poster

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2005, 50 min

Režie:

Zdeněk Tyc
(další profese)
 • EdaS
  ***

  Hodně přeceňovaná záležitost, řekl bych, natáhnutá aspoň na třičtvrtě hodiny trapnými scénkami a písničkami. Samotné dialogy samozřejmě nemají chybu.(11.1.2007)

 • Enšpígl
  *****

  Tohle je jiná dimenze humoru.CO věta To už kultovní hláška. Čtvrtníček na hrad!(6.6.2006)

 • brit84
  ****

  Mě u toho zaujala jedna věc. Ať už se to týká kohokoliv, kdo mluví někdy na veřejnosti nebo do televize. Většinou vystupují uhlazeně, mluví spisovně, málokdy se zadrhnou, no prostě radost poslouchat. A pak se objeví nahrávky ze soukromí, ať už u politiků nebo tady něco s fotbalem a člověk má pocit, jak kdyby ten rozhovor byl nahranej v nějakým ústavu a dotyční vychodili maximálně pár let pomocné školy.(20.1.2013)

 • paascha
  ****

  Jeden z nejvtipnějších počinů posledních let, což vzhledem ke kvalitě a jisté pomíjivosti svědčí o fatálně klesající úrovni našeho filmu, života a vůbec.(4.5.2010)

 • Segrestor
  ****

  Těžko si představit, jak takové dialogy někdo vymýšlí a ještě tím reflektuje současnou korupční scénu. Takový umělec prostě neexistuje. Ale i tak Petru Čtvrtníčkovi muselo dělat velké potěšení, když zkrátka jen přepsal záznamy z policejních odposlechů do nějakého celku. Kdo by si byl pomyslel, jak tyto "hlášky" rychle vletí do oběhu. Halt, lidi mají rádi, když se oficiálně mluví sprostě. Dokáže je to neskonale rozesmívat. Komiku toho všeho umocňují herci Čtvrtníček a Lábus, kteří se u toho tváří, jakoby zrovna kupovali rohlíky a mlíko. A na pozadí toho všeho visí ve vzduchu ta skutečnost, že se vlastně takhle někdo skutečně bavil, že takhle funguje pozadí českého fotbalu. Ivánku, kamaráde aneb Jak z trapné ostudy vykřesat nůši plnou humoru.(10.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace