poster

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2005, 50 min

Režie:

Zdeněk Tyc
(další profese)
 • sud
  *****

  Dyť já ten fotbal nedělám pro sebe, Milane...a voni mi ještě řeknou: Vám se ten fotbal jako líbil?! No to bys blil...co si potřebujou dokazovat, ty vole...Volal mi Pelta. - Čurák, co chtěl? - Nic, ty vole. - A cos mu řek? - No nic. - Tos mu řek dobře, ty vole...Viděls tu pentli? - Ty vole, ta byla přísná...to mi ho teda vyndej...von ti jako říkal že sou to peníze Jardy?...hele za Česko tam bude Čapoun...A co Dáša? - Já jí šáhnu ve sprše na švába a bude to. - Dyť ti slezou nehty. - Ne rukou, vole, kopačkou.... Jedinečná hra s nepřeberným množstvím hlášek. Ono je tam sice Ivánku, kamaráde..., ale já z toho cejtím pičo.(18.11.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jako ortodoxní sportovní fanoušek jsem dlouhou dobu žil v iluzi, že ten fotbal se udělá sám a výkony hráčů mají nějaký vliv na konečný výsledek. Děkuji Ivanovi Horníkovi za to, že mi svými jablky a kapry, zakutálenými podle notiček mezi příslušnými mrdkami, vysvětlil nesmyslnost mého odborného počínání v sázkových kancelářích a ušetřil mi tím nemalý finanční obnos. Také mu děkuji za skvělou předlohu pro scénář, z něhož vzniklo velice slušné divadelní povídání doprovázené fantastickými verzemi sportovních znělek. Takže Sportu Zdar! a penaltám v devadesátých minutách zvlášť.(18.6.2013)

 • Beckett51
  ****

  " Tyvole já jí šáhnu ve sprše na švába a ona povolí. - To ti slezou nehty, vole. - Ale né rukou vole, kopačkou." (31.12.2013)

 • WANDRWALL
  *****

  Inu zase důkaz, že realita je často zábavnější než různé scenáristické výmysly. Velimi dobře jsem se bavil. Realita vyrábí humor, tohle motto zde platí absolutně.(19.8.2010)

 • B!shop
  *****

  Naprostej masakr, dost mozna nejsprostejsi rozhovor v ceskym filmu. Mozna bych se smal jeste vic, kdybych o tematu vedel vic, ale i tak je to strasna rezba. Ctvrtnicek ze sebe ty sprostarny sype jako kdyby tak mluvil furt a Labus mu zdatne sekunduje a je u toho rudej jak prase. Mozna, ze to je krapet nevyvazeny, protoze Labus dost casto pouze odpovida jako super, jasne a podobne, ale je to fuk. No a pak tu je Polasek, kterej na zaver vysvetli, o co ze to tam vlasne jde a je to taky masakr. Jediny, co mi vadilo, byly asi tri pisnicky toho silenyho vlasatyho hovada, ne ze by zpival spatne, ale byl fakt prisernej a akorat zdrzoval. Sice to neni cistejch 5*, ale dam je.(7.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace