Začalo to v roce 1928 v Kentucky… Strašlivá nákaza zvaná „Bílý mor“ si vyžádala 63 000 lidských životů. Obří sanatorium mělo izolovat nakažené jedince a poskytovat zázemí děsivým experimentům, které měly jediný cíl - nalezení účinného léku. Hluboko v základech sanatoria vybudovali šachtu, která polykala všechny zemřelé. Nejmasovější hrob na světě získal přezdívku „Tunel smrti“. V roce 1958 objevili lék a sanatorium zavřeli. Gigantický památník utrpení a bolesti měl usnout navěky. Jenže teď se probouzí… Nyní se pět dívek rozhodlo v něm přespat. Každá na jiném patře, odhodlaná o samotě přežít noc na nejděsivějším místě na světě. Tohle je jejich příběh a skutečně se stal… (oficiální text distributora)

ES13

Asi se trošku ztrapním, ale mě se tento film líbil hodně! Hodně sem se u něj i bála a musim říct, že celkově mi byli sympatičtí i herci. Konec byl trošku přitažený za vlasy, pro to bod dolu, ale jinak super horor. ()

Pollini

Tohle není teenagerovský horor, ale horor o zrůdnosti. Všichni dostanou, co si zaslouží, dozvím se celkem zajímavou zápletku, i když spousta věcí je klišé, ale pořád mě to nějak udrželo v pozornosti a je to jeden z filmů, který můžu vidět víckrát. Předesílám, že u filmů nikdy nečtu recenze předem a tedy jsem netušila, o co ve filmu půjde,abych měla vlastní názor. ()

KacuDLe

Jelikož jsem se na tento horor koukala někdy kolem třetí v noci, tak jsem si myslela, že to byl důvod, proč jsem to nepochopila, ale zřejmě ne... Bylo to strašně šíleně zamotaný - minulost, budoucnost a současnost. To, že tyto osoby měly něco společného s minulostí sanatoria jsem pochopila, ale závěr, kde vlastně dotyčná hlavní osoba zjistila, že vlastně už dávno umřela.... buď jsem tento horor totálně nepochopila, anebo v tom hledám něco, co tam vůbec nebylo, ale efekty a lekáky celkem super ;) Proto 2 hvězdičky. ()

Mahonney odpad!

Může mi někdo vysvětlit o čem to jako bylo a jak to dopadlo? Dal sem to rychloposuvem a nehodlám si projekci opakovat... ()

nahrabal

Podle názvu a trileru to mělo celekem slušný potenciál, ale opak byl pravdou. Bylo to nudné, nudné a jo zapoměl jsem bylo to nudné!!!!! ()

Lapis

Dvě hvězdičky za noční můru o tom ošklivém vrzajícím vozíku :) Jinak zmrzačený potenciál příběhu o sanatoriu smrti. Trošku zapojit hlavu a mohlo to dopadnout o hodně líp. ()

Rathe

Na tento film jsem se velmi těšil, protože jsem viděl trailer, který vypadal velmi slibně. Prostředí, tedy sanatorium, je pro takové filmy jako stvořené. I tak film naprosto pokazili. Kamera se snažila dokázat také to nejlepší, ale ty trhané pohyby mi vůbec neseděli a byly spíše směšné. K tomu když do hereckého obsazení dosadíte pět polen, tak co s tím chcete natočit? Nevím, proč všechny "nechuťárny a strašidelné" momenty byly natočeny tak divně. Dále - začátek, který je prokládán retrospektivně je naprosto hloupý. Chvílemi mi ten film připomínal PC hru - pořezej si ruku a otevřou se ti dveře. A ty dvě dívčiny na stejném patře (řekl bych asi hlavní postavy, nevím) - tím, že hned věděli co, kdo, kde - na uvěřitelnosti příběhu to teda moc nedalo. Atmosféra a i celý film na mě působil moc uměle. Lekací momenty byly u mě bez odezvy. Film jsem dokoukal celý. Podtrženo, sečteno - film stál za kulový. ()

goodridge odpad!

Nuda, kktina, bez strachu, bez atmosféry. Síce tie fľandry vyzerali dobre, ale boli na toľko blbé, že som to musel vypnúť. ()

capitanflash

Musím říct, že film mi nepřišel až tak vyloženě špatný, alespoň ne tak, aby patřil do top nejhorších filmů. V rámci žánru řekněme béčkového (spíš tedy céčkového) hororu jsem viděl i výrazně horší počiny. Každopádně film je jako horor opravdu slaboučký, přestože námět není v rámci žánru nejhorší. Nicméně logika postav (i děje) je mizivá, dialogy jsou tak idiotské, že jsem se několikrát skutečně zasmál a nejvíc mi vadily neustále flashbacky s nějakými rozmazanými záběry minulosti, a zrychlené jakoby hororové záběry, které ale fungují jednou- dvakrát za film, ne každé 3 min. Na druhou stranu jsem se vyloženě nenudil a na holky je pěkný pohled :-) Je to tak na 30%, ale za povedený plakát a protože má film až nespravedlivě špatné hodnocení dávám 2*. ()

Caviar

Pro pána krále, co to bylo za blbost,vůbec to nedávalo smysl, absolutně zmršené postavy se celý film.nahánějí po chodbách nějakého rádoby sanatoria, utíkají před něčím, o čem nemáte ani potuchy, co by to mohlo být a konec, darmo mluvit.Jeden bod, za občas dobrou kameru, jinak nuda, nuda, šeď, šeď. ()