poster

23

 • český

  Číslo 23

 • anglický

  Te Number 23

 • slovenský

  Číslo 23

Mysteriózní / Drama / Thriller

USA, 2007, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  ****

  Skvělá práce. Jim potřebuje ještě více vážných rolí, aby zavřel hubu všem svým odpůrcům. Umí zahrát i v mystery thrilleru a Číslo 23 rozhodně není žádný béčko. Pečlivě budovaná atmosféra a šílenství kolem čísla 23, při kterém jsem se přistihl, že si sám počítám kombinace, které nám tvůrci přichystali. Tohle se určitě povedlo. Nad pointou možná každému nespadne brada, ale alespoň to není předvídatelný jako Lenssen a spol.(13.12.2009)

 • Malarkey
  ***

  Tenhle film je zvláštní, hrozně zvláštní. Ze začátku jsem si totiž říkal, že vypadá dost zajímavě. Pak jsem se začal utvrzovat v tom, že číslo 23 je strašná sračka a ještě jsem neviděl zfilmovanou horší konspirační teorii o nějakým pitomým čísle, ale ve výsledku to zase až tak blbě nevyznělo. Divný. Do toho i Jim Carrey byl herec, který se do filmu vůbec nehodil, ale nakonec mně tam taky ani moc nevadil. Moc divnej film na to, aby si zasloužil lepší, i horší hodnocení.(13.1.2011)

 • Hakha
  ***

  Ajaj, narodil jsem se 23.3 a viděl jsem to ve věku.... no, ehm, ani to psát radši nechci...(12.8.2010)

 • Viktooorka
  ****

  Abych se přiznala, nechápu to záporné hodnocení. Scénař mi nepřijde hloupý, a Carrey to zahrál velice dobře... když jsem si film půjčovala, nečekala jsem nic jinýho než blbost. Vidět hrát Carrey v thrilleru mě ale lákalo. Čekala jsem jestli ho neuvidím jako toho známýho "blbce" a v nějakém krvavém momentu se nezačnu smát, ale nestalo se tak. Věřila jsem mu každej moment. Myslím si, že jak většina lidí tvrdí z "hloupáho scénaře" vzniklo docela zajímavé dílo. A jak dále někteří tvrdí, že 23 neměla logiku, že někdy sčítal datum plus rok a jindy jen datum, to byl určitě záměr. Když chcete vidět 23 tak ji uvidíte a nezáleží na logice, ale na posedlosti. 23 mě příjemně překvapil, možná jsou ve filmu slabší chvíle, ale konec to tím vykompenzuje. Proto odemě dostává plný 4*(31.3.2009)

 • nunka
  **

  Film "23" vznikol v roku 2007 a trvá 95 minút. 2+0+0+7+9+5=23. bububububu ...keď si sčítate písmená Joel Schumacher Jim Carrey, aké neočakávané číslo vám výjde? žeby 23? bububububu 92:4 sa rovná 23 bububububu 23.1=23 bububububu!!! Film 23 funguje čisto na podprahových podnetoch a snaží sa tváriť ohromne mysteriózne. V globále je to dosť nemožný film v lesklom pozlátku - kombinácia J.Schumachera a J.Carryho..aj keď mu nemožno odoprieť kvalitnú vizuálnu stránku, kameru, efekty. Scenár je neskutočne príšerný a konkuruje béčkových thrillerom. Film hodnotím 23 percentami, bububububu....(22.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace