poster

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2005, 50 min

Režie:

Zdeněk Tyc
(další profese)
 • EdaS
  ***

  Hodně přeceňovaná záležitost, řekl bych, natáhnutá aspoň na třičtvrtě hodiny trapnými scénkami a písničkami. Samotné dialogy samozřejmě nemají chybu.(11.1.2007)

 • venus
  odpad!

  Trapný stupidní humor, který mi opravdu nic neříká. Je to jako když přijdete do mateřské školky, řeknete "hovno" a všichni se začnou smát. Divadlo by mělo mít nějakou úroveň. Napsat scénář, který z poloviny obsahuje jen "tyvole tyvole", to je fakt ubohé. Smysl pro humor mám, směju moc a ráda, ale tohle prostě není humor... je to úplně o ničem. Čtení z papíru, postávání na podiu - to není umění!(12.6.2008)

 • Wacoslav1
  *****

  Vis co se rika u nas na vesnici? ze silnejsi pes mrda! plnej pocet bez dalsiho zbytecnyho okecavani(24.8.2013)

 • Ruut
  *****

  Tak dámě za pětník, co vole? Hele pičo! Jinak ti šáhnu na švába!(28.5.2006)

 • Gilmour93
  ****

  „Vždyť já to nedělám pro sebe, ty krávo, vole..“ Jasný důkaz toho, že nejlepší scénář píše sám život a že si současný český fotbal to brodění v řídkých lejnech bezezbytku zaslouží.. Přidám k dobru odposlechnutou konverzaci ze stadiónu Viktorky Žižkov v zápase se Zlínem v době ještě před vypuknutím úplatkářské aféry, kdy se mezi sebou bavili dva důchodci v hledišti: „Vosumdesátá minuta a furt 0:0. No my ho snad dnes nedáme.“ - „Hele, Lojzo, klídek. V devedasátý foukne pently..“ A pak že je tipování výsledku sportovních klání nějaká věda. Pokud znáte noty, nemůže vás překvapit, že silnější pes kopuluje..(26.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace