Příšera

Režie:

Jennifer Kent

Scénář:

Jennifer Kent

Matka bojuje se strachem svého malého syna z příšery ukrývající se ve skříni, brzy ale pozná, že bude muset zápasit s její zlověstnou přítomností všude kolem nich. (oficiální text distributora)

samuele

Zaujímavá atmosféra pri ktorej vhupnete do deja po chvíľke sledovania. Prvky hmyzu dotvárajú príjemne chladnú atmosféru a čierno biele prevedenie ozvláštňuje vizuálnu stránku veci. Krátke, náladovo hravé, jemne atmosfericky strašidelné a na záver dosť dobrá scéna, po ktorej som si prial ďalšiu a ešte lepšiu, ktorá ale neprišla. Ale aj tak odporúčam. ()

chimeracerberus

Čierno-biely film od začiatku zaujme svojou atmosférou. Starší dom, neporiadok, tajuplná skriňa a tma - to je predsa atmosféra toho najklasickejšieho hororu. Ale tento horor až tak klasický nie je. Na záver: KAMERA: 9/10 * DEJ: 8/10 * ORIGINALITA: 8/10 * ()

Honza dAve

Rozjezd filmu je nenápadný, i když zlověstná atmosféra je od počátku znát. O to drsněji pak tento krátký horor graduje a nahání pořádný strach a leknutí. ()

dewil21

Povinná výbava pro většinu rodičů - bubák, čert, skřítek, hlavně když ty ukřičený, dupající a vše demolující zlatíčka mají aspoň z nečeho strach a na chvilku jsou jenom těmi zlatíčky. Takový bubáky je třeba hejčkat :-D kdo už teď odškrtává dny zbývající do Mikuláše, určitě ví o čem mluvím... ()

Jantrneny

Tohle je něco pro člověka, který se umí na filmy koukat a žánr horrorů má rád...pokud to někoho nudilo, pustťe si raději Ouiju ()

kerouak

Vykvedlaná skříň a v před ní vykvedlaná matka se svym vykvedlanym dítětem a já se z toho mám jako co? Po...? ()

Miroslav.Zac

Asi dvakrát ve mě hrklo, ale nic víc. To ale neznamená, že tohle dílko neoplývá jistou originalitou, díky němuž si na něj vzpomenu vždy, když uslyším, jak něčí děti nechtějí spát a jejich matky je straší bubákem/bubáčkou. ()

ChristineD

Prvá polovica je desivo nudná, ale druhá je celkom strašidelná a koniec je tak milučký, že ma donútil pridať hviezdičku. Tých 10 minút môžete obetovať. ()