poster

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2005, 50 min

Režie:

Zdeněk Tyc
(další profese)
 • Renton
  ****

  Úplatkový skandál poškodil českou fotbalovou ligu na dost dlouho. Snadný úlovek je pro šikovné a vlivné vždy na dosah a spousta kapříku si své nové majitelé zdárně našla .. zkrátka korupce u nás bují na každém rohu. Díky neznámému dárci z metra máme tu možnost zaposlouchat se do krásně jadrné konverzace dvou funkcionářů fotbalu v podání pánů Čtvrtníček – Lábus. A skutečně je co poslouchat „Hele, viděl jsi jak hrála ta Barcelona? Ty vole, to jsem si spravil chuť. Viděl sto Milane. Ty vole, kucí vopálený, vole. Rozumíš.. A hrajou to tam ty vole, šolíchají .. ty kdyby sem přijely, tak nás sfouknou jako svíčku. To bych chtěl viděl vole. Ty by se z nich posraly, vole. Ty krávo. Hele Milane, já tě potom zavolám, jo? Já už na to nemám“ Hořká to zábava! :((27.4.2006)

 • Galadriel
  ***

  Ukázka naprostého vítězství formy (která je značne minimalistická a hlavně skvělá v podání Čtvrtníčka a Lábuse, výborně podkreslená smyčcovým orchestrem s klavírem) nad obsahem. Obsah je spíš k pláči než k smíchu (vzhledem k tomu, odkud ho autoři vzali).(8.3.2007)

 • Pohrobek
  ***

  Kam se nám to od Sofoklových dob posunulo dramatické umění? I když na druhé straně Aristotelovy jednoty zas až tak na frak nedostávají. V každém případě aby se z toho *** ****(6.2.2006)

 • Beckett51
  ****

  " Tyvole já jí šáhnu ve sprše na švába a ona povolí. - To ti slezou nehty, vole. - Ale né rukou vole, kopačkou." (31.12.2013)

 • Wacoslav1
  *****

  Vis co se rika u nas na vesnici? ze silnejsi pes mrda! plnej pocet bez dalsiho zbytecnyho okecavani(24.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace