Byly to čtyři nerozlučné kamarádky, které nemohlo nic rozdělit. Když ale nastoupily do prváku na střední škole, objevil se nafoukaný předseda studentského výboru, který se rozhodl jejich přátelství rozbít. (oficiální text distributora)

mr.twizta odpad!

HDTGM. Tento film je rakovinotvorny. Nepomuze ani chlast a bylinky, tohle je po vsech strankach priserna podivana. Ale pokud jsi vymleta ctrnactka v roce 2007, rozhodne nevahej. ()

cobraSK

Ukážkový príklad ako NEMÁ vyzerať film! Tomuto "dielu" sa vyhnite širokým oblukom, to nie je film, to je katastrofa. ()

morbido odpad!

náhodnych 10 minut sledovaná my spúsobili nenávratné škody....pravdepodobne nakúpim zbrane sednem na letadlo smer USA a na najbliší high school sa zahrajem na Erica Harrisa a Dylan Klebolda... ()

Barcica

Dávam 1* s prižmúrením oboch očí(jedna z nich mala super šatník! :D) ...herecké výkony horšie ako v paneláku a záverom to zaklincovali..nechápem ľudí,čo takýto brak pustia do sveta ()

breebee

A tak nebylo to tak hrozné. Pointa sice nulová, ale uměli to tak zaobalit, že to nakonec vydalo na hodinu a půl celkem pohodové podívané. Těšila jsem se na Chelsei, která myslím předvedla celkem kvalitní herecký výkon. Ráda bych napsala dopis kostimérům, jejich práce byla tak úděsná, jak jsem jí ještě nikdy neviděla. S překombinovaným oblečením se setkáváme v dnešních filmech tohoto stylu často, ovšem tak úděsné hadry jsem už dlouho neviděla. Když ale opomenu styl a pár dalších úšlapů, měla jsem náladu na americkou komedii ze střední a tohle velice velice slabé béčko se do této kategorie zařadit dá. Dokonce najdu i věc, ve které vyčnívá. Žádný happyendový polibek! Když už, alespon se film držel přátelství. Slabší tři hvězdy. ()

Qaylie odpad!

Hloupoučká komedie. Tvůrci se snažili vymyslet něco originálního a udělat to zajímavé. Nicméně všechno přemysleli a udělali z toho naprostý propadák. Pro mě osobně jo to kravinka, ale menším divákům by se to mohlo líbit.. ()

petiiik3

Mě to nepřišlo až tak hrozný jo jasně děje se tam všechno jako ve všech filmech a bylo by hezký kdyby to tak opravdu fungovalo :) ()

insanity_ odpad!

Je to jeden z těch filmů, které bych kromě kategorie ODPAD zařadil také do kategorie ZBYTEČNÉ. Viděl jsem ho celý, protože nic bizarnějšího a obskurnějšího asi zase jen tak brzy neuvidím:-) ()

ES13

Možná budu vypadat jako totální dement, ale mě se ten film hodně líbil. Viděla sem ho poprvý když mi bylo snad 12 a teď o pět let skoro šest dopředu a musim říct, že se mi líbí pořád stejně. Tři hvězdičky z pěti, jelikož tam jsou výkony, které se mě osobně zdály hodně průhledné, a taky někteří herci mi tam nevyhovují, ale jinak se mi film líbí celkově asi tak na 95%. Je to sice slaďárna a film, který spíš ocení 10 leté holčičky nebo i chlapci, ale podle mě je tenhle film daleko lepší, než filmy jako Den poté, nebo třeba 2012, který v nás akorát vyvolává pocit strachu a deprese z konce světa. Prostě jednoduše pro mě je tenhle film super oddech a sem ráda, že existujou pořád lidi, kteří netočí jenom v temných barvách a trochu nám i ten den rozjasňují. ()

Jerkie odpad!

K čemu to? Aby se světu ukázala naditost amerických děvčat, co nemají nic jiného na práci, než se neustále zlomyslně bezhlavě předbíhat a šťourat v životě ostatních a mít z toho nehoráznou srandu či dokonce potěšení..?! Opravdu? Myslím, že není potřeba točit dalších takových braků.. ()

mpet odpad!

Páni tak toto je pořádný průser. Absolutně bez myšlenky, bez jediného pořádného herce (to že jsem je neznal by nevadilo, ale způsob jakým se v tomto "filmu" prezentovali to mě vysloveně štvalo) a hlavně bez scénáře. Kromě pár úsměvných scén nemá tento rádoby film co nabídnout. Ale co taky můžeme očekávat od filmu, který vznikl jen pro zvýšení prodeje pár Barbín?? ()