Všichni policisté z Miami dostanou za úkol najít Freeba, který čelí obvinění ze smrti mladšího bratra okresního prokurátora Miguela Prada. Dexter a Rita pomalu dospívají k zásadnímu rozhodnutí ohledně jejich rodiny. (HBO Europe)

Anderton

No to ma poser, tak takýto záverečný zvrat som vážne nečakal a cynizmus a čierny humor je opäť v plnej paráde späť. A Dexterove teátra nemajú chybu. Sestričke to až priveľmi rýchlo myslí a Dexterova snaha byť o krok vpred je fakt na hrane. Určite som rád, že sme sa koncom tejto epizódy odpútali od "mierneho remakeovania" predchádzajúcej série a ťažko predpovedať, čo príde ďalej. ()

topi80

Ještě nikdy se nikdo nedostal tak blízko Dexterově vraždírně. Kromě obětí, samozřejmě. Závěr tohoto dílu ukazuje, že se to při polevení v opatrnosti může stát vlastně docela jednoduše a divák je překvapen neméně než samotný Dexter. Každopádně, vybruslit z toho, to vám bude muset hrát do karet mnoho náhod. Nebo to nebudou náhody? ()

LachtanShows

Jestli mě někdo na tomhle seriálu fakt irituje, je to Jennifer Carpenter a její postava Debs. A v téhle řadě ke všemu dostala naprosto otřesný sestřih, s nímž mě ještě víc odpuzuje. Čím míň screentimu má, tím líp. ()

Necrotongue

Ani od druhé epizody jsem nedostal přesně tu podívanou, na kterou jsem se těšil. Tvůrci mě zřejmě v předchozích sezónách příliš namlsali, a teď mám holt vyšší očekávání. Závěr dílu byl skvělý, ale Dexterova nová životní situace mě jaksi nenaplňuje nadšením. ()