Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

redwik

Začalo to ako hlúposť, pokračovala to tak isto a záver bol presne taký istý, ako začiatok. Nebyť Amy Smart a Anny Faris, asi by som nedal ani tú jednu hviezdičku. Ryan Reynolds v tomto filme podľa mňa ako herec jednoznačne pohorel. I keď sa tu občas dalo na pár scénach celkom dobre zasmiať, ostatné mi prišlo ako príliš prehnané a príliš americké. Veľmi slabé. ()

marshall

Když nebudu do objektivního hodnocení zahrnovat subjektivní pocity a dojmy stran herců, neboť hlavní hrdina Ryan Reynolds mi společně s potrhlou Annou Faris doopravdy pije krev(je mi totiž velkou neznámou, jak může herec postavit celou svou kariéru na šaškování a ztrapňováním sebe sama před kamerou), tak musím nutně dojít k závěru, že mě podobné filmy už zkrátka netáhnou, a že mě to už jednoduše nebaví. Spíše podprůměrná záležitost s otřepanými gagy a výstupy, nic nového pod sluncem... ()

E lan

Touto lehkou komedií nikdo nic nezkazí - pár trapných scén lehce vynahradí docela fungující reynoldsovo otrávené chování. Závěr je sice trochu nepovedený, přesto lehký nadprůměr - člověk se prostě nenudí. ()

haWranka

Mám Ryana opravdu moc ráda, jenomže v tomhle filmu hrál postavu mně tak strašně nesympatickou! Kdybych si měla vybrat mezi ním a záporákem, brala bych Chrise Kleina.Navíc na můj vkus tady bylo až moc trapných skečovitých scének, který mi nepřišly ani trochu k smíchu (viz. demolice vánoční výzdoby nebo hokejovej zápas). Čekala jsem příjemnou komedii a dočkala jsem se...béčkový hrůzy. Škoda. ()

sigf07

Pohodový film na posezení s někým, na kom vám skutečně záleží. Nepostrádá zajímavý a docela romantický příběh a ani fakt zábavné hlášky a scény. Zbývá jen dodat, že přesně takový výkon jsem od Reynoldse, Smartové a Farrisové očekával, jsou to herci, které řadím mezi to lepší co lze dnes vidět! :) ()

waska

Není to sice žádná převratná novinka, nebo nějak úchvatný příběh, prakticky se dá říct, tuctová komedie, ale má to šmrnc, sympatické herce a někdy je to vážně hodně srandovní! ()

dudo0606

Hľadá sa ideálny muž / Just friends - Skvelá romantická komédia, ktorá hlavne pobaví trapasmi dejúcimi sa Chrisovi a Samantha v podaní Anny Faris je proste šialene smiešna. Na tomto filme som sa smial tak ako už dlho nie a najvtipnejšia scéna bola asi keď som zbadal Samanthu s obkladom na hlave, sediacu v tureckom sede vedľa postele so zubnu pastou v ruke a všade po tvári a ksychtiacu sa ako sfetovaná. Vtipných scénok bolo nemálo a hlavne boli kvalitne odohrané takže som sa zasmial naozaj od srdca a popri tom tam bol aj celkom pekný príbeh lásky trvajúcej už veľmi dlho. Jednoducho 5 hviezdičiek už len za tie nezabudnuteľné momenty so šibnutou Samanthou ()

Chip89

Jsem opravdový fanda romantických komedií. Tahle šla úplně mimo mne a moc mě nebavila. Jedna hvězda je za fešného hlavního hrdinu. ()

andrew88

Průměrná romantická komedie, která nepřináší nic nového. Filmů s podobnou tématikou jsou natočeny stovky. Nicméně komický talent Anny Farris a Renoldse film pozvedává...pořád jsou to ale 3*. ()

burnfly

prvni pulku filmu jsem se kralovsky bavil, druha pulka, ktery se stocila do citoveho kecani me kralovsky nudila... kazdopadne Ryana Reynoldse si zacina oblibovat ()

casef

Romantický komedie miluji k sežrání. Sympatická ustřední dvojice, hodně přehrávající Anna Faris, bratrské rvačky. Nenáročná pohodička s přimočarým a vtipným dějem. ()

Alojs

V podstatě slabota. Když jsem si četl děj v TV programu, začal jsem se docela těšit. Na nenáročnou pohodu a trochu toho humoru. Ve výsledku jsem byl ale zklamán. Vtípky jsou povětšinou násilím pumpované z x-krát viděných potyček a hysterických záchvatů. Mezi hlavní dvojicí to navíc prakticky nejiskří. Postupné sblížení nenastává pozvolna, ale jaksi z povinnosti v samém závěru. Přestože je Ryan sympaťák a Amy kočka jako c*p, nemohu dát více než 2*. ()

maruli

Laciné, hloupé, bez nápadu a bez šťávy, plné nesmyslných pěstí a kopanců (WTF??) a reynoldsových přehnaných grimas. Jestli si nějaký film zaslouží v tévé programu nazývati se bláznivou romantickou komedií /synonymum shitu shitoviče/, je to právě tenhle, jen ta romantika i komedie pokulhávají. Primácká odpoledne s rosamunde pilcher se proti tomuhle kalibru najednou jeví jako díla kvalitní a neotřelá. ()

_aandyy_

Nebýt tam Ryan Reynolds, na kterého se dalo alespoň dívat a jeho výkon tam je ve srovnání s celým filmem opravdu excelentní, možná bych dala odpad. Všimla jsem si tady jeho docela výrazné mimiky a různých gest a už kvůli tomu si zaslouží film, přestože je to vlastně úplná blbost, víc než jen ten odpad. Druhou hvězdičku dávám za protivnou Annu Faris, prototyp takové té "protivné užvaněné ženské" s neuvěřitelným hereckým talentem (která sice dost přehrává, ale tady zrovna se to docela hodí), někdy hodné spíš divadelních prken než filmového plátna. Určitě se někdy podívám znova, ale spíš jen proto, že tam hraje Ryan Reynolds... Jinak jde v podstatě o romantickou kravinku, kterou si vycucá z prstu každý třetí člověk na potkání. ()

TommyDiamond

Film,který se v originále jmenuje Just Friends,čeští distributoři vydávají pod názvem Miluji tě k sežrání. Nechápu kterej bourák to vymejšlí,ale asi to moc v pořádku v hlavě nemá. I když docela dobrý to bylo. Některé scény byly fakt vtipné. Nejlepší byla asi Anna Faris, která hrála samolibou nachoukanou hvězdu. Celkově 65% ()

VvV14

Až příliš bláznivý na to jaký je to slaďák. Některé momenty byly vtipné, ale u většiny se člověk chytá za hlavu a chce se mu řvát PROČ?!?! ()