poster

Křídla přírody (TV film)

 • Francie

  Ailes de la nature, Les

Dokumentární

Francie, 2002, 153 min

Režie:

Jacques Cluzaud

Hudba:

Bruno Coulais

Hrají:

Jacques Perrin

Producenti:

Jacques Perrin
(další profese)
 • k.rakonos
  *****

  Nádherný přírodopisný cyklus. Tak trochu člověk celému týmu obdobných dokumentů závidí...(4.5.2014)

 • Via
  *****

  Konečně!!! Hudbu z tohoto velmi dobře natočeného dokumentu už znám pár let... a dlouho jsem čekala na dokument, až si ke mně tzv. najde cestu - stalo se - díky Hope ;) Jinak plně doporučuji - výborné snímky, spousta známých ptáků i neznámých, o jejich životě, kde v lecčems jsme si hodně s některými podobní...(26.1.2011)

 • SeanLSD
  *****

  Bolo jasné, že nasadenie, ktoré celý tvorivý tím venoval zachyteniu života ( a hlavne putovania ) vtáctva muselo byť obdivuhodné, ale rozhodne mi nenapadlo, že použijú tak sofistikovanej metódy, akou je imprinting... ( a neviem, či to tak úplne schvaľujem ).(23.4.2014)

 • FortKnox
  ***

  V porovnání s britskými přírodopisnými filmy, tenhle vypadá průměrně. Nedovedu si vysvětlit co BBC dělá lépe. Co je ovšem na tomto dokumentu to nejzajímavější je až film o filmu nazvaný Stěhovaví lidé, který najdete na druhém DVD. Jak si vychovávali ptáky a nahrazovali jim matky, aby v nich ptáci v dospívání měli absolutní důvěru je neskutečné. Taky je zajímavá skutečnost, že filmaři filmují na nějakém atraktivním místě dva měsíce a do konečného dokumentu dají pouze 1 minutu pořízeného materiálu.(5.7.2011)

 • DinoRaptor
  *****

  Moc pěkný dokument o ptácích se zajímavými záběry.(5.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace