Třicetiletá agentka FBI Grace Hartová je velmi svérázná, nemá doma šminky ani natáčky, ba dokonce ani boty s podpatky. Když se kvůli její chybě zkomplikuje akce proti ruské mafii, rozhodne se její nadřízený odvolat ji z případu teroristy, který si říká Občan a právě poslal úřadům další oznámení o chystaném útoku v podobě hádanky. Přesto je to právě Grace, kdo z ní vyčte, že k dalšímu útoku by mělo dojít na soutěži Miss USA. Je rozhodnuto proniknout do zákulisí a nastražit na atentátníka past. Součástí plánu je agentka, která má být nasazena do soutěže jako jedna z adeptek na titul. Při vyhledávání v databázi se ukáže, že jedinou možností je Grace. Společně navštíví organizátory soutěže, ředitelku soutěže Kathy Morningsdaleovou a moderátora Stana Fieldse, aby je přesvědčili, že potřebují agentku dostat mezi pět finalistek. Grace pošlou za bývalým prominentním poradcem Victorem Mellingem, který je z ní sice v šoku, ale pustí se do práce. Vybavena mikrokamerou a vysílačkou se Grace vydá na soutěž jako Miss New Jersey. Jenže pak přijde zpráva, že terorista Občan byl dopaden a operace je odvolána. Grace však nesouhlasí, protože podle ní je za chystaným útokem Kathy, která se chce pomstít. (TV Nova)

Yardie

Takových lepších 50%. Je tam pár fakt dobrých frků, Sandra vypadá taky dobře a celkově to má atmosféru na pohodu. Není to smaozřejmě nějaký majstrštyk, ale podívat se na to dá a nenudí to. Prostě takový mírný podprůměr, který nenadchne, ale ani neuškodí. Na jedno podívání a zabití nudy v klidu. Howgh! ()

Jara.Cimrman.jr

"Něco bych zkusila, nedělala jsem to od střední. - Na tomto pódiu souložit nebudete." Co se dá dělat, agentka FBI v dresu Miss New Jersey mě bavila. A ještě víc mě bavil Victor Melling, když ladně přetvářel ošklivá a sprostá káčátka v labutě milující světový mír. Trochu slabší to bylo s chytáním teroristy, planutím vášní mezi spolupracovníky a různými jinými naivními pitomostmi, ale za mě to bylo celkem fajn. Přesto se na žádnou přehlídku vyzáblin v nejbližší době nechystám. ()

Marek1991

Televízne na Slovensku omieľaný film, ktorý má v sebe humor, ale zároveň aj to hlúpe amerikánstvo. Nikdy som sa pri ňom zvlášť nestotožnil so všetkým. Sandra Bullock bola svojho času veľmi okúzľujúca žena a vedela z toho vyťažiť, ale toto sa skrátka nedá brať vážne ani ako komédia, ani ako akčný film. Za špičkový film ho nikdy považovať zrejme nebudem, od hudby, cez scenár k deju to bolo veľmi rozpačité. ()

SOLOM.

Sandra Bullock pobavila, to se jí musí nechat – ale jako celek je tento film hodně průměrnou komedií. Asi nejvíc se mi líbila proměna agentky FBI s typicky buranským chováním v sexy missku – depilace neměla chybu, stejně jako první krůčky v prostředí nových „roznožek“ pro všechny ty hokejisty, fotbalisty, milionáře…Sandře tyhle ty trhlé role viditelně svědčí, jen škoda, že když už se tady tvůrci pokusili i o akčnější pasáže – tak ty viditelně moc nefungovaly… ()

YumiOkami

nejdriv jsem si myslela, ze to bude o “i’m not like other girls” stereotypu, ale byla jsem prijemne prekvapena. melo to docela jednoduchou zapletku i rozuzleni. postavy me nekdy stvaly - Sandra Bullock na zacatku, pak ten jeji budouci boyfriend, se kterym mela celkem toxic relationship, ale na druhou stranu postava Michaela Caina byla moje nejoblibenejsi a bavila me; konec byl rychlejsi, nicmene pekny proslov od hlavni postavy - zeny by se rozhodne mely vzajemne podporovat❤️ ❝𝘐 𝘢𝘮 𝘪𝘯 𝘢 𝘥𝘳𝘦𝘴𝘴, 𝘐 𝘩𝘢𝘷𝘦 𝘨𝘦𝘭 𝘪𝘯 𝘮𝘺 𝘩𝘢𝘪𝘳, 𝘐 𝘩𝘢𝘷𝘦𝘯'𝘵 𝘴𝘭𝘦𝘱𝘵 𝘢𝘭𝘭 𝘯𝘪𝘨𝘩𝘵, 𝘐'𝘮 𝘴𝘵𝘢𝘳𝘷𝘦𝘥, 𝘢𝘯𝘥 𝘐'𝘮 𝘢𝘳𝘮𝘦𝘥. 𝘋𝘰𝘯'𝘵 𝘮𝘦𝘴𝘴 𝘸𝘪𝘵𝘩 𝘮𝘦!❞ ()

• Chrochtavý smích, který Sandra Bullock (Gracie Hart) ve filmu předvádí, se prý naučila na jedné vesnické zábavě. (lesumir)
  • V závěru filmu při rvačce o korunku mlátí miss Rhode Island (Heather Burns) Gracie (Sandra Bullock) kyticí růží tak, že z ní zůstanou jen zelené stonky. V další scéně jsou na kytici zase červené růže. (T600)