Zóna smrti

Hong Kong / Čína / Macao, 2005, 97 min

Wilson Yip

Wah-Chuen Lam

Carl Chang

Televizní kamera, nepřesvědčiví herci, vykradený a špatný scénář. Navíc nefungující napětí mezi jednotlivými charaktery. K tomu málo akce a ještě je taková nijaká. Celé je to podbarveno dobrou, ale nevhodně využitou hudbou. Přes všechny zápory to ale není vůbec nudné. Jen děsně průměrné a nezajímavé.(24.2.2007)

Donnie Yen v plné parádě, sice se dostane ke slovu až na konci filmu ale stojí to zato:)) má velmi vyrovnaného protivníka "muž v bílém" :)(9.1.2008)

Tak tohle bylo hodně výživné. Začalo to dravě a čekal jsem úplně jiný vývoj, než jsem nakonec dostal. Poslední půlhodinka je velice štýlová. První dojde na řadu Jacky Wu, který během filmu vykuchá celou jednotku a jenom jsem čekal, kdy se potká s Donniem! Konečná bytka se Sammoem na pódiu je perfektní, nechápu kde se v Sammovi při jeho postavě bere ta akce, ale umí a předvedl to i v Ip Manovi 2. Jediné co nemuselo být a přišlo mi zbytečné, je Donnieho pád z okna. Jinak super. Takovou melu na tělo (bez létání a podobných stupidností) jsem hodně dlouho, pokud nepočítám Ip Mana, neviděl.(6.6.2010)

Opäť charizmatický Donnie Yen a jeho neľutosný štyl, ktorý doslova "kosí" svojích protivníkov... Sha po lang ako vojna podsvetia a mužov zákona. Obe strany sú veľmi vyrovnané, ale zvíťaziť môže len jeden. 8/10(12.3.2009)

Poučení: Nikdy nekonzumujte domnělé mrtvole její chlast, navíc v její přítomnosti. Nasere se, probere se, prohodí vás oknem a vy se letíte seznámit s manželkou ,,mrtvoly,, , čímž ze sebe i z ní uděláte mrtvolu taky. Konečně něco nápaditého. Proč by se taky mělo dopadat jen na prázdná auta, jak to dělají všichni ostatní, málo nápadití vzduchoplavci.(11.9.2012)