Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

kingik

Představte si, že muž miluje krásnou ženu. A právě ve chvíli, kdy se jí konečně rozhodne říct, že ji miluje, nastane nejtrapnější chvíle v jeho životě a ona ho pokládá jen za svého nejlepšího kamaráda a navrhne mu, aby zůstali jen přáteli a to jsou slova, která žádný muž neslyší rád. A tak se jejich cesty rozdělí a za několik let je z ošklivého muže slavný elegán a setkání se svou dávnou láskou po letech dělá divy a nemusí dopadnout podle představ. Je to setkání zábavné, plné originálních gagů a s kouzelně praštěnou Annou Faris, zajímavým Ryanem Reynoldsem a sympatickou Amy Smart. Je to dobrá komedie. ()

IQ Tiqe odpad!

Až si budete po 20 minutách říkat, že ta trapná část, kdy je hlavní hrdina v minulosti, je u konce a teď v přítomnosti to bude cool, tak budete na omylu. Z celého filmu si nevybavuju jediný světlý okamžik. Americké romantické komedie jsou obvykle průměrné, spousta lidí je už z principu odsuzuje, ale přesto se při nich zasmějete. U téhle jsem se jedinkrát nezasmál. ()

predators

Nuda, nuda a zase jenom nuda. Tak jo, dvakrát jsem se zasmál. :-) Prostě shit a nebýt všude kolem ty hromady sněhu, tak jdu ještě níž ... a že to jde?! :-) 20% ()

Slarque

Amy Smart je k sežrání. Anna Faris dotáhla esenci blbé blondýnky k opravdu zábavné tuposti. Ale jinak jsem u tohoto filmu vyloženě trpěl. Scénář pitomej, romantika nefungovala, režisér nanicovatej a humor převážně trapnej. ()

Arsenal83

Na môj údiv celkom vtipné, i lacný humor môže občasne potešiť, a do svojich rôl boli veľmi dobre vybraní herci. Reynoldsovi táto poloha veľmi svedčila, ešte viac ale Anne Faris, ktorá od čias Scary Movie, by ani v inom žánri hrať nemala. ()

Chrustyn

Velice příjemná a vtipná komedie, která se vymyká klasickým hoollywoodským schématům (ikdyž tam samozřejmě je dost klišé) a díky tomu je celkem originální a hlavně povedená. ()

klerik

Občas som sa zasmial. Ale prečo sa Ryan Reynolds po osvedčdní v akčniakoch vracia k takýmto "teenagerským" záležitostiam, som nepochopil. Predpokladám, že nebudem prvý, kto si všimol, bez brady vyzerá ako mladší brat umelohmotného Bena Afflecka... Otrepaný scenár o odchode z domu a o návrate a nájdení svojho ja. Rovnaká slabota ako DIEVČA NA ROZTRHANIE s Reese Witherspoon... Ak chcete vedieť, prečo som v hodnotení taký nekompromisný, skúste si pozrieť seriál AKO SOM SPOZNAL VAŠU MAMU... ()

Stanislaus

Staré známé klišé - ON není zrovna moc fešák a miluje JI, což ONA neopětuje. Po letech je z NĚJ šoumen, který si myslí, že má na vše i na NI. Ryan Reynolds to dost nezvládl, zato však Anna Faris opět pobavila a potěšila. Nic nového či světoborného - 50%. ()

eraserhead666

Ryan Reynolds mě jako herec baví, ale tohle je asi nejtrapnější a nejsušší komedie, ve které jsem ho viděl. Jeho postava je tak blbá, že je vám až líto toho šťastného konce! Anna Faris mu ty koule měla uvařit. Tahle vážně romanticko komediální role mu nesedla, mnohem více mu sedí ta trošku hrubší rovina (Hele kámo, kdo tu vaří, Sexy party)..... ()

Mgb21

Kdyby si scénáristi odpustili ty potrhlí vtípky (fackování, řvaní), tak by hodnocení dopadlo lépe. Je tam pár pasáží u kterých se člověk nasměje, ale pak příjdou tyhle potřeštěnosti a je zle. ()

Kamca_

Bylo mě jasný, že podle hodoncení to bude celkově asi nic moc. A přesvědčila jsem se o tom sama. Hodně mě vadilo to trapný věčný fackování a hulákání. Bez toho by to opravdu bylo lepší, ale jinak super námět, škoda toho zpracování, mohlo to být lepší ... ()

Handle

Vskutku nudný film. Ale koukat se na to určitě dá. Já jsem se na něj kouknul jen kvůli Anně Faris, párkrát jsem se zasmál, ale myslím, že nic extra to není. Typická americká komedie... ()

Tommassi3

Nakonec velmi slušná crazy komedie s příjemným soundtrackem, která stojí a padá s výkony Ryana Reynoldse a hlavně Anny Faris v roli nádherně šílené narcistky Samanthy.. Hokej s dětmi na rybníce, křest na rytíře trapáka a smutný osud vánoční výzdoby v čele s hořícími soby patří k tomu nejlepšímu, co film nabízí.. Plus hit All 4 One "I swear" v podání vyžraného Reynoldse na samotném konci !! ;) ()

Dale

Romantické komédie, zvlášť tie z americkej produkcie, sú určite najľahšie predvídateľným filmovým žánrom. Až na pár výnimiek sa všetky točia podľa podobnej šablóny a film vždy zaručene skončí happyendom. Čo sa tohto týka, ani tu nečakajte žiadnu originalitu, ale predsa len nejaké malé výkyvy zo zabehaných koľají tohto žánru sa tu nájsť dajú. Dlho totiž nie je jasné, ktorý z dvojice Chris – Dusty je ten dobrý, ktorý Jamie naozaj miluje a ktorý ju chce len využiť. No divák zbehlý v tomto žánri sa určite nenechá zaskočiť a všetko mu bude jasné už na začiatku. Čo by to ale bolo za komédiu, keby sa hlavnému hrdinovi neustále nediali rôzne trapasy. Tých je tu požehnane a prekvapivo väčšina z nich je naozaj smiešna. A to sa tvorcovia zaobišli aj bez výšplechov rôznych telesných tekutín, čo im slúži ku cti vzhľadom k tomu, čo na divákov chrlia americké (ale už aj európske) komédie v posledných rokoch. Hodnotiť herecké výkony v takomto filme je asi zbytočné, lebo žiadne oscarové výkony sa tu čakať nedajú. Ryan Reynolds zvládol svoju úlohu dobre, aj keď to nemal až také jednoduché, keďže jeho postava prešla vo filme značnými povahovými zmenami. Amy Smart je krásna a milá, čo myslím, pre túto úlohu úplne stačí. Ale vyzdvihol by som výkon Anny Faris, ktorá tú síce mala hrať až druhé husle, no svoju extravagantnú postavu si zjavne veľmi užila a v spoločných scénach s hlavnými predstaviteľmi strháva pozornosť na svoju stranu. A nemôžem nezmieniť Julie Hagerty v úlohe Chrisovej matky, ktorá pôsobí tak milo pošahane. V konečnom dôsledku ide o celkom vydarenú romantickú komédiu, na ktorej sa dobre zabavíte. Taká príjemná nenáročná zábava na jeden večer. ()

tibenskym

Rozhodne príjemná komédia, s dobrými pesničkami, pri ktorej som sa na niektorých miestach kvalitne nasmial. Mimoriadne vydarí bol aj herecký výkon Rayna Reynoldsa avšak len ten keď bol zamaskovaný :-)) A Amy Smart je vážne k sežrání. Anna Faris snad ešte viac...ale našlo sa tu veľa trápnych miest a miestami to bolo fakt až detinské. 65% ()

corpsy

Vianočná komédia, ktorá má bližšie k turbulentným nekorektným snímkom, ako k dojímavým romancám. A tu to rozhodne kvitujem. ()