poster

Na lince je vrah

 • USA

  When a Stranger Calls

 • Slovensko

  Na linke je vrah

Horor / Thriller

USA, 2006, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ***

  Už dlouho jsem si nedal nějaký ten horor, a tenhle mi náhodou padl do oka, ač jsem původně neměl v plánu se na něj koukat (byla to náhoda, že jsem šel kolem televize a zrovna to tam bylo zapnuté). Ale zkusil jsem to a rozhodně si troufám říct, že jsem nelitoval. Už od příchodu hlavní hrdinky do rozlehlé vily je zde budována děsivá atmosféra strachu, která s postupujícím časem stále více svírá jak hlavní hrdinku, tak i diváka. Závěr je už pak tolik toužebně očekávaným vrcholem filmu, kdy se konečně začíná dít to, na co jsem se těšil od příchodu hlavní hrdinky do vily. Musím uznat, že režisérovi se opravdu povedl správně vystupňovat atmosféru i děj a nasnímání exteriérů kolem vily je prostě dokonale děsivé. K dobru nutno připočíst také účast velmi hezké Camilly Belle (mám slabost pro brunetky, takže dívat se na nádhernou hlavní hrdinku mě rozhodně neomrzelo až do konce). Zkrtáka tohle je povedený horor, ale bohužel to čekání na nějaké smysluplné rozuzlení trvalo na můj vkus relativně dlouho a na rovinu říkám, že pokud by nebyla v hlavní roli taková sympatická brunetka, tak bych se asi chvílemi i nudil. Takže celkově uděluji tomuto filmu solidní tři hvězdy, na ty čtyři hvězdy, o kterých jsem také uvažoval, tam přece jen ještě něco scházelo.(5.4.2010)

 • eraserhead666
  ***

  Poměrně dobře zvládnuté a natočené klišé. Příběh nijak novátorský, ale ve střední části je z daného tématu a prostředků vyždímáno co to jde. Pominu-li úvodní scénku, tak do té doby, než se objeví první mrtvola to má hodně dobrou panickou atmosféru, do které se jde dobře vcítit. Tahle část se mi hodně líbila. Jedna postava, obrovský dům, negativní lidská schopnost vybudit k maximálnímu strachu sám sebe a k tomu vtíravý neznámý hlas v telefonu. Konec už pak je hodně rychlý ve stylu, rychle to nějak ukončeme. Že ve filmu není ukázána ani jedna vražda a neobjeví se v něm ani kapka krve mi nijak moc nevadilo. 3,5*(27.6.2009)

 • Hrabka
  ***

  Solidní thriller s hodně dobrou atmosférou. K vyššímu hodnocení mi chyběl jen nějaký chytlavější zvrat, protože to bylo docela předvídatelný. Napětí určitě stojí za to, ale film nic extra nenabízí. PS: Ten barák byl hodně hrubej. 60%(8.1.2012)

 • ilemas
  **

  To neustálé vyzvánění telefonu mě už lezlo na nervy. Film pouze na jedno podívání.(3.4.2010)

 • ladko
  ***

  Priemerný horor, do určitého momentu však príjemne napínavý. Námet tiež nebol najhorší(aj keď teraz si niesom istý či to nebol remake a nechce sa mi to hľadať:)). Záver, to už bolo len typické klišé na klišé. Hororového fanúšika to však myslím neurazí(ak teda nie ste hladný po krvi, lebo tej sa tu veľa nedočkáte...).(2.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace