poster

23

 • český

  Číslo 23

 • anglický

  The Number 23

 • slovenský

  Číslo 23

Mysteriózní / Drama / Thriller

USA, 2007, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  *

  4 krát 23 minut plných utrpení a zoufalství. Mého utrpení a zoufalství.(4.6.2007)

 • hirnlego
  ***

  (3,5* ... 2 + 5 + 8 + 5 + 3 = 23!!§ :-O )(13.12.2009)

 • DaViD´82
  ***

  Začíná to nadějně. Zajímavý námět i jistá atmosféra se tomu zpočátku upřít nedá. Jenže scénář se v druhé polovině filmu naprosto "zblázní" a tak jde veškerá atmosféra do kytek. Překvapivě to tentokrát není až tak chybou Schumachera, který se snaží seč může a do nejedné scény nějaký vizuální nápad či atmosféru procpal, ale čistě scénářem. Přitom z námětu by bezesporu šlo udělat dobrý základ k filmu, jelikož pointa sama o sobě není až tak hloupá. Jen je velice špatně podaná. Výsledkem tedy je průměrný thiller jakých jsou na poličkách videopůjčoven desítky. Další z řady nevýrazných snímků v nevyrovnané filmografii Joela Schumachera.(18.6.2007)

 • B!shop
  ****

  Tak uz je to tady, Carrey si to zkusil konecne v thrilleru a byl proste perfektni. Jako Walter sice ze zacatku sem tam hodi i nakej ten vtipek a pri jeho povolani lovce psu se mi vybavil Ace Ventura, ale jako Rybka je proste genialni a pekne drsnej. Dost tomu taky pomohl jeho vzhled a kamera, ta je pri vypraveni Rybkovo pribehu prakticky genialni. Jinak co se tyce pribehu, napad slusnej, zpracovani taky, jen uz to bylo misty krapet prehnany a konec je zbytecne prekombinovanej, asi zalezi na tom, jestli na teorii o 23 divak pristoupi, ale me to neprislo nejak blby, takze sem se dobre bavil po celou dobu filmu.(17.5.2007)

 • Shit
  ****

  Na to jak slabý hodnocení to má, to je celkem kvalitní thriller. Jim Carrey hraje jak o život a už po několikátý za svojí kariéru dokazuje, že neni jen tim úchylákem z Ace ventury nebo z Masky, ale že je taky kvalitní charakterní herec. Příběh je tak akorát složitej a s pěkně zakrytou pointou celýho filmu, žádný vážnější kiksy ve scénáři, teda až na ten přiblblej konec, se taky nekonaly a o předvídatelných nebo naivních scénách aspoň z mý strany se taky mluvit nedá. Dokonce sem většinu času byl i napnutej a záhadu kolem čísla 23 si užil a rád sem jí věřil, já nevim co se tady řeší, pro mě to je dobrej thriller s vynikajícím Carreym(23.5.2007)

 • - Elisabeth Shue měla původně hrát hlavní ženskou roli, ale musela odmítnout, protože byla těhotná. (Siriuss)

 • - Číslo obchodu, kde Agatha Sparrow (Virginia Madsen) najde knihu, je 599. 5+9+9=23. (rafix)

 • - V několika zemích měl tento film premiéru 23.3.2007. (Bauer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace