• Pohádka

Divergence (2014)

Není to špatný film. Musíte to brát jen jako film oprostit se dnešní dobou. Jinak mě zaujalo ohraničení města inspiraci vzali z radaru Duga ( datel)...

Malé dohazovačky (1995)

Tento film je super. Dobrá adaptace na knihu Luisa a Lotka. Ale tento film má 2 dabingy a popravdě dabing dělá hodně. Nejlepší dabing z roku 96 vtipnější, novější stojí za starou belu. Ten film tím novým naprosto shodily.....

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Seriál stajda všech srajd futrál. Neuvěřitelné že to má tolik příznivců přesně jako ulice.

Zoo (2022) (seriál) odpad!

Mělo to slušný potenciál ale zase průser jako u 99% seriálů kde kámen prcá cihlu..... Ono to asi už bez toho nejde.

Gumy - Pohřeb (2022) (epizoda) odpad!

Vydržel jsem 10 minut než jsem to vypl. Nečekal jsem po takové reklamní masáži takový výbuch.

3Bobule (2020)

Veliké zklamání. Bobule 1 a 2 jsou dobré filmy, ale toto je nezajímavé, nehumorné. Možná to zapříčinila smrt pana Postráneckého.

Zakleté pírko (2019)

Jedna hvězda za prostředí toť vše. Muzika byla jak z nějakého B amerického akčního filmu. Prostříhanej film jako mizerný seriál.... No co dodat? Doby kdy byly Troškovy filmy na úrovni jsou dávno v tahu.....

Špindl 2 (2019)

Takže, tento film jsem dokoukal, dalo to práci, ale dokoukal. Kdyby se otrouhali zbytečné, kýčovité nebo amerikanistické scény tak z filmu zbude 30 minut. Několik scén kde vyskytl Navrátil byly celkem vtipné. Ale ten zbytek????? Jedna hvězda za umístění natáčení a jedna hvězda Navrátila.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Čekal jsem teda něco jiného, ale toto opravnu ne. Z počátku to celkem šlo z počátku příběh nebyl zase až tak špatný. Ale závěr teda hrůza. Bylo to celé takové kostrbaté něco se povedlo a v zápětí bylo velé ALE. Zbytečné kombinování. Hlavní hrdina by jako vypravěč v rozhlasu by byl dobrý, hlas má hezký, ale jako herec má ještě co dohánět. Místy to bylo až moc umělé. Celou pohádku bych přirovnal asi tak k tomuto na záčátku jsem se těšil na moc dobrou klobásku se spostou masa ale v průběhu příběhu jsem zjistil že jím ten nejlevnější točeňák.

Decibely lásky (2016) odpad!

Tak toto je fakt síla. Vytrpěl jsem do konce. Nemá to nápad, zápletku a celkově tomu chybí drive.