poster

Americké psycho 2 (video film)

 • USA

  American Psycho 2: All American Girl

Horor / Komedie / Thriller

USA, 2002, 88 min

Komentáře uživatelů k video filmu (52)

 • Tosim
  *

  Už po scéně v posluchárně je každému jasné, co všechno bude následovat. Nudný, nenápaditý film, který není zajímavý vůbec ničím. Díky Bohu aspoň za Williama Shatnera a pár hezkých studentek.(10.3.2005)

 • AngelAngie
  **

  Zvláštní, nepříliš povedené, ale něco na tom filmu je... díky němu jsem si pamatovala tvář Mily.(20.5.2008)

 • genetique
  *

  Dávno sa mi nestalo, že som odpočitával sekundy do konca filmu! Normálne som to sekal po minútových pauzách, lebo sa na to nedalo kukať! Hrozná trapošina, ktorá nemá s horrorom nič spoločné, možno tak paródia na 'Scary Movie' ;-) Scenár akoby napísali v deň natáčania a vmiešanie komediálnej línie je k zaplakaniu! Za odvahu dávam hviezdičku. 15%.(20.4.2006)

 • Morien
  odpad!

  Tak tohle umí fakt jenom Američani. Zakydat si vlastní legendu hnojem tak, že z ní udělají přesně to, čemu se ta legenda vysmívala.(25.8.2008)

 • JohnnyD
  *

  Mila Kunis - krásna no mizerná herečka s neskutočne otravným hlasom - v typickom videotrashe zo začiatku milénia. Klasický prípad pokračovania filmu, ktorý žiadne pokračovanie nemal mať - teda úplne iný film s jednou vsunutou scénkou, ktorá prepája oba filmy. Chvalabohu, že je film taký krátky.(7.9.2013)

 • Deimos
  ***

  DVD/// Obsazení 4/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +slušnej motiv a příběh, dobrej závěr, trošku hudba -obsazení, je to pokračování a je to béčko/// Asi jsem měl štěstí, když jsem minul mnohem lepší první díl, jinak bych si asi řikal jaká je toto sra*ka. Však to znáte, první díl je super a druhej jen nastavená kaše. Avšak mohu říct, že tady jsem se celkem bavil, hlavní hrdince to dobře vycházelo, já ji fandil a její záměr chápal. Nejspíš skusím něco podobného. Abych měl kariérní postup, zbavím se svých soupěřů. Jen škoda, že mnoho vražd je jen naznačených a nedočkáme se tady detailů. Atmosféra i díky hudbě je celkem slušná, no slabší je to už s obsazením (hlavně při srovnání s prvním dílem). Uvidíme jak budu hodnotit až uvidím v akci jak si to porcuje Christian Bale. Prozatím dobrý./// Celkem 58%///(18.10.2006)

 • swamp
  *

  Už první American psycho s výborným Balem mě moc nebavilo. Ovšem toto pseudo pokračování nezachraňuje ani herecké obsazení v čele s Milou Kunis. Nudné, rádoby vtipné tlachání a jedna nezajímavá vražda za druhou. Já se jen modlil, ať už je konečně všechny vyvraždí a můžou být závěrečné titulky. :P(10.6.2013)

 • dr.horrible
  ***

  Rozkošná blbinka.Normálne by ma takýto film k smrti nasral.Scenár je neskutočne tupý a ešte k tomu kopíruje všetko čo sa dá,dramaturgia je na úrovni Beverly Hills 90210,nikto z hercov nevie hrať,chýba tomu akékoľvek vyvrcholenie a konečne; je to presne to,z čoho si jednotka robila srandu.Ale no a čo?!Je to sranda a Mila je na zožratie.Ja som sa bavil(7.10.2012)

 • jojinecko
  odpad!

  To čo malo byť??? Z jednotky nezostal kameň na kameni a je až hanebné nazvať túto megasračku Americké psycho 2!!! Kde sú časy Patrika Batemana v podaní skvelého a charizmatického Christiana Balea..Katastrofálna hlavná predstaviteľka a k tomu absurdita na absurditu, či už ide o udusenie kondómom (všimnite si, čo robí ten neborák s rukami namiesto toho aby sa snažil zachrániť:)))))))), alebo psychológa, ktorý hneď zistí, že tá holka je "sociopat", atď...Odpad!!!(5.2.2006)

 • Scrytcher
  odpad!

  Udušení kondomem nepatří zdaleka k tomu nejhoršímu..(5.12.2005)

 • kingik
  **

  Dosti nenápadité pokračování kontroverzního snímku s Christianem Balem, kterého tu nahradila Mila Kunis. Ta ovšem kromě pohledné tvářičky příliš mnoho z hereckého umu nenabídne a jiné to není ani s ostatními herci. Průměrný režisér Morgan J.Freeman opět ničím neohromí, ale na vině je tentokrát spíše mdlý scénář, který nenabízí jedinou napínavou nebo nějak nápaditou scénu. Dost suchý horor.(21.1.2009)

 • BoPo
  **

  Voľné pokračovanie, pre mňa kultového filmu, dopadlo klasicky pokračovateľsky. Jediným plusom je Mila Kunis, ktorú som si obľúbil už v seriály Tie roky sedemdesiate.(28.2.2010)

 • claudel
  ***

  Nedosahuje to kvalit jedničky, to rozhodně ne, ale že by to byl úplný škvár, to si taky nemyslím. Viděl jsem už horší thrillery a vyvražďovačky.(21.8.2007)

 • Radka_86
  ****

  Tohle jsem nebrala a ani nemohla brát jako horor, ale jako komedie s prvky hororu a velmi velmi černým ironickým humorem to bylo velice dobrý. Říkejte si co chcete ale mě to bavilo :) Ta holka byla naprosto úžasný psychopat a její způsob myšlení mě dostal.(26.2.2012)

 • blackrain
  odpad!

  Když je něco úspěšné nebo to dokáže nějakým způsobem zaujmout diváky, tak musí nutně vzniknout pokračování. Tenhle pokus měl raději zůstat jen na papíře a necpat se na obrazovky. Postrádá hororovou atmosféru a psychologickou hru vraha se svými oběťmi. Jedna bláznivá holka si jde tvrdě za svým cílem a rozhodne se odstranit několik lidí, kteří jí brání ve vysněném cíly. Nedojde na žádný masakr. Nikdo nebude porcovat své nebohé oběti. Krev se také nebude rozlévat. Většina scén mi přišla tak nějak nedotežená.(31.3.2010)

 • Wormboy
  odpad!

  Tento snimok by si zasluzil zlatu medailu za blbost! Nechapem ako sa podali zohnat tvorcom tohto "filmu" peniaze na takuto neuveritelne stupidnu zhovadilnost najvyssej triedy...(7.12.2004)

 • SOLOM.
  **

  Hororovou atmosféru tady nehledejte, protože mi přišlo že se tvůrci rozhodli natočit podobný film jako American Pie akorát s tím rozdílem, že se tady čas od času stane vražda. Jednotlivé rozhovory jsou sem tam proloženy suchými hláškami, které stejně nikoho nerozesmějí. Po tragicky nudné půlhodině se z toho snažili udělat jakýsi slasher s gumovými panáky. Zatímco v jedničce jsme si mohli často vychutnat psychologickou hru vraha s jeho oběťmi, tak zde to vzali tvůrci rychlým šupem. Rachael se vždy přikradla ze zadu, potom byl k vidění stín či ruka s vraždícím předmětem a nic. Tedy zapomněl bych na dvě scény s gumovou figurínou, která nevypadala vůbec realisticky a scéna ze šatníku diváka spíš ‘‘rozpláče‘‘, než aby se u ní vylekal. Jediná srandovní scénka je udušení kondomem skoro na začátku filmu. Jediné na co se tady dá dívat je samotná herečka Mila Kunis. Já si jí ještě pamatuji z jiného snímku, kde se rozhodně nestyděla ukázat kousek ze svým opravdových předností a tak jsem celkem se zájmem sledoval, jestli bude něco i tady, ale nebylo. Docela se jí divím, že se dala přemluvit k natočení něčeho takového, ale to je celkem jedno. Hororem bych tenhle film nenazval ani omylem. Jedná se spíše o černou komedii či parodii a to ještě hodně špatnou. Jen doufám, že už nebude nikdy další pokračování.(10.3.2010)

 • corpsy
  **

  Skôr vtip, ako plnohodnotné pokračovanie. Pôsobí to ako pľuvanec do ksichtu nielen divákom, ale aj tvorcom predchádzajúceho snímku. Snáď okrem pár krát spomenutého mena hlavného mäsiara z originálu a jeho miniatúrny výstup v úvode, tu nič nepripomína pôvodný film.(13.5.2013)

 • darek kartac
  *****

  Rachael je sebevědomá studentka, která když si něco umane tak to prostě musí dostat. Je schopná kvůli tomu i vraždit. A právě to dělá když se chce dostat na důležité místo u policie. No kdo jí stojí v cestě tak zemře. Celkem by mě zajímalo proč tu má film 30%?! Film je zábavný a ta nadřazenost Rachael a ta její pohoda u zabíjení je skvěle koukatelná. Divím se a aspoň pomáhám 5*.(17.10.2010)

 • cariada
  ***

  Docela mě překvapuje jak moc to každý haní. Přitom to byl celkem koukatelný horor. S prvky hodně černého humoru. Studentka Rachael je v dětství svědkem vraždění masového vraha ,ale poradí si s ním a zabije ho,ale nechá si to pro sebe. Ted je zní mladá slečna ambiciozní a plná sebevědomí ,která se nezastaví před ničím. Za každou cenu se chce stát asistentkou profesora což je první stupeň k přijetí na FBI. Tak že je asi jasné co následuje zbaví se všech největších konkurentů. A jak se zdá nic jí už nestojí v cestě a ona stejně jako celá škola čeká na verdikt profesora kdo že bude jeho asistent. Jenže jedna studentka je profesorovou milenkou a on ji najde oběšenou a myslí že to udělala kvůli němu a zhroutí a rozhodne se jít okamžitě do penze. Všichni čekají že kdo bude ten asistent nejvíc je natěšená Rachael ,která si je jistá že už to má v kapse. Místo profesora vejde žena a oznámí ,že profesor se rozhodl okamžitě skončit a jít do penze a že misto asistentky je zrušené. Tady jsem se nejvíc nasmál. Jaká ironije Rachael. Taky si to ,ale profesor vypije a nejenom on. Film pak dostává další děj a spád, ještě je tu ,ale vtíravý cvokař ,který má podezření že Rachael není normální. Vše je provázeno celkem vtipným a sarkastickým slovem ,hlavní protagonistky ,která vždy vše vysvětlí. Moje hodnocení je těch 60% Ps: když se chce všechno jde aspoň jak je vidět v Americe je možný vše.(26.8.2008)

<< předchozí 1 2 3