Dvě hloupé blondýny, které vypadají, jakoby právě vylezly z reklamy na růžovou, se přihlásí do kurzu létání. Tam se také poprvé setkávají a zjistí, že si neuvěřitelně dobře rozumí. Dee a Dawn se stanou dobrými přítelkyněmi a ke svému překvapení zjistí, že jsou dokonce sousedky už skoro celý rok! Obě dvě si touží najít práci, a jelikož jsou "výborné" tanečnice, natrefí v novinách na inzerát a dostaví se na konkurz. Jenže tam se situace v několika příštích minutách pěkně zamotá a najednou jsou Dee a Dawn podezřelé z vraždy. Sledují je dva muži, kteří si myslí, že jedna z nich je údajná známá vražedkyně Kočka, a ti jim nabídnou kupu peněz za to, aby jely k Niagarským vodopádům a odstranily pana Wonga. Blondýnky to přijímají, protože to pochopí úplně jinak, než je to řečeno, a pouští se na bláznivou cestu... (Ssimca)

Dexter666 odpad!

Zhovaďovať samých seba ešte do väčšiho bahna (ne)hereckého hnusu to chce teda dosť odvahy. Pri pohľade na výpočet rôl, ktoré za svoju kariéru Pamela obsadila sa ani moc nečudujem (možno ju raz Tarantino obsadí do nejakej vedľajšej úlohy, ktorá ju vytiahne z pod povrchu zemského). Denise Richards si však kazí reputáciu herečky aspoň priemerných filmov a ľahko sa potom zabúda, že vie aj niečo zahrať ako napríklad vo Wild Things . ()

lepo

Tak emociálne silný a dojímavý príbeh o sebairónii a sebaskaze, zo syndrómu blond faces a ďaľších primárných atribútov som ešte nevidel. Pamela zahrala svoju životnú rolu , ako v tej reklame na značkové jogurty "Clence" , v ktorých dokonale svojou mimikou a profesionálným herectvom skryla svoju hrudníkovú slabosť a ukázala, že je predsa len niekto a niečo. Podobnosť s herectvom Marlene Dietrich nie je vôbec nähodná , práveže naopak. Nielen blond krásné vlásky, ale výnimočný teatrálný výkon podobný ako v Modrom anjeli, mi nedovolil spustiť oči z obrazovky. Neskutočná filmová extáza a herecké šialenstvo tejto , povedzme si pravdu Veľkolepej divy nech trvá na veky a nikdy inak. Dohovoril som. HOWGH !!! Odchádzam na psychiatrické liečenie. ()

corpsy

Dámy zrejme odpustia, ak sa k tomuto filmu nejako dostanú. Feministky majú infarkt istý, tie racionálne a inteligentné minimálne dávenie a pIčKy, ktoré sa dennodenne fotia na Insta atď. sa zrejme aspoň pousmejú...nie na sebe, ale paradoxne na tom, aké sú tie dve postavy blbé. Ide tu o to, že film je postavený tak, že tu sa chovajú debilne nielen titulné postavy, ale vlastne všetci, čo tu vystupujú. Čiže film z iného vesmíru. Alebo nie? ()

zolo23 odpad!

Keby sa baby vyzliekli bolo by to určite za 5, ale keďže tak neučinili nedá sa ani čo hodnotiť. Jednoducho nepríjemná ,trápna komédia s príšernými hercami. Tí herci bol tak príšerní, že aj "toho" týpka v kancelárii ktorého zabila cica-mica túto úlohu absolútne nezvládol a 2 x žmurkol ! A Pamela to vôbec nehrala...:) ()

HappySmile odpad!

Sním či bdím? Pro jakou věkovou skupinu je tohle určeno? U tohohle se snad může pobavit jen parta na mol ožralých kluků nebo fakt nevím... Ta Pamela asi fakt nemá rozum, že se hrne do takovýchto filmů. Dost mi to připomnělo podobnou hrůzu s Paris Hilton Kráska a ošklivka. ()

• Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)
  • Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)