Začalo to v roce 1928 v Kentucky… Strašlivá nákaza zvaná „Bílý mor“ si vyžádala 63 000 lidských životů. Obří sanatorium mělo izolovat nakažené jedince a poskytovat zázemí děsivým experimentům, které měly jediný cíl - nalezení účinného léku. Hluboko v základech sanatoria vybudovali šachtu, která polykala všechny zemřelé. Nejmasovější hrob na světě získal přezdívku „Tunel smrti“. V roce 1958 objevili lék a sanatorium zavřeli. Gigantický památník utrpení a bolesti měl usnout navěky. Jenže teď se probouzí… Nyní se pět dívek rozhodlo v něm přespat. Každá na jiném patře, odhodlaná o samotě přežít noc na nejděsivějším místě na světě. Tohle je jejich příběh a skutečně se stal… (oficiální text distributora)

Hashirama odpad!

Co je sakra tohle? —- nějakej pičusek. Je to strašidelné. Představte si, že kdesi v Americe žije dement. Neumí nic, jen čumí na horory, masturbuje a mačká si beďary. V rámci UncleSamCare začne sociální systém vyplácet všem dementům dávky na podporu rozvoje jejich životních možností. Nejen, že se státní pokladna zcela vyprázdní, ale náš dotyčný dement si ještě pořídí véčkovou Nokii a natočí takovou mrdku, která terorizuje slušný lidi i za oceánem. Nic v této mrdce (slovu film se záměrně vyhýbám) nedává smysl, posloupnost záběrů a střih člověk absolutně nepobírá, neorientuje se ani v čase ani v prostoru, což je v mrdce, kde se nic neděje, dost na pováženou. Sekající se obraz, děsivě nechutná počítačová animace inspirovaná Birdemic, jen ne v tak vysokým rozlišení, kreténské vložky s vyjebanými zvuky a debilními filtry z uložta a ten nejpostiženější výkvět amerických neherců, jejichž etudy se nedají srovnat s ničím zaznamenaným na celuloid, to všechno je příšerná a hrůzostrašná realita, kterou tahle mrdka rozsévá po celém světě. Zpočátku jsem si říkal, že nenechám takovouhle mrdku zkazit mi flow nějakým odpadem a dám tam tu jednu aspoň za nějaký ty hezký mařky, ale jedná se o suverénně nejhorší věc, kterou jsem uzřel za poslední jahry, a jiné hodnocení tu prostě nepřipadá v úvahu. ()

lift666

Nudněji to nešlo?Tohle je doslova a do písmene "horor pro sedmiletý".U některých případů ani to ne.Proboha,to je hrůza.Ke konci se to trochu zlepšilo,což mě odradilo dát tomu odpad!,ale nedívejte se.Tady vážně ztratíte 97 minut drahocennýho života. ()

/:-D odpad!

musim len varovat dalsie generacie NEPOZERAJTE TO ANI SA TO NESNAZTE DOPOZERAT nieco take strasne nudne a odflaknute som uz davno nevidel ()

dEstr0y3r odpad!

Připitomnělý příběh, příšerný scénář, nepředstavitelně nudné scény, při kterých borka 20 minut prochází chodbou a vůbec nic se neděje mně opravdu uspávali. Po celý film (aspoň co jsem vydžel se dívat) se nás režisér snaží upoutat "lekačkami" jak vizuálními, tak zvukovými. Jsou však nepředstavně předvídatelné, ubohé a nudné. Opravdu jeden z mála filmů, které jsem fakt nedal do konce. odpad! ()

DarkMatter

Po stránce režisérské a po stránce kamery docela zajímavý film. Obsahuje spoustu nápadů a zajímavých záběrů. K hororu se takovéto efekty docela hodí. To by bylo v pořádku, kdyby děj stál alespoň za něco. Jednoduše jediné co se mi alespoň trochu líbilo bylo těch pár zajímavých záběrů a efektů. Za ně jednu hvězdičku. ()

PB2 odpad!

Nevím co to je, ale film to není. Ze začátku na nás střihač zkouší 3 časové linky, naštěstí toho za chvíli nechá a zůstane jediná, a ta stojí za houby. Zřejmě tím nebyly uspokojeny jeho choutky, tak do zbytku aspoň nastříhal různé přechody duchů - ti se objeví většinou kdo ví kde, projdou kdovíjakou chodbu, dělají kravál a zmizí. Kromě toho už je tu jenom film o skupince studentů (hrdinka, mrcha1, mrcha2, IŤák a možná ještě někdo), kteří jsou vyvražďováni v opuštěné nemocnici (kam je v rámci vtipu zanesli jejich spolužáci - ale ti jsou vraždeni taky). Nakonec se dvěma podaří utéct, ale pak se zamyslí, otočí se a jdou zpět (!!!). Tenhle "film" je tak špatný, že jsem Vám vyzrazením konce ušetřil 97 minut života, za což mi nejspíš poděkujete, pokud je opět promarníte a pustíte si to :). Téma mohlo být zajímavé, ale tohle zpracování je na facku. Teď mě napadlo, že celé tohle dílo by se dalo popsat tímto rozhovorem: "Pamatuj, dceruško, jediné, co musíš udělat aby sis zachránila život ve strašidelném domě je... " STŘIH "Hůůůůů" :) ()

andulasafarova odpad!

Hodně náročný (ve špatném slova smyslu) "film". Kdyby se myšlenky zhmotňovaly, tak mi hlavu obestřou zběsile rotující otazníky a v závěru mi exploduje hlava. ()

Zl0 odpad!

Ak ste náročný divák, tomuto filmu sa vyhnite. Ak nemáte radi horrory, tiež sa mu vyhnite. No ak ste niekto kto má rád horrory a vyvražďovačky a viete prižmúriť oko nad prízemnosťou, neoriginalitou, chybami v logike a pozliepaným dejom bez invencie ... aj tak sa tomu vyhnite! ..priznám sa že hodnotím a komentujem aniž by som to dopozeral, nedokázal to však nikto z nás troch čo sme si to kedysi požičali z dvd požičovne. ()

vozralec

Výborná vizuálnost zvítězila s přehledem nad vším ostatním. Nejlepší postavou byl pán s vozíkem. Kdyby režisér dostal do ruky pořádný scénář a pořádný peníz, tak dle mého dokáže natočit parádní halucinogenní horor. ()

alba odpad!

Keďže je horor mojím obľúbeným žánrom, rozhodla som sa, že urobím výnimku a pozriem si tento film bez toho, aby som si predtým pozrela hodnotenie na csfd. Bola to chyba :D Film neodporúčam ani ako spôsob ako zahnať nudu.. ()

ANTYCHRYST odpad!

I kdyby to mělo 50 pater a 50 běhniček v nočních košilkach.. Pořád to bude neskutečna sračka!! Žumporežisér se očividně rozhodl jít cestou koz a polonahych krasavic... Tvl..až se budu chtít koukat na kozy.. mrknu třeba na xhamster... Já se těšil na horror dle dobře znějícího názvu... Jediné utrpení..které jsem při sledování tohoto braku pocítil bylo ... Utrpení vydržet to dokoukat do konce.... 10% za ty nahotinky..vzhledem k tomu.. že Jsem normální Heterosexuální Jedinec....Ostatní... čistá zoufalost..amaterske pc efekty..atmosféra...atd...Hnus.. Bleeee.. ()

elimS

10% - komentář 20ti slovy: 659 náhodných "hororových" střihů a záběrů, herecké obsazení k hovnu a nulový děj s debilní "šokujícím" závěrem. Nejstrašidelnějsí je úvodní prolog. ()

topi80

Nějak si neumím s hodnocením poradit. Vizuál za to rozhodně stojí, prostředí je skutečně vymazleně odporné. Jenže snaha o cool střihy a chaos v tom, co se děje teď a co někdy jindy, je vyloženě otravná. Navíc v druhé polovině se nám někam vytratil i samotný příběh, napětí i ten kousek tajemna, který to zpočátku mělo. 20 % je asi moc přísných, ale o moc víc tomu i přes veškerou snahu tvůrců dát nemůžu, neboť dojem to nezanechalo. ()

Prankster odpad!

......................!!!BU!!! - tak to je celý film. S posouváním se tech 97 min dá proletět za 10 minut aniž by jste o cokoli přišli... ()