Žízeň (festivalový název)

Thirst

Evil Live

(neoficiální název)

Drama / Horor / Thriller / Fantasy

Jižní Korea, 2009, 133 min (Director's cut: 145 min)

I na Parkovi poměry zvláštní film, který je ubírá tak zvláštním směrem se skoro nulovým dějem a gradací, ale je na mnoha místech tak originální a jiný, že přesto stojí za to.(21.11.2009)

No Vida.. Žízen mi Sedla.. Na to, jak je film dlouhý, jsem se kupodivu nenudil ani Chvíli.. Celé to bylo zajímavé, krásné, erotické, sexy.. Občas krvavé a brutální.. Krásně natočené bez chyb.. Efekty na úrovni Hollywoodu.. No konečně se Asiati vzpamatovali a začínají Točit koukatelné Snímky! Kvalitní Upířina.. A pro mne jeden z nejlepších Asijských Hororů!(23.7.2012)

Nádhera. Právě jsem dokoukal skutečné umělecké dílo a konečně mě Japonci nezklamali. Po několika velmi chabých hororech z Japonské produkce (Zmeškaný hovor, Nenávist a další) jsem si sehnal Bakjwi a dostalo se mi opravdu nevšedního filmového zážitku, kde se mísí upíří drama s prvky hororu, romantiky, ale i erotiky a já musím smeknout před mistrem Parkem, protože tohle se jen tak nevidí. Úžasný zážitek!(8.9.2010)

Úchylné, vtipné, krvavé, sexy, dramatické, sarkasticky zábavné, psychologické a dokonca i epicky rozľahlé (alebo len zbytočne rozťahané?). Koláž žánrov a emócií, ktorá nech je akokoľvek zručne zlepená v jeden celok, stále ostáva iba zlepencom. Napriek skvelým hercom, premysleným (skrytým) tematickým linkám i parádnemu filmárskemu prevedeniu. Menej všetkého, a bez humoru, mohlo byť viac.(6.12.2009)

Zajímavá artová upířina, která mě ale na rozdíl od předchozích Parkových bijáků nedokázala ničím překvapit. Uvidíme po druhém zhlédnutí.(15.11.2009)

• - Film je volně založen na románu "Thérèse Raquin" od Émila Zoly. (Chatterer)