matka s otcom sa starostlivo vrtajú v životoch svojich detí, kde jedno je zrejme gay, druhé má čierneho priateľa a tretie prepadá hernej závislosti. Prevedenie: Na pilot celkom slušne odfajčili všetky témy, ktoré dnes hýbu spoločnosťou - černochov, gayov, transvestitov.. veľmi tvrdý nástup. 80% ()

I.M. What I.M. (2005) (S01E02)

Príbeh: Aj napriek tomu, že sa Larry prizná k ukradnutiu auta, rodičia si stále myslia že je teplý transvestita. Hillary prežíva s Tajom ťažké obdobie lebo ona mu "dala" a on jej to neopätoval. Dave si užíva Kiber sex kým mu na to Vicky nepríde. Prevedenie: Ten koniec s tým Tajom ma rozsekal. Aby na toto otec navádzal nenávideného zaťa, to som ešte nevidel. 81% ()