Sherry Swansonová, která byla závislá na drogách a spáchala loupež, se vrací z vězení. Přímočará mladá žena se snaží zařadit do běžného života. Naváže kontakt s bratrem Bobbym, který vychovává její dceru Alexis. S holčičkou, na níž jí velmi záleží, se pokouší obnovit normální vztahy. Nějakou dobu se zdá, že prolomí nedůvěru okolí a dodrží své předsevzetí fungovat jako zodpovědná matka. Úspěšně abstinuje a získá místo vychovatelky malých dětí... Zmatená Alexis však vyrůstá pod vlivem bratrovy manželky Lynn, která na Sherry žárlí. Odcizení dívenky s její skutečnou matkou se prohlubuje. Sherry, jež se mezitím spřátelí s drsným sympaťákem, propadne beznaději a znovu sáhne po drogách... Příběh byl podle autorčiných slov inspirován reálným osudem její kamarádky z dětství. Snímek Sherrybaby, natočený v lokalitách New Jersey, se opírá o přesvědčivý výkon Maggie Gyllenhaalové v titulní roli a prozrazuje autorčinu dokumentaristickou zkušenost. Ilustruje mechanismy návratu delikventů do standardní společnosti a je rovněž obecnější úvahou o mladých lidech, kteří v životě selhali a snaží se o nápravu. (oficiální text distributora)

swoulen

Jaksi odnikud nikam. Ano, dovídáme se během děje určitá fakta, co nám odpoví na pár otázek, výsledný dojem z filmu nic moc, možná minutu přemýšlíte, co mohla udělat hlavní hrdinka líp, ale tím končíme. To nezachrání ani Maggie svým přesvědčivým výkonem. Škoda. ()

Miloško

Je to film o Sherry,o drogách,o hladaní cesty späť. Prvotriedny výkon tu podala M.Gyllenhaal.Tak realisticky,nefilmovo zahratú postavu som už dávno nevidel.A asi sa ani nehanbila,lebo je tu dosť odvážnych nahých scien. Filmu trochu chýba tempo,ale to by ani nevadilo,lebo toto je iný film,komornejší,festivalový. ()

Idealista

Chudák holka musela prožít tolik zlého a mně to vůbec nezaujalo ! Asi budu pořádný parchant , kterému jsou osudy jiných fuk ! A nebo že potřebuji napínavější příběh , všechny ty "dramatické" okamžiky nijaké . M.G je dobrá herečka ale tady mně vůbec nezaujala a D. Trejo - nemám ho rád v akčních filmech a tady působí ještě hůř . ()

gotham

Poměrně průměrný film o matce feťačce, která bojuje o to, vychovávat svého syna. Nemám moc rád filmy, které útočí na city diváka pomocí sentimentu, lítosti a odpuštění, navíc když je hrdinkou závislá matka, která má i zkušenost s vězeňskou celou. Já bych jí teda to dítě do péče nedal ani náhodou, to by musela sakra dlouhou dobu sekat latinu, a ne jen pár dní a šup znovu na fet. Pro Maggie Gyllenhaal jistě zajímavá herecká příležitost, ale mě to nijak neoslovilo. 50% ()

solisoli

Úzkostný a hodne negatívny príbeh matky Sherry s kriminálnou minulosťou, ktorá sa beznádejne snaží získať náklonnosť svojej dcéry, keď sa o ňu zatiaľ stará brat so švagrinou. Nikto jej neverí a nedáva šancu. Navyše jej incestný otec, len potvrdzuje príčinu morálneho úpadku Sherry, ktorá márne hľadá nový zmysel života. Hodne reálne ponúknuté, aj keď nič mimoriadne a v niektorých momentoch nezáživné, avšak zmysluplné tak, ako to niekedy nastolí, krutý osud . ()

david666

Tak nevím *** je málo a **** je zase moc. Pravda je, že film táhne hlavně Maggie. Jinak zbytek tady hraje druhé housle. Taky Danny Trejo mi tady připadá jako by nebyl ve své kůži (aspoň jednu mrtvolu mu mohli nechat:-)). JInak příběh mě připadá vcelku reálný (s ohledem na to, že se odehrává v USA) - tyhle situace asi řeší dost lidí. Na druhou stranu se u těchto filmů nemůžu moc přenést přes to, že si za to mohou z velké části sami. Proto asi slabší hodnocení. ()

Mrenka

Maggie je fakt hustá. Jak se klátí ze strany na stranu, stále v ní vidím sekretářku a ségru donieho, mě chytla za srdce. ()

FandaF

Podle komentářů a nízkých hodnocení zde, usuzuji, že většina hodnotících nepochopila o čem ten film je, nemá vlastní děti a zřejmě si ani nestihli všimnout skvělých hereckých výkonů... Dodávám jen - až budete mít větší životní zkušenost, podívejte se na to znovu... ()

Sathine

Neznám žádné role, které hraje Danny Trejo. I když samozřejmě vypadá jako drsňák, tady mi jeho hodná role vůbec nevadila. Celkově se mi tento film dosti líbil a bylo to určitě velmi vítané zpestření na rozdíl od všech ostatních filmů, které jsem teď viděla. ()

Sopholojong

Maggie polovicu stopaze vytrcajuca stuple v roznych topoch na jej ovisajucich ceckoch, Maggie fajciaca jeden "dick", Maggie v posteli s Dannym "badass" Trejom, Maggie snaziaca sa zaradit do normalneho zivota po drogovych a zlocineckych "avanturach". V nezavislej polohe... Inak nic nove pod Slnkom! ()

Profík

Mám rád Maggie a jen díky ní se tenhle film téměř o ničem drží nad průměrem. Přitom námět vypadá zajímavě, ale je nevyužitý. 65%. ()