Zamoření

Deset let ležely všechny děti světa v bezvědomí, zasaženy záhadnou nákazou. Nyní se konečně probudily, aby naplnily společné poslání: úplné vyhlazení generace dospělých. Děti podobné zombie nemilosrdně vraždí všechny lidi, kterým je přes dvacet, a nešetří nikoho, včetně rodičů. A těch několik dospělých, kterým se zatím daří přežívat, si na útěku stále kladou otázku: kdo – nebo co – je za tímto ZAMOŘENÍM? (oficiální text distributora)

JP84 odpad!

Vždy když narazím na podobný film,řeknu si,jak vůbec mohlo něco takového vzniknout.Nemyslím tím to,proč na to někdo dá peníze,ale svědomí těch tvůrců.Co pak ti herci na sobě nevidí,že neskutečně přehrávají a nebo nehrají vůbec?Proč scénarista píše takové strašné nesmysly?Kameramanovi je úplně jedno,kam si postavil kameru?A režisér není schopen si všimnout,že točí strašnou sračku?Vždyť by stačila trocha snahy a vypadalo by to úplně jinak.To je jim úplně jedno,že po tohle díle budou vypadat jako trubky? ()

Ondrew

To malo byt co? Nevydareny pokus o film? Nechce sa mi verit, ze tvorcovia takto dosr@ali snimku, ktora je postavena na pribehu z pera Clivea Barkera. Ten sa dokonca ujal aj produkcie. Nechapem. Ma to v sebe urcitu "vlezlu" atmosferu, z ktorej by sa prave dalo riadne tazit, avsak autori to proste cele poslali do kytek (pri spomienke na "herecke... eeehmmm... vykony" mi je zle este i teraz). Odomna za 15%. ()

MaideN-SK

Jedna hviezdička za trochu inovácie v zombie filmoch, ale to je asi tak všetko. Herci akoby ich zobrali z Dolnej Hornej, dej klasický, koniec tak urobený, aby tomu ani sám scenárista nerozumel... a samozrejme, ako pre US publikum, všetko do detailov debilkovsky vysvetlené a povedané, aby náhodou niekomu niečo neušlo. Ešte aj dôvod, prečo sú na stenách policajnej stanice igelity, sú vysvetlené, dialógy typu: "Hej, stále sa na mňa hneváš? To ja som proti tebe svedčil na súde. Ale mal som ťa rád..." ach jaj. A keď som si pozrel vynechané scény, to bolo na plač, tam bolo vysvetlené dopodrobna ešte aj to, čo si každý človek domyslí, keď počúa ich "rozhovory". Naozajstný odpad a hanba pánu Clive Barkerovi, že na toto prepožičal svoje meno a že sa na tom podieľal ako producent. Tie prachy radšej mohol dať mne a natočil by som mu niečo lepšie. ()

Filatov

Já nebudu tak kritickej, jako drtivá většina zde. Nápad s dětma byl hodně dobrej a podle mě zahrály opravdu přesvědčivě. Začátek v nemocnici byl hodně dobrej a velká škoda, že pak nastalo hluchý místo, který trvalo až do onoho probuzení. Samozřejmě to bylo jenom čekání na to, až to probuzení přijde. Každej věděl, že se tak stane, ale já to prostě chtěl co nejdřív a vyprávění "navíc" mě zdržovalo. Pak Zamoření začalo zase poctivě šlapat. Napětí se dobře stupňovalo, překvapivý momenty mi nechyběly. Pravda postavy se chovaly někdy hodně nelogicky, ale tady mi to až tak nevadilo. Jo a všichni tu řeší, že neví, co tu nákazu vlastně způsobilo a sází tu za to body dolů...snad jen...nenapadlo vás, že by to třeba mohl být záměr tvůrců a nemá se to vědět? ()

Vital

Jo,kde jsou ty časy,kdy ještě James Van Der Beek jako Dawson ze známého seriálu Dawsonův Svět dokázal projevit emoci....ale žádnéí strachy,ti ostatní neherci na tom nejsou o nic líp. ()

dr.who

Ako napad dobre. To by ale tvorci nemohli zostat iba pri napade, filmu chyba uplne vsetko - dobri herci, zapletka, akcia, pointa... Obrovska skoda, ze takto dobre vypadajucu mylsienku potopili v prvej mlake, na ktoru narazili.. Skoda... ()

WhiteDevill odpad!

Díky tomuhle "hororu"(??????!!!!!) jsem přišla od 84 minut čistého času prakticky a pak další 2 hodiny teoreticky,jelikož jsem přemýšlela,zda mi uniklo něco zásadního,kvůli čemu jsem ten film nepochopila!Neuniklo,jen to je prostě blbý,blbý a blbý!Jestli se někdo chystá se na to dívat,tak ať se připraví na to,že tenhle film mu rozhodně nic nepřinese,možná tak rozčarování... ()