Černé zrcadlo - Série 6 (2023) (série)

Beyond the Sea (S06E03)

(epizoda)

V alternativním roce 1969 dojde na Zemi k nepředstavitelné katastrofě. Dva astronauti na speciální a nebezpečné vesmírné misi se pak musí vyrovnat s jejími následky. (Netflix)

JoSte

Za místy prazvláštní chování postav a těžce nerealistické ponechání osudu vesmírné stanice dvěma lidem bez komunikace s pozemním týmem srážím hvězdičku. (Navíc by mě hodně zajímal důvod, proč v tomto stupni tech. pokroku poslali do vesmíru reálné lidi a nenechali je raději na Zemi.) ()

warrenur

Prva polovica filmu bola este zaujimava a fungovala i psychologia postav. Bolo uplne jasne, ako sa ten trojuholnik bude vyvijat. Steelova, i ked nepise sci-fi, by to nenapisala horsie. Zial, potom sa to preklopi a okrem uveritelnej ziarlivosti, to zacne krivat v logike. Skoda, ze to neostalo len v rovine sci-fi a sice pri "kulte" nenavidiacom "neprirodzenost". Urcite to malo vyssi potencial k stvarneniu ako manzelska vztahovka. ()

ER

Suprovmí epizoda, jen mohla být logičtěji podána scéna v domě s replikantem. Z celé série nejvíce sedí k původnímu záměru tvůrciů Černého zrcadla, hodně je tu znát i špičkový herecký casting. ()

xsexbox

Škoda toho konca ktorý úplne podryje a zahodí do koša dobrácke chovanie postavy ktorú hrá Harnett a totálne to nesedí a je to vycucané z prsta no nie ľudského prsta ale ešte z prsta robota. Možno lepší konec by bol keby sa Harnett doholí a ide v tele Pinkmana narobiť rešeto z tej sekty sediacej v base keďže je robot a využil by silovu imunitu. Toto bolo strašne klišé a úplne nezmyselné. ()

MFloyd

Díl odkazující na Mansona, Vesmírnou odyseu apod. Sice delší, ale o to více údernější. Funguje zde skvěle ta počáteční jasná a jednoduchá zápletka, která se ale začne zvrtávat až do psycha. Asi nejlepší díl série. ()

movemat

Výrazne dramatickejšia časť s primárnym záujmom o pomalé skúmanie hlavných postáv než o nejaký wow cool scenár. Pre niekoho určite fajn, pre mňa jedna z tých horších, nudnejších častí Black Mirror. ()

Jan.Cada1

Mega povedená zápletka, za kterou by se rozhodně nemusel stydět ani celovečerní film. Čekal jsem tedy, že to skončí trošku jinak - že ho nechá ve vesmíru a že se týpek převtělí a bude ho předstírat. Tento závěr byl trošku krvavější, ale také dával smysl. Otevřený konec taky super, miluju takové konce. ()

Kanalizato odpad!

Ten pribeh je tak pomalej, nudnej a predvidatelnej, ze mi to trvalo vic jak dva tydny se donutit dokoukat druhou pulku. To je poprve co se mi neco takoveho stalo u Black Mirror, serial jehoz dily byvaly tak napinave ze po dokoukani jednoho clovek musel videt dalsi. ()

Cermicek

Jednoznačně nejlepší epizoda celé série. Nejvíce se to podobá předchozím sériím. Nejlépe to zapadá do BM konceptu aka toho, co by nám nejbližší budoucnost mohla v klidu naservírovat. Je to surové, je to temné, not-happy end..je to boží!! Škoda jen, že zůstalo pouze u jednoho dílu..🤷‍♂️😥. ()

hwnd

Nebudu tvrdit, že jsem tenhle konec čekal, celou dobu jsem předpokládal "tu druhou" variantu, kdy k vraždě dojde ve vesmíru a borec bude hrát dvojroli na Zemi. Ale tohle taky vlastně dobrý, atmoška dobrý, tak takový trochu slabší 4*. ()

muti

Takmer dokonale dva svety, aj keď z iného sociálneho prostredia. A potom prídu Dvaja muži a jedno telo. Samozrejme, že to bol zlý nápad hneď od začiatku , s rôznymi možnými koncami, ale ani jedným šťastným... škoda, že chýbalo docela doladiť ten setting. Viac by sa hodila budúcnosť, než zbytočný 1969 s akousi paralelou na mansona. ()

misiaq

SPOILER ALERT!!! cele to nedava zmysel, s danou technologiou by som ocakaval presne opacny postup, clovek na zemi replika v lodi, samozrejme by to nemalo danu zapletku, ale ked je nieco logicky nezmysel, tak to straca na pritazlivosti uz z principu ()

Dawe2

Chvilku až nuda, zbytečně dlouhé a některé věci nelogické. Na konci neadekvátní reakce vzhledem k té předchozí, on celý konec je za mě dost nepovedený a některé věci nedomyšlené. Nápad a herecké výkony vynikající. Uberu tedy jednu hvězdičku, čemuž odpovídá i nynější hodnocení. ()