poster

Žízeň (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Bakjwi

 • Jižní Korea

  박쥐

  (Jižní Korea)
 • anglický

  Thirst

 • anglický

  Evil Live

  (neoficiální název)

Drama / Horor / Thriller / Fantasy

Jižní Korea, 2009, 133 min (Director's cut: 145 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ***

  Nechci znít kacířsky, ale ačkoli je Bakjwi asi tak stokrát lepším a nápaditějším filmem než Stmívání, u druhého jmenovaného jsem se bavil víc. Sice na jeho účet, nicméně aspoň něco. Žízeň je pro mne přesně tím typem filmu, který míchá žánry tak zběsile, že se jejich efekt nakonec nenásobí, nýbrž totálně ruší. Na spoustu lidí to evidentně funfuje, na mne bohužel ne. Zaujalo mě až asi posledních čtyřicet minut, které to vytáhly na tři hvězdy.(15.11.2009)

 • EvilPhoEniX
  ****

  No Vida.. Žízen mi Sedla.. Na to, jak je film dlouhý, jsem se kupodivu nenudil ani Chvíli.. Celé to bylo zajímavé, krásné, erotické, sexy.. Občas krvavé a brutální.. Krásně natočené bez chyb.. Efekty na úrovni Hollywoodu.. No konečně se Asiati vzpamatovali a začínají Točit koukatelné Snímky! Kvalitní Upířina.. A pro mne jeden z nejlepších Asijských Hororů!(23.7.2012)

 • Maemi
  **

  Nevyplatila se mi má velká očekávání. Film vypráví o jednom knězi-upírovi, a i napříč dobrému provedení mi nebylo po chuti velké množství dlouhých scén, v nichž hlavní roli hrály nechutné proudy krve a sex. Film má zajímavou myšlenku, ale jinak je přespříliš úchylný, zvrhlý a chladný. To je asi to hlavní, co mi vadilo. První polovinu jsem sledovala a docela mě to i bavilo, protože jsem čekala na to, co se stane poté, ale pak jsem začala přicházet na to, že nic, co by splnilo má očekávání, nepřijde, a začala jsem se věnovat něčemu jinému, jen místy jsem sledovala film. Bohužel, nějak mi Bakjwi nesedělo...(29.12.2009)

 • Jossie
  ****

  Upíři po korejsku byli hodně netradiční a proto zajímaví. Hezké bylo, že tam byl i černý humor a vůbec nejhezčí byl ten závěr, záběr na botu a nohu - moc hezké, to jsem se opravdu zasmála.(25.8.2010)

 • Kordus
  ****

  Bizarní směs horroru, komedie, thrileru a úchylného sexu, která sice nedokázala uspokojit má očekávání, ale rozhodně pobavila.(29.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace