Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2005, 50 min

Zdeněk Tyc

Hodně přeceňovaná záležitost, řekl bych, natáhnutá aspoň na třičtvrtě hodiny trapnými scénkami a písničkami. Samotné dialogy samozřejmě nemají chybu.(11.1.2007)

• venus

Trapný stupidní humor, který mi opravdu nic neříká. Je to jako když přijdete do mateřské školky, řeknete "hovno" a všichni se začnou smát. Divadlo by mělo mít nějakou úroveň. Napsat scénář, který z poloviny obsahuje jen "tyvole tyvole", to je fakt ubohé. Smysl pro humor mám, směju moc a ráda, ale tohle prostě není humor... je to úplně o ničem. Čtení z papíru, postávání na podiu - to není umění!(12.6.2008)

Vis co se rika u nas na vesnici? ze silnejsi pes mrda! plnej pocet bez dalsiho zbytecnyho okecavani(24.8.2013)

Tak dámě za pětník, co vole? Hele pičo! Jinak ti šáhnu na švába!(28.5.2006)

„Vždyť já to nedělám pro sebe, ty krávo, vole..“ Jasný důkaz toho, že nejlepší scénář píše sám život a že si současný český fotbal to brodění v řídkých lejnech bezezbytku zaslouží.. Přidám k dobru odposlechnutou konverzaci ze stadiónu Viktorky Žižkov v zápase se Zlínem v době ještě před vypuknutím úplatkářské aféry, kdy se mezi sebou bavili dva důchodci v hledišti: „Vosumdesátá minuta a furt 0:0. No my ho snad dnes nedáme.“ - „Hele, Lojzo, klídek. V devedasátý foukne pently..“ A pak že je tipování výsledku sportovních klání nějaká věda. Pokud znáte noty, nemůže vás překvapit, že silnější pes kopuluje..(26.11.2009)