poster

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2005, 50 min

Režie:

Zdeněk Tyc
(další profese)
 • Ruut
  *****

  Tak dámě za pětník, co vole? Hele pičo! Jinak ti šáhnu na švába!(28.5.2006)

 • Eddard
  ***

  Na první shlédnutí jsou to poctivé čtyři... záplavy sprostě-vtipných hlášek v podání dvojice Čtvrtníček-Lábus vám promasíruje bránici. Na druhé shlédnutí jsem se taky párkrát zasmál a o něco víckrát ušklíbl, ale kouzlo už se valem vytrácelo. No a napotřetí už mě to docela štvalo. Je to jednak obšlehnuté (originální rozhovory přepsané v novinách jsou vtipné sami o sobě), jednak to nestaví na ničem jiném, než na faktu, že si dva zkorumpovaní funkcionáři sprostě povídají po telefonu. Když se nad tím zamyslíte, je to jenom "vývar" jak říká Čtvrtníček v jednom ze tří nechutně krátkých bonusů na DVD (pokud ho máte v plánu koupit, vřele nedoporučuju). Za první nadšení jsem ochoten zůstat na třech. 60%(20.7.2006)

 • HoneyBunny

  Prosím tvůrce o napsání hry Jirko, kamaráde, co mi to děláš? o současné politické situaci v Čechách (a na Moravě).(3.11.2006)

 • - Celý projekt prakticky nepotřeboval žádný scénář, jelikož drtivá většina replik dvojice Lábus a Čtvrtníček je výsledkem záznamu policejních odposlechů vyšetřovaných fotbalových funkcionářů a zbytek iprovizace herců. (korbitch22)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace