Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

Jaro.Krafcik

20.Deň filmového adventného kalendára. Zároveň aj posledná adventná nedeľa, dal by som klasiku, ale veľa som ich už videl aj hodnotil. Tak som skúsil toto, mal som to už dlhšie stiahnuté a odohráva sa to počas Vianoc. Ryan Reynolds bol mojim obľúbeným hercom a tu sú jeho začiatky. Ani som ho zo začiatku nespoznal. Dosť parádna komédia na ktorej sa aj človek zasmial. Ak pominiem slovenský dabing. Dalo sa pozrieť. A takýto koniec som aj čakal. 4* ()

P1tr

Ryan Reynolds zatím nezklamal a po této komedii se to nezmění. Všechny složky fungují skoro výborně, ať už chemie mezi hlavním "párem" či humor. ()

Pecival

No pár scén bylo docela fajn, par bylo docela trapných. Ale kvůli božské Amy Smart a taky kvůli tomu, že jsem díky tomu objevil Rogue Wave nemůžu dát mín. A Anna Faris si tu tupou bloncku střihla teda s mimořádným gustem. ()

Soweek

4,5.Herecké obsazení, které většinou najdete v parodiích či komediích kde je víc sprostých slov než sloves se teď pustilo do romantické komedie. Výsledek? Pro mě velmi vtipné, film vás udržuje v dobré náladě po celou dobu a situací kdy se zasmějete zde není zrovna málo. Přičtěte si k tomu fakt,že problémy hrdinů skoro každý z nás už někdy zažil a máte z toho velmi slušné dílko. ()

Rousse

Jedna hvězdička za hlášku "navíc robertek v tahu...":-) jinak je to tak trapný, až to tříská dveřma, takže díky, už víckrát ne!!! ()

terin.manka

Tenhle film je dobrý taky trochu i kvůli Ryanu Reynoldsovi. Příběh o tlustém chlapci který byl na střední zamilovaný do jedné jeho kamarádky,když se jí to chystal říct tak se mu všichni vysmáli a on utekl z města. Vrátil se jako zbohatlý,hubený,pohledný a zábavný fešák. Svou kamarádku 'Jen' potká znova a city se nezměnili,pořád jí miluje. Ale překážkou toho všeho je Anna Faris s kterou má odjet do Paříže kvůli práci a a spíš jí jen hlídá,je trochu šílená a zkomplikuje mu to. ()

cab

V mladi byl tlusty, nyni je z nej stihly a uspeny hudebni producent, ale stale nemuze zapomenout na osudny den, kdy vyznal lasku sve nejlepsi kamaradce a to mu vzkazala, ze budou navzdy nic vic nez nejlepsimi prately, se vraci po nekolika letech zpet domu stravit vanocni svatky s rodinou a "ciste nahodne" potkava a znovu se zakoukava do zeny, kvuli ktere utekl se zlomenym srdcem hledat stesti nekde jinde. Klasicka vice komedie nez romantika s dobrymi herci mezi kterymi to pekne jiskri. 60% ()

Kovaja

Supr potrhlá komedie u které se nejde nudit.Herecké výkony sou zde naprosto ideální a pohled na krásnou Amy Smart je nezapomenutelný!! ()

dopita

Na prvních asi dvacet minut se ještě dalo dívat, zbytek už je jen utrpení, hrůza a čirá zoufalost. Typickej příklad americkýho filmu, kterej je vyloženě debilní. ()

beyli

Taková průměrná, bláznivá romantická komedie, která nezklame, ale zas to není nic extra. Ryana Reynoldse mám celkem ráda a v takové roli jsem ho ještě neviděla. Docela mě i pobavil, kdo mi však ve filmu vůbec neseděl byla Anna Faris, která mi už od začátku lezla neskutečně na nervy. Když to zhodnotím celkově, tak se mi to celkem líbilo a i pobavilo. ()

ThomasCrown

Je veľa romantických komédií, no niektoré si toto pomenovanie zaslúžia o niečo viac. Takým je aj tento film. Bavil som sa od začiaku až do konca a to sa často nestáva. Body pridávam za chytlavú hlavnú melódiu a aj za typické "malomeštiacke" prostredie, zvlášt uprostred zimy, ktoré ma vždy dostane. No a kvôli čomu ešte si tento film vždy rád pozriem? Predsa kvôli Amy Smart a Anne Faris;) ()

Luff

Taková klasická americká "romanťárna". Musím ale napsat jak výborný byl herecký výkon Anny Faris. Žeru tu herečku, už když jsem ji poprvé viděla ve scary movie. Tady ovšem upoutá veškerou pozornost. Hned od první scény s ní, jsem čekala kdy se dále ukáže, a to už přes celý film. Příběh těch dvou nebyl ani tak zajímavý, ale celé to dohromady vám něco dá. Takže celkový průměr. + báječné škádlení mezi bratry, které opravdu pobaví :-) ()

peetriss

Co čekat, když je pod tímto podepsán Kumble. V tomto případě však jeho "dílo" doslova přetéká superlaciným primitivismem, účelově a nefunkčně se snažícím vzbudit dojem, že koukám na bláznivou komedii - ale i ta musí mít hlavu a patu s humorem a vtipem v alespoň vzdálené symbióze s inteligencí. Ryan Reynolds je vzhledem k roli nehodnotitelný, Anna Faris si svých ujetých blondýn ráda užívá, což není tento případ, jediná Amy Smart potěšila, přestože je jen součástí ničeho. ()

Cement73

V podstate je to za 3 a pol. Celkom vydarená romantika. Autori sa pohrali aj s maskami... Tlstý-chudý; Mladý hulvát-prestarlá plešatá stratená existencia. Opäť "vydarený" preklad originálneho názvu, či už do SK alebo CZ :( Príbeh, hoci jednoduchý je milý a celkom milo komický, takže to nebol stratený čas. ()

Zombi

Slušní herci, sem tam se člověk zasměje a celé jo to celkem příjemné, ale těch srdceryvných keců je tam ke konci už moc. ()