Epizody(12)
-
Unter Druck (S02E01)
-
Flusspiraten (S02E02)
-
Blind vor Liebe (S02E03)
-
Ein mörderischer Plan (S02E04)
-
Machtspiele (S02E05)
-
Auge um Auge (S02E06)
-
Die Falle (S02E07)
-
Katyas Geheimnis (S02E08)
-
Konkurrenten (S02E09)
-
Tödliche Gier (S02E10)
-
Schmutzige Geschäfte (S02E11)
-
Stille Wasser (S02E12)
Hrají
Bruno Eyron
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
L'onore e il rispetto (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gregor Seberg
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Lilian Klebow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Dietrich Siegl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Mona Seefried
Rakousko
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Sandra Cervik
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Helmut Bohatsch
Rakousko
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Země zločinu (2014) (seriál)
Eva Billisich
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Barbara Grahsl
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Christoph von Friedl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Laurin Kohut
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Max Mayer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Peter Rapp
Rakousko
Nejlepší seriály:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Zámecký hotel Orth (1996) (seriál)
Stefano Bernardin
Rakousko
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Juraj Kukura
Československo
Nejlepší seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Straty a nálezy (1974) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Marijan Hinteregger
Slovinsko
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Severin Ogris
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Martina Steinocher
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Ilona Grübel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Beate Landerl
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)